Танці для схуднення

Танці для схуднення Танці для схуднення

Танець – вид мистецтва, в якому образи відтворюються за допомогою мови рухів і зміни положень людського тіла в ритмі музики, що акомпанує танцю. Танці для схуднення – нове танцювальне напрям, створене на основі різних танцювальних стилів. В основі танцювальної програми для схуднення лежить ритмічний рух в такт музиці, яке є нічим іншим як активної аеробної навантаженням, що лежить в основі спалювання жиру і зниження ваги. Чим відрізняються танці для схуднення від традиційних танцювальних стилів? Скільки спалюється в танці калорій? Які танці краще вибрати для схуднення?

Танці для схуднення: основні переваги методики

У чому перевага танців для схуднення? На відміну від традиційних танцювальних напрямків, танці для схуднення не вимагають певних талантів (слух, ритм, пластика, координація) і умінь від людини, чіткості у виконанні танцювальних зв’язок. Для танцювальних занять не існує вікових обмежень. Цим захоплюючим видом спорту можуть займатися практично все в міру активні та енергійні люди. На відміну від занять у спортивному залі, танці сприяють опрацюванні м’язів всього тіла. Основним протипоказанням до занять танцями є захворювання серцево-судинної системи.

Танцювальні класи для схуднення проводяться в ігровій формі в невимушеній атмосфері з тим, щоб кожен учасник занять зміг повною мірою розслабитися і дати волю енергійним рухам тіла, що сприяє максимальному спалюванню зайвої ваги. Скільки спалюється в танці калорій? Залежно від енергійності рухів і тривалості самої навантаження, за одну годину занять танцями можна спалити до 455 калорій, що значно вище показників спалювання калорій при інтенсивному бігу. При цьому загальна втома і навантаження на суглоби зокрема на заняттях танцями значно нижче.

Ще однією незаперечною перевагою танців для схуднення є якісна навантаження на всі групи м’язів; при цьому не відбувається перенапруження окремих груп м’язів, як при заняттях аеробікою або в спортивному залі, що може обернутися крепатура (забитостью) м’язових тканин на наступний день.

Крім зниження ваги, танці для схуднення сприяють:

  Підвищенню життєвого тонусу; Розвитку самоствердження, розкутості в рухах і поведінці; Зміцненню дихальної та серцево-судинної систем; Підвищенню витривалості організму; Розвитку почуття ритму; Пластику тіла.

Танцювальні тренування сприяю відмови від проблем і повного занурення в атмосферу танцю, що сприяє максимальному розслабленню психіки. Позитивний психологічний настрій допомагає впоратися зі сором’язливістю, скутістю, нерішучістю.

Традиційно заняття танцями для схуднення поділяють на 4 основні етапи:

  Розминка, сприяюча разогреванию всього тіла; Відпрацювання вивчених елементів танцю; Власне танцювальний етап; Розслаблення.

Як правило, заняття танцями для схуднення тривають близько 1 години, причому власне танцювальний етап триває близько 25-35 хвилин. Інтенсивності спалювання жирових відкладень сприяє досить тривала розминка і відпрацювання танцювальних зв’язок.

Які уроки танців для схуднення вибрати? Які танці краще сприяють спалюванню зайвих жирових відкладень? Найбільш ефективними для зниження ваги стануть такі напрямки та стилі, як стрип пластика і Кардіостриптиз, що поєднують в собі елементи танцювальної аеробіки, сучасної, класичної і джазової хореографії, пластики і стретчингу. Багато хто віддає перевагу традиційному канканом, сприяє ефективному спалюванню в танці калорій, однак вимагає достатньої розтяжки. Найбільш популярними танцями для схуднення є латиноамериканські танці, пропонують різноманітні напрямки і потребують швидкості реакції і неймовірного почуття ритму. Екзотичний танець живота завойовує все більшу популярність, однак вимагає певної витривалості, пропонуючи складні у виконанні руху. Вибрати правильні уроки танців для схуднення може допомогти інструктор. Для самостійних занять вдома краще всього віддати перевагу нескладним танцям, що не припускають комплексних зв’язок.

Останнім часом особливою популярністю користується Зумбі – ефективний комплексний танець для схуднення, створений колумбійським хореографом. Даний танець пропонує в першу чергу аеробне навантаження, засновану на швидких ритмічних рухах в такт музиці. Зумба проста для новачків і цікава для багатьох людей, випробували такі традиційні способи активного зниження ваги, як фітнес, аеробіка, шейпінг.

Як схуднути за допомогою танців

Уроки танців для схуднення є ефективним методом активного зниження ваги. Як правильно схуднути за допомогою танців? Для цього необхідно зрозуміти, що зниження ваги – процес комплексний, що вимагає настільки ж складного підходу. Для правильного зниження ваги за допомогою танців необхідні:

  Дотримання дієти і підтримку водного балансу організму. Так інтенсивні тренування можуть призвести до зневоднення організму, а голодування – до його виснаження. Дієта при схудненні за допомогою танців повинна містити до 60% овочів. Також в раціоні повинні бути присутніми нежирні сорти м’яса, риби, а також крупи. Слід зрозуміти, що харчування має бути не обмеженим, а правильним, що допоможе уникнути виходу з дієти і зворотного набору ваги; Систематичні заняття танцями для схуднення. Новачкам, які тільки збираються зайнятися танцями з метою схуднення, рекомендується приєднатися до груп, що допоможе виробити звичку тренуватися систематично, освоїти ази рухів, домогтися певної витривалості і самоорганізації; < / li> Зміна режиму дня – виключення занять низької активності (перегляд телевізора, проведення часу за комп’ютером) на користь активного відпочинку (прогулянки на свіжому повітрі, пробіжки).

Танці для схуднення будинку: правильна методика занять

Танці для схуднення будинки мають безсумнівні переваги в порівнянні з відвідуванням групових танцювальних занять. Так, в домашній обстановці людина відчуває менше сорому, відчуває себе спокійніше і впевненіше. Проте заняття в домашніх умовах вимагають високого рівня самоорганізації і самодисципліни. Часто в домашніх умовах заняття перериваються багатьма відволікаючими факторами (телефонні дзвінки, перегляд телевізора під час уроку).

Для досягнення максимальної ефективності занять танцями для схуднення будинку необхідно:

  Скласти чіткий графік занять і дотримуватися його; Поставити чіткі цілі по тижнями та місяцями; Розраховувати, скільки спалюється в танці калорій, прораховуючи калорійність раціону.

Дотримуючись цих нескладних правил, схуднути за допомогою танців виявиться достатньо легко. Основною перевагою танців є абстрактність самого процесу від ідеї схуднення, що дозволяє абстрагуватися, розслабитися і досягти максимальної ефективності від танцювальних занять.

Також:

 • похудання за допомогою танців
 • скильки можна скинути ваги за допомогою танцив
 • харчування при заняттях танцями
 • школа схуднення київ
 • як хачуватись при занятті аеробікою щоб схуднути