Трейсі Андерсон і її метод (поради супер успішного тренера) | Фітнес будинку онлайн

Трейсі Андерсон і її метод (поради супер успішного тренера) | Фітнес будинку онлайн Трейсі Андерсон і її метод

Трейсі Андерсон є супер успішним тренером знаменитостей, а в минулому – невдала балерина. Вона відома як особистий тренер Мадонни, Гвінет Пелтроу, Стелли МакКартні, Дженніфер Лопез, Шакіри, Кортні Кокс. Метод Трейсі Андерсон перевіряється на зірках і дійсно дуже дієвий.

У своїй фітнес-студії Трейсі Андерсон добилася приголомшливих результатів. Деякі жінки втрачали по 25 кг за 6 місяців, а інші скасовували свої пластичні операції. Так виник «Метод Трейсі Андерсон» . У 2004 році люди стали запрошувати її в Лос-Анджелес, в 2006 році їй зателефонувала Гвінет Пелтроу з пропозицією її тренувати, а потім запросила і Мадонна.

Трейсі Андерсон була протягом 3-х років особистим тренером Мадонни і говорила про неї: «Я хочу зберегти її тіло, що виглядав на 20 років. Оскільки ви не повинні мати відвислих рук або несимпатичних стегон у 50 років. Це просто не має статися. Привабливе тіло повинно стати для вас стандартом ще з молодості, і після неї, чому ви повинні хотіти меншого? Це дуже добре для вашого тіла – тренуватися весь час, це допоможе зберегти його молодим. Хто хоче старіти? »

«Я хочу, щоб у кожного було приголомшливе тіло аж до 100 років, незважаючи на вік і генетику». Це мантра Трейсі Андерсон: кожна жінка може перемогти генетику і мати, як вона каже, «мініатюрне тіло танцівниці».

Трейсі Андерсон винайшла хитрий тренажер, який називається «Гібридний Реформатор Тіла», власну версію тренажера для пілатесу, який встановила Мадонна в своєму лондонському будинку. А також розробила тисячі вправ для коригування «вад природи». Але незважаючи на це, метод у Трейсі драконівський: по 60 повторень вправ (з невеликим обтяженням) для більшості людей і 100 для Мадонни, з якою вона займалася по 2 години щодня 6 разів на тиждень. «Я хочу, щоб кожна жінка виглядала як моделі Victoria’s Secret (Вікторія Сікрет – бренд нижньої білизни)».

Найпопулярнішою програмою Трейсі Андерсон, мабуть, залишається тренування «The Tracy Anderson Method Mat Workout» загальною тривалістю 1 година, завдяки якій багато жінок забули про свої «проблемних зонах».

Головна суть методу Трейсі Андерсон полягає в тому, щоб натренувати невеликі м’язи, які розташовуються біля головних, при цьому вправи потрібно міняти кожні 10 днів. Це дозволить вам не нарощувати м’язи, а зробити мініатюрну красиву фігуру. Також необхідно дотримуватися певної дієти.

10 порад від Трейсі Андерсон: Займайтеся фітнесом 1 годину в день 6 раз на тиждень. «Виконуйте 30 хвилин кардіо тренування (танці, біг, аеробіка), а потім 30 хвилин силових вправ (з обтяженням, на розтяжку ), – говорить Трейсі Андерсон. – Робіть їх 6 разів на тиждень до кінця своїх днів. Так, ви правильно прочитали – до кінця життя ». Остерігайтеся тренажерних залів . там занадто велике обтяження. «Після занять в тренажерному залі мої м’язи стали занадто великими і я стала схожа на гімнастку, а не на балерину. Моя шия стала реально короткій ». Замість цього навчитеся танцювати. «Якщо ви хочете тіло танцівниці – танцюйте. Танцювальна аеробіка – це моя улюблена кардіо тренування. Дуже сумно, коли люди думають, що ви повинні стати спочатку танцюристами, а потім танцювати. Це зовсім не так. Мої DVD уроки дуже прості і зрозумілі. Ви можете вибрати 1-2 комбінації і розучувати їх ». Краще робити більше повторень з меншим обтяженням. «Я маю на увазі 60 повторень десяти різних вправ з обтяженням 1-1,5 кг або менше», – радить Трейсі Андерсон. Не відволікайтеся, коли ви виконуєте вправи. «Я порівнювала результати людей, які« думають », що вони виконують вправи, і таких людей, як Мадонна або професійні танцюристи, які дійсно «виконують» вправи. У другій результати набагато вище ». Дивіться на себе, коли ви займаєтеся . «Подивіться на себе в дзеркало і оцініть себе і свої рухи, як ніби ви частина твору мистецтва. Зробіть висновки про те, як ви рухаєтеся ». Не бийте себе за те, що ви не Мадонна. «Ви готові тренуватися по 2 години на день? Думаю, немає. Причина, чому мої знамениті клієнти тренуються по 2 години на день в тому, що рівень їхньої витривалості дуже високий, – говорить Трейсі Андерсон. – Мадонна, щоб добитися результату і зберегти його, повинна тренуватися дуже важко, це схоже на професійну атлетичну тренування ». Якщо ви не хочете схуднути, їжте все, що хочете, але в розумних межах. «Мені подобаються люди, які особливо не заморочуються з приводу їжі. Обмеження в їжі може стати реальною розумової грою, і я не прихильник цього ». Якщо вам потрібно скинути вагу, будьте суворі самі з собою. «Я не прихильниця молочної та промислової їжі. Кожен день я п’ю сік з петрушки, капусти, імбиру і яблука. Я вживаю нежирні білки, такі як риба, курча, а також лободу і коричневий рис », – ділиться Трейсі Андерсон. Пийте якомога менше алкоголю. «Я п’ю вино дуже рідко. Алкоголь уповільнює ваш метаболізм (обмін речовин) на 3 дні після того, як ви його випили ».

Якщо ви хочете спробувати позайматися за методом Трейсі Андерсон, то можете ознайомитися з деякими її відео-тренуваннями.