Транс вокал та живлення співака. Дієта для вокалістів, цікаві завдання для дітей і підлітків! Як навчитися співати самому будинку, в домашніх умовах самостійно. Онлайн уроки вокалу. Вокальні розспівування. Розвиток музичного слуху скачати. Відеоматеріали і відеоуроки безкоштовно у відеоформаті. Музичний слух дозволить легко навчиться співати. Медитація і вокал. Тексти медитацій на відео тут. Секрети бельканто. Як відновлювати зіпсований голос? З чого почати розучувати репертуар? Музична освіта дітей. самостійні заняття вокалом. Як зробити кліп з музикою. StreamTransport як користуватися, де знайти Format Factory, відредагувати в стандартному редакторі відео Windows, This Is The Life для російських

Транс вокал та живлення співака. Дієта для вокалістів, цікаві завдання для дітей і підлітків! Як навчитися співати самому будинку, в домашніх умовах самостійно. Онлайн уроки вокалу. Вокальні розспівування. Розвиток музичного слуху скачати. Відеоматеріали і відеоуроки безкоштовно у відеоформаті. Музичний слух дозволить легко навчиться співати. Медитація і вокал. Тексти медитацій на відео тут. Секрети бельканто. Як відновлювати зіпсований голос? З чого почати розучувати репертуар? Музична освіта дітей. самостійні заняття вокалом. Як зробити кліп з музикою. StreamTransport як користуватися, де знайти Format Factory, відредагувати в стандартному редакторі відео Windows, This Is The Life для російських Транс вокал та живлення співака. Дієта для вокалістів та транс вокалу.

Транс вокал та живлення співака. Дієта для вокалістів транс вокалу – ці питання цікавлять багатьох початківців співаків!

Що є, їсти, щоб був гарний і чарівний голос? Яка найкраща дієта для вокалістів? Відповіді на ці питання логічно випливають з розуміння того, що кращий режим занять вокалом – це режим занять медитацією на власний голос!

Тоді зустрічне запитання: Що їдять і що ні їдять індійські і буддійські майстри медитації, щоб, взагалі, будь-які медитації проходили в найкращому вигляді?

Перше в харчуванні йогів це повна відмова від м’яса, риби, грибів і всяких солінь і квашення, консервів та продуктів містять не натуральні речовини, такі як консерванти та барвники, смакові добавки.

Все тільки свіже – фрукти і овочі, каші всякі, приготовані безпосередньо перед вживанням. Плюс молоко розбавляємо на половину водою при питті, мед – столова ложка на день, також розбавлена??наполовину водою.

Задати питання по цій сторінці? Тисни “Follow @ dinilis” Твіти користувача @ dinilis Пиши своє питання в нижній сходинці після слова @ dinilis – відповідаю всім.

Адамове харчування.

Адамове харчування – загальна назва такої дієти, яка є краще харчування співака, на думку мудреців сходу!

Звичайно, спочатку може бути дуже важко відмовитися від багатьох продуктів, щоб краще почати виконувати медитацію на власний вокал. Однак до цього потрібно прагнути – тоді все вийде!

Однак, якщо хворі, то, зрозуміло, знімайте всі обмеження на яйця, рибу, риб’ячий жир, і птицю, бо ці продукти, будучи якісними, швидко ставлять людину на ноги!

Це ще й серце, печінку, нирки, очі і кров здорових тварин.

Вигідно для зміцнення здоров’я після хвороби є те м’ясо, яке їдять всі праведні мусульмани – халяль.

Ісламське м’ясо халяль готуватися спеціальним чином: Після молитов вбивати тварин перерізають шийні вени і тварина помирає від втрати крові, входячи при цьому перед смертю в стан глибокого трансу!

Звідси і відповідь (на питання – чому?) про заповідь мусульман їсти завжди м’ясо тільки халяль, а звичайне м’ясо не є зовсім, якщо навіть їсти більше нічого!

М’ясо «запам’ятовує» той стан енергетики тваринного, який був у нього перед смертю, а коли людина їсть м’ясо, то стан тварини перед смертю, яке він їсть, передається куша м’ясо людині.

Тому, якщо людина їсть мусульманське м’ясо, то отримує сильну передумову увійти в транс-медитацію під час їжі, а коли звичайне, то може відчувати всякий дискомфорт станів своєї психіки.

Це передається людині те стан тварини, який був у нього перед смертю: страх, жах, біль.

Звідси і заборона на свинину і м’ясо собак у мусульман – психічний стан свиней і собак, взагалі, абсолютно не підходить людині.

Отже, їжте те, що їдять згідно своїм релігійним законам йоги і мусульмани і саме таке харчування кращим чином позначиться на можливостях Вашого голосу зачаровувати слухачів!

Так, ще у апостолів Христа була така заповідь по м’ясу: «І тому, коли їжа спокушує брата мого, не буду їсти м’яса віку, щоб не спокусити брата мого» (Біблія. Діяння. 1Кор.8: 13). Це ніщо-інше, як натяк на перевагу харчування Адама яким іншим дієтам!

Дієта «Адамове харчування» це: «І сказав Бог: Оце дав Я вам усю ярину, що розсіває насіння, що на всій землі, і кожне дерево, що на ньому плід деревний, що воно розсіває насіння; – Вам це буде в їжу »(Бут.1: 29).

Ще у зв’язку з харчуванням співака є дуже цікаве питання: Що з’їсти перед виступом для голосу?

. Якщо репертуар не розучилися правильно, то тут можна з’їсти або не сісти що завгодно або нічого не їсти зовсім. і результат буде однаковий! Тут потрібно просто міркувати логічно, що такого просто не може бути, що щось з’їли. І! Раптом, відразу, моментально, стали співати як Карузо.

