Товари для спорту і ЛФК Обручі для схуднення – Дитяче ортопедичне взуття, Єкатеринбург, Свердловська область

Товари для спорту і ЛФК Обручі для схуднення – Дитяче ортопедичне взуття, Єкатеринбург, Свердловська область Обручі для схуднення Обруч для схуднення

Масажний обруч для схуднення – інструмент роботи над нашим тілом, який застосовується з давніх часів і донині. Досить складно знайти заміну цьому чудовій тренажеру, та й чи варто? Мало який тренажер з тією ж ефективністю дозволить вам удосконалити своє тіло, не несучи при цьому серйозних навантажень на організм.

Масажні обручі для схуднення хулахуп – це найкращий помічник для додання вашому тілу ідеальних форм. Обруч є першокласним тренажером для опрацювання талії, м’язів живота, сідниць і стегон. Природно, що для цих цілей люди найчастіше і намагаються купити масажний обруч хулахуп . Але крім жиросжигающего ефекту обручі для схуднення дають можливість отримувати аеробні, кардіостімулірующее навантаження, які корисні для загального тонусу організму і необхідні людині щодня.

Різновиди обруча для схуднення Обруч для схуднення з кульками

В даний час крім звичних гладких обручів з’явилися різні масажні обручі з кульками і магнітами . У обід подібних обручів встановлені спеціальні кульки, які додатково стимулюють шкірну поверхню. Їх вплив сприятливо впливає на швидкість спалювання жиру, поліпшується кровообіг, шкіра стає більш пружною.

Обруч для схуднення з магнітами

Для досягнення кращого ефекту в масажні кульки деяких моделей обручів для схуднення хулахуп вбудовуються спеціальні магніти. Через своїх властивостей магніти покращують кровообіг і насичують шкіру киснем. Це додатково ускладнює обруч, тренування стають більш інтенсивними. Починати свої заняття з масажними обручами для схуднення варто з більш легких моделей, так як варіанти з магнітами вимагають додаткової фізичної підготовки і вправності.

Гнучкі обручі

Легкі і обтяжені гнучкі обручі можуть розтягуватися подібно еспандер. Вони хороші тим, що з їх допомогою можна тренувати не тільки талію та стегна, але і робити вправи на розтяжку. Прикладом утяжеленного гнучкого обруча може служити Жімфлектор. Завдяки абсолютній універсальності «GYMFLEXTOR» органічно вбудовується в практично будь-які з існуючих фітнес-програм – аеробіку, пілатес, тай-бо, дозволяючи тренувати відразу всі групи м’язів, а при регулярних тренуваннях позбутися до 9 см в талії за місяць!

Розбірні обручі хороші тим, що вони не вимагають багато місця для зберігання і їх зручно брати з собою в поїздку.

Який обруч для схуднення купити?

Це залежить від Вашої фізичної форми. Як правило, рекомендують починати варто з полегшеною моделі обруча. Оскільки варто мати на увазі, що обважений хула-хуп залишає на нетренований тілі синці. Полегшений обруч, вагою до 1 кг, їх не залишає, але й ефект від його застосування незначний. Тому якщо ви тільки починаєте тренуватися, то виберіть хулахуп середньої «ваговій категорії» (Від 1 кг до 1,5 кг).

Для досягнення максимального ефекту виберіть обруч для схуднення з масажними елементами (кульками або шишечками). Він відмінно тренує м’язи талії, стегон і живота, масажує внутрішні органи. В результаті налагоджується робота кишечника, поліпшується кровообіг, підвищується імунітет. Нерідко масажні елементи мають магнітні вставки. Магнітне поле, яке створює такий хула-хуп, робить позитивний вплив на нервову систему, знижує в’язкість крові. В результаті органи і тканини краще забезпечуються киснем. Організм менше реагує на несприятливі погодні прояви. Йому не страшні магнітні бурі і перепади атмосферного тиску.

Обруч Acu Hoop Premium остання модель серії масажних обручів для схуднення ХулаХуп. Отлічний варіант для початку занять і для людей що не блещущих м’язами. Acu Hoop Premium важить близько 700 грамів, складається з 6-ти частин з 36-ю масажними кульками.

Обруч Acu Hoop Pro важить 1340 грам. Модель складається з 6-ти взаємозамінних частин, обруч зручно складається і не займає багато місця. Acu Hoop Pro Bradex має високу міцність. Підійде як початківцям в хорошій фізичній формі, так і продовжують заняття.

Як крутити масажний обруч?

Шляхом недовгих тренувань Ви швидко знайдете спосіб впоратися з цим тренажером або варто подивитися навчальне відео. Для підвищення ефективності тренувань та зменшення періоду “звикання” (який може супроводжуватися невеликими синцями) можна використовувати неопреновий пояс.

Обруч для схуднення не можна крутити при наявності пухлин та онкологічних захворювань. Протипоказаний він при хворобах хребта і після недавно перенесених хірургічних операцій і травм, при захворюваннях органів черевної порожнини, при загрозі внутрішніх кровотеч, а також під час місячних і при вагітності.

Підпишіться на розсилку: