Таблетки XL-S medical хто про них знає? / Форум / U-

Таблетки XL-S medical хто про них знає? / Форум / U- Всі розділи

Знайшла цю статтю, написану для аптечного журналу “Перший стіл”, наводжу шматочки:

Природа на службі у краси

Не так давно на ринку засобів для схуднення з’явилася інноваційна розробка XL> S бельгійської компанії Омега. Цей комплекс розроблений у двох варіантах. XL> S DUO SLIM & SHAPE («Схуднення і форма») рекомендується молодим жінкам і призначений для зниження ваги і додання тілу стрункості, особливо в проблемних зонах – на стегнах і сідницях. XL> S 40 + SLIM & DRAIN («Схуднення і очищення») допомагає зрілим жінкам скинути зайву вагу і вивести з організму зайву воду і шлаки.

Всі компоненти, використані при розробці XL> S, є на 100% натуральними. Це біологічно активні речовини, в комплексі надають м’яке, абсолютно безпечне і при цьому ефективний вплив на організм.

Дія перша – схуднення

Масло какао нормалізує обмінні процеси в організмі і сприяє прискореному спалювання жирів.

Зелений чай допомагає спалити зайві калорії і нормалізує водно-сольовий баланс, що призводить до зменшення жирових відкладень в проблемних зонах і робить шкіру пружною.

Екстракт яблука сприяє підтримці нормального рівня глюкози в крові і спалюванню жирів і вуглеводів.

Ці активні компоненти входять до складу обох курсів XL> S. Також XL> S 40 + SLIM & DRAIN додатково містить інулін, який покращує обмін речовин, знижує відчуття голоду, нормалізують кишкову флору і прискорює очищеннF організму за рахунок виведення шлаків.

Дія друга – стрункість і легкість

До складу XL> S DUO SLIM & SHAPE входить екстракт ананаса. Він містить фермент бромелайн, який допомагає травленню, прискорює білковий і вуглеводний обмін, перешкоджає утворенню підшкірних жирових відкладень, допомагає позбутися целюліту і робить шкіру більш пружною.

Специфічним компонентом XL> S 40 + SLIM & DRAIN є екстракт насіння льону і шавлії. Шавлія нормалізує гормональний баланс і попереджає затримку води в організмі. Насіння льону є хорошим сорбентом, чинить пом’якшувальну і обволікаючу дію на кишечник і має м’який проносний ефект.

Обидві версії XL> S містять екстракт артишоку, який нормалізує роботу печінки і нирок і має жовчогінну ефектом; екстракт насіння петрушки, який сприяє виведенню з організму зайвої рідини і нормалізує роботу кишечника; грейпфрут, фенхель і чорну смородину, які виводять надлишок води з організму без ризику зневоднення.

Врез. У 2006 р. було проведено 8-тижневе випробування дії XL> S під контролем лікарів, за участю 113 жінок у віці від 19 до 60 років. Стабільні результати були зафіксовані вже на 4-му тижні. На 8-му тижні 91% досліджуваних зазначили втрату ваги в середньому на 8,6 кг, 93% відзначили значне зменшення об’єму стегон, а 75% – зменшення об’єму талії (у середньому до 16,6 см).

XL> S зручний у застосуванні – дозування становить всього 1 таблетку на день. Упаковка розрахована на місячний курс, але можливий і повторний прийом протягом року. Протипоказань, крім вагітності, годування грудьми і індивідуальної непереносимості компонентів, XL> S не має, при клінічних випробуваннях побічних дій не виявлено.

І правда, шкода, куди ж ця біодобавка пропала: (. Чи не найгірше засіб для схуднення, прямо скажемо.

Також:

  • чи допомагає схуднути хl відгуки