Терміново схуднути: Схуднути за 2 тижні, Термінове схуднення, Швидкий спосіб схуднути, Схуднути за два тижні

Терміново схуднути: Схуднути за 2 тижні, Термінове схуднення, Швидкий спосіб схуднути, Схуднути за два тижні Терміново схуднути. Схуднути за 2 тижні.

Як знизити вагу

Щоб зрозуміти, як можна знизити вагу важливо зрозуміти причини, з яких він збільшився, а також механізм накопичення жиру. А для цього доведеться звернутися до базових понять. Отже, жирова клітина (адипоцит) фактично складається з однієї великої краплі жиру. Якщо є дисбаланс між ліполізом (розщепленням жиру) і ліпогінезом (синтезом жирової тканини) в бік останнього, то значить буде йти процес накопичення жиру. Адипоцитів характерна як гіпертрофія (збільшення в обсязі), так і гіперплазія (збільшення кількості). Важливо розуміти, що дорослий адипоцит не ділиться, але може прийняти на зберігання певну кількість жиру, в результаті чого обсяг жирової тканини збільшується за рахунок гіпертрофічного зростання. Але є періоди і умови, при яких йде саме збільшення кількості адипоцитів (гіперплазія). Гіперпластичний зростання жирової тканини забезпечується за рахунок клітин-попередників (преадіпоціти).

Ожиріння до народження

Дитина народжується досить вгодованості за рахунок гиперпластического зростання жирової тканини в третьому триместрі вагітності. Перекармлівая його в цей період, мати створює передумову для його майбутньої схильності до повноти, так як кількість адипоцитів протягом життя практично не змінюється, і всі вони при кожному зручному випадку будуть прагнути заповнити свої вакуолі. Наступний період гиперпластического зростання жирової тканини у людини припадає на препубертат і пубертат. Перегодовування підлітків у цей період дуже значимо для подальшого статусу жирової тканини. Гіперплазія жирової тканини у дорослих має поганий прогноз щодо редукції маси тіла, тому що свідчить про серйозні ендокринних і церебральних порушеннях.

При заповненні жиром всіх існуючих адипоцитів до критичної позначки клітини-попередники починають ділитися, щоб діти куди-небудь все вступник жир. Причому ризик порушення обміну речовин зростає із збільшенням розміру адипоцитів. Цікавий експеременту, проведений на кримінальних в’язнів, у яких ожиріння і гіперінсулемія були викликані надкалорійний харчуванням, причому підвищення рівня інсуліну було викликано саме гіпертрофією жирових клітин.

При збереженому рівні споживання відклався жир перетворюється з “запасів на чорний день” в місце “поховання відходів”.

По русски-дзига буде

Характер розподілу жирової тканини опосередкований генетично. Чітко простежується пов’язаний з підлогою сімейний тип, що передбачається з високим ступенем ймовірності, а також відкладення жиру в улюблених місцях. За типом відкладення жирової тканини виділяють ожиріння: абдомінальне (андроидное, центральне) – чоловічий тип, гіноідное (сіднично-стегнової) – жіночий тип і змішане. Дуже хорошим прогностичним критерієм є відношення окружності талії до окружності стегон. Величина ОТ / ОС, що перевищує для чоловіків 1,0 і для жінок 0,85, свідчить про абдомінальному типі ожиріння, прогноз для якого, особливо у випадку абдомінальної-вісцерального ожиріння, найбільш несприятливий. У жінок в кліматеріческом періоді може розвинутися абдомінальне ожиріння за чоловічим типом, так як процес носить явно естроген-залежний характер. Абдоминальному розподілу жиру сприяє також різке скидання-набір ваги, званий в англомовній літературі “yo-yo dieting”.

Куди складати будемо?

При споживанні, стабільно перевищує витрата, виникає проблема розміщення зайвого жиру. Якщо всі жирові депо вже заповнені, доводиться складувати його в інші місця. Але в які? Коли виникає питання, чому жир відкладається в певних місцях, слід задуматися, а куди власне, можна його подіти з найменшими наслідками.

