Тренування будинку: топ 6 кращих спортивних каналів на YouTube

Тренування будинку: топ 6 кращих спортивних каналів на YouTube Тренування будинку: топ 6 кращих спортивних каналів на YouTube

Основні проблеми всіх, хто вирішив зайнятися спортом – брак часу і лінь. Саме через ці причини ми часто не доходимо до залу і пропускаємо тренування. Але, якщо освоїти заняття спортом вдома, фітнес можна перетворити на здорову звичку і, приділяючи від 10 до 30 хвилин в день, підтримувати тіло в хорошій фізичній формі. ХОЧУ вибрав для вас 6 кращих каналів, які допоможуть вам зробити тренування захоплюючими і максимально продуктивними.

Система відеозанятій від майстер спорту з художньої гімнастики Юлії Богдан. Тут ви знайдете відеоуроки незалежно від рівня підготовленості і цілей: базові комплекси для початкового рівня, поради та рекомендації з техніки виконання вправ і повноцінні уроки на розвиток сили, гнучкості та координації. Також є танцювальні майстер-класи.

На каналі дуже багато якісних відео з тренуваннями з пілатесу, йоги, на спалювання жиру, силові тренування, розтяжка і багато іншого. Також є поради з відновлення після занять і для тих, хто худне або навпаки набирає масу. Відео додаються часто, при цьому займаються сторінкою лише дві особи.

Чисто жіночий канал з різними дієтичними рецептами, фітнес-вправами і майстер-класами по всьому чому тільки можна. Тренування розраховані на різні рівні підготовленості і стосуються всіх частин тіла і проблем, які хвилюють жінок.

Один з найвідоміших фітнес-каналів на YouTube. Тут представлені різні серії по танцювальним класам, кардіо-тренувань, фітнесу та йоги. Також багато інформації для тих, хто мріє схуднути. В рамках проекту також існує канал BeFit in 90, на якому викладена спортивна програма розрахована на 90 днів – по 1 ролику на кожен день.

Passion4Profession

Популярний спортивний ресурс. Вправи представлені, як для жінок так і для чоловіків. Головний девіз “тренуйтеся, коли ви хочете, як хочете і де хочете”. Тренування не великі, але дуже ефективні. Також канал має версії для різних країн, у тому числі і російську.

Особливість каналу – інтенсивні і відмінно спалюють жир тренування. Багато відео послідовні і, якщо дотримуватися цієї системи, можна чудово обходиться без персональних інструкторів і домагатися відмінних результатів. Особливу увагу творці приділяють якості і безпеки своїх тренувань.