Типи фігури. Схуднення за типом фігури

типи фігури. Схуднення за типом фігури. Схуднення за типом фігури

Особливості фігури повною мірою відображають ваш гормональний профіль і особливості обміну речовин. Знаючи свій тип фігури, ви з найменшими зусиллями зможете підібрати той тип харчування, який вам підходить найкраще і уникати факторів, що загрожують вашому здоров’ю. Але які б ви зусилля не докладали, вам не вдасться змінити свій тип фігури. “Трикутник” не стане “пісочним годинником”, а “яблуко” не перетворитися на “лінійку”.

Краще худнути, враховуючи свій тип фігури, адже у кожного типу свої особливості, і якщо слідувати рекомендаціям, то і схуднення за типом фігури вийде легше і без шкоди для здоров’я. А поняття крастота і здоров’я для жінки нерозривно пов’язані.

Але перш ніж почати схуднення за типом фігури . спочатку варто дізнатися які бувають типи фігур і до якого типу ви ставитеся.

Виміряйте розмір плечей і стегон. Краще сантиметром, так як, дивлячись у дзеркало ви можете помилитися.

1. Порівняйте ширину плечей і стегон, вимірюючи їх сантиметром. А – плечі значно ширше стегон

Б – Чи рівні їм

В – Уже стегон

Г – Трохи ширше стегон Втягніть живіт, так щоб ребра стали помітні і подивіться, який кут вони утворюють

А – Прямий

Б – Тупий

В – Середнє між прямим і тупим кутами

Г – Гострий Виміряйте довжину рук, опустіть з вниз. Норма, коли кінець середнього пальця припадає на середину стегна

А – Ваші руки нормальної довжини

Б – Короткі

В-Чуть-чуть бракує до середини

Г – Довгі руки. Тепер порівняємо довжину ніг. Для цього виміряйте довжину по внутрішній стороні стегна. Відніміть отримане значення з вашого зростання, поділеної навпіл. Яка різниця получіласть.

А – 8 -10 см

Б – 6 – 8 см

Б – менше або дорівнює 5

Г – більше 10 см. Визначте, яка у вас кістку. Для цього обхопіть зап’ясті великим і вказівним пальцями.

А – Щоб з’єднати пальці не вистачає довжини ще в півпальця і??більше.

Б – Бракує зовсім трохи, щоб пальці з’єдналися.

Б – З’єднуються точно або з невеликим зусиллям.

Г – Ви легко обхвачуєте зап’ясті – у вас вузька кістка.

Тепер подивіться, яких відповідей вийшло більше. Типи фігур

Більшість відповідей А – у вас м’язовий тип фігури, або фігура у формі трикутника або букви “Т”. До такого типу відносяться фігури Мадонни, Уми Турман і Демі Мур.

Жир відкладається у верхній частині тулуба, на плечах, руках, спині і животі.

Жінкам з фігурою трикутник протипоказана вуглеводна їжа. З дієт найкраще підходить низкоуглеводная. Від солодкого вас миттєво розносить. Обмежте сіль, м’ясна їжа корисна. Вам корисні вправи на велотренажері, вправи для ніг і живота лежачи з обтяженням, а також корисно зайнятися танцем живота

Переважають відповіді Б. У вас фігура дигестивного типу у формі пісочного годинника або букви “Х”. До такого типу належать Дрю Беррімор і Елізабет Тейлор. Жир відкладається на стегнах, животі, і навколо внутрішніх органів.

Схуднення за типом фігури пісочний годинник . Схуднути, сидячи на швидких дієтах вам не вдасться. Швидше за все, ви зможете схуднути, але зайві кілограми швидко повернуться в подвійній кількості. Вам корисно дробове харчування, їжте часто, але потроху. З продуктів віддайте перевагу запеченої рибі, грече, рису, зеленим фруктам (ківі, яблукам), апельсинів. На вечерю їжте низькокалорійну їжу – сир, овочі, риба.

Вам підійдуть силові вправи в швидкому темпі, теніс, аквааеробіка, танці – латина.

В – більшість відповідей. Фігура у формі ложки (груші) або букви А. До такого типу належить фігура Кейт Уінслет.

Жир накопичується в нижній частині фігури – на животі, сідницях, стегнах і литках.

Підійде дієта з низьким вмістом жиру з великим вмістом морепродуктів, риби і овочів. А ось солодке, борошняне, каші і картоплю слід обмежити, углеводистая їжі некорисна. Голодувати також не слід.

Вам допоможуть залишатися у формі танці, аеробіка, заняття зі штангою до 10 кг, веслування.

Більше відповідей Г. У вас фігура у формі лінійки або букви Н . До такого типу належить фігура Анджеліни Джолі і Ніколь Кідман. Жир відкладається всюди, але більше в області талії, стегон і рук.

Схуднення – їжте каші на молоці, відварну картоплю, нежирну рибу і м’ясо, листову зелень, абрикоси, груші. Ні в якому разі не можна голодувати і швидкі дієти теж не для вас, так як при швидкому схудненні шкіра обвисає складками і швидко проявляється целюліт і розтяжки. Від жирної їжі вага зростає дуже швидко, а ось солодощі, картопля і макарони в розумних кількостях на фігуру не впливають. Монодієти також протипоказані (кефірна, яблучна і т. д). Обмежте кислу і гостру їжу.

Вам показані ходьба, біг, ковзани, велотренажери, стрибки зі скакалкою, веслування, танці, плавання, аквааеробіка.

Також:

  • пісочний годинник як краще худати