Використання запасів при збільшенні їх кількості стає все більшою проблемою. До того ж адипоцит, що досяг граничних розмірів, потребує додаткового захисту (представте, що буде, якщо з розмаху сісти на пакет з молоком), яка і забезпечується разрастающейся сполучною тканиною. Ситуація посилюється порушенням структури мембрани адипоцити. Клітини все більше розбухають, сполучно-ткані перегородки ущільнюються, синтезується все більше міжклітинної речовини і т. д. В результаті ще більше утруднюється евакуація вмісту жирової вакуолі. Чим довше ці запаси будуть не затребувані (при зберігається рівні споживання і витрати), тим складніше буде пустити їх у справу. Так з’являється те, про що не пишуть у підручниках з дерматології, зате дуже активно обговорюють на сторінках популярних видань-“целюліт”, ще не чужорідне тіло, але вже і не тканина з активним обміном. Адже за будь-яких програмах по зниженню ваги спочатку буде витрачено те, що доступніше (у нормальної людини більш відра жиру в організмі). І перш ніж намагатися різноманітними методами розворушити цей “целюлітний” жир, треба придумати, як використовувати продукти ліполізу. Якщо про це не подбати заздалегідь, що звільнилися тригліцериди просто перекочений з одного місця на інше.

Доведеться йти на витрати

Ожиріння як хворобливий стан визначається поєднаною дією безлічі факторів, з яких виділяють і окремо розглядають:

    генетичні фізіологічні психологічні екологічні

Головною аксіомою залишається предопределяющая роль надлишкового харчування, на тлі якого виявляються всі первинні та вторинні форми.

Всі відомі сьогодні генетичні захворювання, що призводять до ожиріння, мають, в середньому, в сотню разів меншу частоту порівняно зі статистикою ожиріння

Кількість енергії, яку людина витрачає, робить істотний вплив на розвиток ожиріння. Підвищення активності знижує жирові запаси, але тільки за умови, що витрачатися помітно більше енергії, ніж надходить. Важливо також підкреслити, що у людей, що тренуються регулярно, система ліполізу володіє набагато більшою динамічністю в порівнянні з людьми, провідними сидячий спосіб життя.

Індексація

Індекс маси тіла (ІМТ) є зручним критерієм для оцінки надлишкової маси тіла, особливо коли необхідно обстежити великі колективи людей без особливих витрат. Але навіть з поправками на статуру, ІМТ не дає інформацію про розподіл жиру в організмі (навіть при використанні додаткового параметра-ОТ / ОС). Набагато більш точні дані можуть бути отримані при простому огляді. Але найбільш інформативним, безумовно, є обстеження, в якому проводиться вимір худої маси тіла (fat-free mass, маси м’язів і кісток або, точніше, все, що не жир) і маси жиру (body fat) за допомогою комп’ютерної томографії.

Їх бін хворий

В оглядах ожиріння позиціонується як хвороба, але в такому визначенні криється якась пастка. Люди схильні ставитися до хвороби як до неминучого зла, впливати на яке самостійно досить складно-для цього потрібні зусилля. У такому визначенні більшість людей охоче вбачає виправдання свого способу життя, списуючи виникаючі проблеми на обставини, які вони змінити не в силах. Якщо яке-або стан оголошується хворобою, то, таким чином, частину відповідальності людина може перекласти на “здравохранітельние” органи.

Всі проблеми, пов’язані з ожирінням, виникають на тлі надмірного харчування. Ця думка дуже проста, але не дуже приємна. На жаль, поки ще лікувати вигідніше, ніж проводити профілактичні заходи та роз’яснювальну роботу. Варто нагадати, що частота спадкових захворювань, що провокують розвиток високих ступенів ожиріння, не надто велика. У всякому разі масове распостранение ожиріння вони ніяк не можуть пояснити. Але найголовніше, що і ці захворювання також проявляються на тлі надмірного харчування. Звичайно, людину не можна посадити в клітку і годувати згідно з приписами (які, наприклад, істотно збільшують тривалість життя експерементальних тварин). І сама людина, як показує низька результативність різноманітних дієт, не може довго обмежувати себе в їжі. Тільки самостійне формування індивідуального раціону, що враховує стан здоров’я, пристрасті і можливості, дозволяють слідувати обраному курсу без болісної боротьби. Але прийти до розумного компромісу можна тільки усвідомивши важливість проблеми і оцінивши можливі ризики. Зрештою, цей вибір має зробити кожен.

Термінове схуднення. Схуднути за 2 тижні. Результат гарантований

Всі наявні у дикої природи приклади жахливого ожиріння завжди носять адаптивний характер. Наприклад, у малого веретенника, який виводить своїх пташенят на Алясці, перед кидком через Тихий океан частка жиру становить 55% маси тіла. Секрет подальшого схуднення простий: пролетіти над океаном 11 тис. км. Звичайно, такий спосіб вирішення проблеми зайвої ваги здається людям до образливого простим, і хочеться ж продемонструвати свою інтелектуальну перевагу. А тому розробка фармацевтичних препаратів для боротьби із зайвою вагою йде повним ходом.

Також:

  • збільшення кількості адипоцитів