Трейсі Андерсон метаморфози

Трейсі Андерсон метаморфози Секрети Трейсі Андерсон Метаморфози з Трейсі Андерсон

«Ніхто не зробить так, як Трейсі Андерсон. Завдяки їй моя фігура жіночна і сексуальна ».

Система Трейсі Андерсон включає ряд вправ з пілатесу. боді-балету, йоги. Важливий принцип методики полягає в тому, щоб натренувати маленькі м’язи, які розташовуються навколо основних м’язів людського тіла.

Такий підхід надає фігурі вишуканість, що не накачуючи її м’язів. Тіло стає підтягнутим. Трейсі рекомендує проводити тренування 4-6 днів на тиждень, займаючись всього по 20-40 хвилин. До тренування слід робити півгодинну розминку.

Трейсі закликає жінок бути непохитними, як вона сама, займатися регулярно. Точно так само, як ми чистимо зуби – вранці і ввечері, виділяючи для цього певний час, так для занять треба щодня відводити 20-40 хвилин.

Повірте, ваші старання приведуть до дивовижним результатами.

Ваша мета: Придбати фігуру, бути мініатюрною, підтягнутою.

Порада від Трейсі: Займатися в теплій кімнаті. М’язи тоді розігріваються швидше, результат значно поліпшується.

Засоби для вправ

Більшість вправ робляться на килимку, іноді можна вибрати звичайний стілець для опори. Гантелі не більш 1-1,5 кг.

Вона необхідна і є складовою успіху. Перевага віддається 30-хвилинної розминки (іноді її можна скоротити до 10 хвилин). Трейсі рекомендує розминатися на танцювальних розминках – саме вони розігрівають всі м’язи.

Один з важливих секретів занять. Щоб м’язи не звикали до одноманітності приділіть час вивчення нових рухів. Саме цей момент додасть психологічний настрій на результат! Активізується робота м’язів, підводиться настрій і віра в результат. Трейсі настійно рекомендує міняти тренування через 10 днів.

Взаимосвязанність м’язів

Працюючи ногами, підключайте руки – робіть помахи вгору по сторонам. Також навпаки, вправляючись руками, присідайте в плие, напружуйте прес.

Все має рухатися, бути живим, – говорить Андерсон, приводячи в приклад танцівниць живота . Адже у них все в русі тіло, і руки.

Усім тим, хто займається повільно, Трейсі рекомендує рухатися в темпі. Знайшовши цей ритм, тримайтеся його протягом усіх вправ. Запишіть свій улюблений саундтрек, рухайтеся під нього. Також, ви можете знайти фітнес-саундтрек, і займатися під нього. Музика відверне від втоми від м’язової болю.

Ніякої дієти!

Вся система не передбачає сувору дієту. Трейсі зізнається, що вона сама не проти поласувати, тому розробила систему для таких же. Звичайно, ви можете урізати свій раціон, якщо хочете схуднути. Автор рекомендує виключити тваринні жири, хліб, білий рис, макарони з повсякденного раціону. А їсти нежирне м’ясо і рибу, зелені овочі, ягоди. Плюс в тому, що ви будете відмінно себе почувати, не дивлячись на обмеження.

Трейсі Андерсон метаморфози завантажити безкоштовно

Дивіться тренування з Трейсі Андерсон на відео

Як поставити мету, розпланувати і йти у своєї Мети здорового способу життя!