Те що досягається тільки правильним способом життя не може бути вирішено якимись одиничними або епізодичними зусиллями. Інша справа, що спосіб життя слід міняти за планом і прагнути зробити весь перехід до володіння правильним вокалом комфортним і радісним!

Транс вокал.

Транс вокал – це тільки той вокал, який вводить слухачів в транс, в медитацію.

Тільки комфортний стан всієї фізіології співака дозволяє отримувати феноменальні результати в цьому!

У розсилці є дійсно корисні та цікаві завдання для дітей і підлітків!

Підписатися на розсилку:

Ваш e-mail вставте в рядок тут:

Отже, якщо ми робимо щоденні заняття голосом мінімум два рази на день по двадцять хвилин кожне, хоча б в перебігу декількох тижнів поспіль, то ми тоді будемо входити в транс кожен раз, коли будемо виконувати відпрацьований у режимі медитації на вокал твір!

Зауважимо тепер і те, що у багатьох людей існує абсолютно неправильне й упереджене розуміння слова «транс».

На їх думку – це щось на зразок того, коли людина схожа на п’яного або сновиди і не віддає звіту в своїх діях собі ніякого.

Під трансом, кажучи науково, потрібно розуміти БУДЬ-ЯКУ, взагалі, сильну концентрацію на чомусь уваги… А фокусированное увагу – один з ознак починається трансу.

Теорія позитивного мислення у вокалі

Теорія позитивного мислення особисто для Вас може розпочатись з наступного питання:

Подумайте тепер так, що якби Вам пішки довелося прогулятися по маршруту, по якому Ви часто їздите швидко в машині?

Так от, Вас би вразило безліч раніше не помічають Вашим сприйняттям деталей!

Подумайте тепер так, що якби Вам пішки довелося прогулятися по маршруту, по якому Ви часто їздите швидко в машині, то Вас би вразило безліч раніше не помічають Вашим сприйняттям деталей!

Точно так само, коли ви робите переспів не просто чийсь успішний запису вокалу, а намагаєтеся копіювати спів зірки, то Ви ВНУТРІШНЬО Імітуєте процес створення і розучування досвідченим в цій справі людиною даного твору, і тоді Ви звертаєте свою увагу на ті деталі, які проскочили непоміченими, коли Ви були слухачем і просто слухали.

І якщо Ви відпрацьовуєте переспів хоча б декількох вокальних зірок, то Ви самі стаєте зіркою, просто напросто тому, що набралися своєю свідомістю та підсвідомістю багатьох і багатьох зоряних прийомів хорошого і відмінного співу.

Копіюючи зірку, Ви зробите себе зіркою! А ставши зіркою Ви отримуєте і здатності зірки! Наш розум, дійсно, має безмежну здатність до наслідування!

Копіювання – це одне з кращих вправ для великих досягнень в будь-яких сферах!

Процес переспіву зіркових творів – це внутрішній і зовнішній процеси, яким неможливо навчитися просто слухаючи або розглядав відео…

І пам’ятайте – творчість – це завжди транс!

І, взагалі, коли Ви інтенсивно концентруєтеся на якомусь предметі, чомусь конкретному або якомусь почутті, образі або думки – Ви потрапляєте у стан трансу автоматично…

Навіть, якщо Вам просто нічого робити – при стоянні в черзі, поїздці в машині, лежачи на дивані – ви все одно в тій чи іншій мірі входите в транс…

Коротше, ще одне визначення: Якщо ви в трансі, то для того, щоб достукатися до Вас весняного світу доводиться докладати чималих зусиль…

… Додаткова інформація в розсилці нижче, якщо Ви ще не передплатник цієї розсилки, то інформація в ній прояснить вже через кілька хвилин для Вас багато чого!

Підписатися на розсилку:

Ваш e-mail вставте в рядок тут:

Розвиток музичного слуху завантажити і відеоуроки безкоштовно у відеоформаті – це тут!

Розвиток музичного слуху завантажити і відеоуроки безкоштовно у відеоформаті. Або: Завантажити відеоматеріали з постановки голосу. – Це дійсно тут!

Ви на сайті, де багато всяких безкоштовних відеоуроків, а качати ці відеоуроки тут можна, наприклад, за допомогою безкоштовної програми StreamTransport, яка легко знаходиться в Інтернеті за запитом в будь-якому пошуковику: StreamTransport як користуватися.

У програмі StreamTransport інтуїтивно зрозумілий інтерфейс-браузер для скачування будь-яких відео і в будь-якому форматі, тому користування цією програмою не складає ніяких труднощів.

А після скачування відео, якщо хочете обробити скачані відео і викласти його особисто від себе в Інтернет, то Вам знадобиться ще одна безкоштовна програма Format Factory, щоб скачані Вами відео можна було відредагувати, наприклад, в стандартному редакторі відео Windows, зроблені відео програмою StreamTransport багато відеоредактори не можуть відкрити.

Розвиток слуху скачати

Розвиток слуху завантажити і почати займатися, з тим, що завантажено, можна швидко.

Проте подумайте над питанням, навіщо взагалі скачувати щось і потім спеціально займатися цим, витрачаючи свій дорогоцінний час на не надто результативну працю? Адже можна відразу приступити і до розучування репертуару, і до розвитку слуху одночасно!

І прийти до гарних результатів щодо розвитку слуху за час. розучування репертуару!

Отже, приступайте відразу вчити репертуар і розвивати слух! І розвиток музичного слуху прийде саме собою!

Також:

  • вправи для вокалу відео
  • зміцнити голос вокаліста
  • цікаві уроки вокалу