Тренажер еліпсоїд, особистий досвід | Ефективні дієти

Тренажер еліпсоїд, особистий досвід | Ефективні дієти Тренажер еліпсоїд, особистий досвід Чому я вирішила займатися цьому тренажері?

Відповідь одна – хочу бути здоровою людиною. А навряд чи є товсті здорові люди, а значить і хочу схуднути.

Тренажер мені сподобався відразу, я його придбала минулого року, але у зв’язку з святами почала займатися тільки 11 січня цього року. Тренажер допомагає тренувати відразу всі м’язи, особливо серцевий м’яз, що не мало важливо для тренувань.

Весь минулий рік я мучилася з підвищеним тиском, це надлишки зайвої ваги і плюс переживання. Пила таблетки, намагалася менше нервувати, але це все ніщо, без правильного харчування. Взагалі гіпертонікам рекомендується відмовитися від солі, гострого, смаженого, копченого – але це моя їжа, і я не могла без неї.

Вирішила поєднувати тренування на тренажері еліпсоїд + правильне харчування + більше спати + менше нервувати. Подивимося, що вийде. Я буду іноді описувати свої результати і відчуття.

Як я займаюся на тренажері еліпсоїд?

Все дуже просто. Поставила я його біля вікна, навпроти телевізора, щоб можна було дивитися телевізор і дихати свіжим повітрям.

Яка одяг підійде для заняття на тренажері еліпсоїд?

Я одягаю спортивний одяг, в якій я раніше ходила в спорт зал, так само кросівки, шкарпетки. Крокувати краще саме в кросівках, а не в домашніх тапочках, так як потрібна зручне взуття, яка не буде злазити. Взагалі не одяг має бути зручним, це можуть бути і шорти і можна займатися в нижній білизні – як завгодно, але взуття підберіть правильно.

Обов’язково одягаю пояс для схуднення. Можете придбати будь пояс в аптеці. Він допомагає тримати спину рівно, трохи підтягує живіт при заняттях. Пояс – маленьке доповнення до схуднення.

Раніше я їла біля телевізора, що призводить до ожиріння (це вже доведено, навіть мною), а тепер я займаюся біля телевізора, і не помічаю часу.

Раджу включати або телевізор, або улюблену музику. Я спробувала включати музичний центр і до речі результат на багато краще, ніж дивитися телевізор, бо коли слухаєш музику не вільно рухаєшся під ритм музики, що ефективніше позначається на результатах.

У перший день – дивилася серіал. В інші дні займалася під музику.

Мій ритм занять на еліпсоїді

Сьогодні займалася більше 40 хвилин, так як захопилася думками про свою майбутню фігурі, навіть помріяла про те, яке платишко пошию для літа. Ух!

Ритм заняття вибираю сама, жодних порад ні у кого не питала. Вирішила, що мій організм мені все подскажет. Но якщо ви будете ходити в тренажерний зал, то там вам вже точно підкажу, як правильно займатися на тренажері еліпсоїд, там адже є тренер.

Спочатку крокую повільно, потім поступово підсилюю темп, далі не багато збільшую складність (дуже важко крокувати), потім переходжу в початковий рівень, далі повторюю складність, в кінці заняття крокую в зручному ритмі для мене, т. е повільно.

Ефект від збільшення складності шагания видно відразу, на першій хвилині. Крокувати дуже важко, сходить 1000 потів, стаєш мокрим і головне важкувато дихати поки в такої складності. Коли крокує на такому рівні – кроку дуже повільно і важкувато, серце намагається працювати швидше, практично так само, якби ви бігали.

На скільки можна схуднути займаючись на тренажері еліпсоїд?

Поки не можу точно сказати, так як займаюся всього 4 дні. Але за ці 4 дні я схудла майже на 2 кілограми. У перший день тренування я схудла з 75.3 до 74.7. Результати точно є. В інші дні йшло менше, але сьогодні моя вага становить 73.5 після 4 заняття на тренажері еліпсоїд. Т. е давайте підрахуємо було 75.3. а зараз 73.5 це мінус 1,8 кіло. Це дуже багато і всього за 4 дні. Подивимося, що буде далі. На рахунок харчування будуть окремі статті в найближчому майбутньому.