Таблетки Ідеал допоможуть схуднути і придбати Ідеальну форму тіла, купити капсули для схуднення ідеал

Таблетки Ідеал допоможуть схуднути і придбати Ідеальну форму тіла, купити капсули для схуднення ідеал Таблетки для схуднення Ідеал

Рослинний комплекс ІДЕАЛ на сьогодні є одним з найбільш вдалих засобів, що забезпечують зниження ваги, корекцію фігури і очищення організму. Ідеал не просто зменшує масу тіла, допомагаючи схуднути, але і веде до позбавлення організму від надлишків жиру.

Серед безлічі препаратів рослинного походження, спрямованих на схуднення, ІДЕАЛ звертає на себе увагу своєю ефективністю і безпекою, що підтверджено 4-х тисячолітнім досвідом індонезійської медицини сучасними дослідженнями.

Склад і механізм дії

Рослинний комплекс ІДЕАЛ містить компоненти забезпечують поліпшення обміну речовин, послабляющий, сечогінний і жовчогінні ефекти, що сприяють зниженню маси тіла:

    листя гуацуми вязолистной (Folium) околоплодник пальми ареки (Arecae Pericarpium) корінь ревеню (Rhei Radiz).

ГУАЦУМА вязолистная . поширена в тропічних лісах Південно-Східної Азії, гальмує засвоєння жирів, активізує їх розщеплення і виведення з організму. Завдяки вмісту в листках великої кількості таніну утворюється шар слизу, що утруднює всмоктування жирів. Різноманітно застосування гуацуми в фітотерапії: м’язова стимуляція пологів, лікування ран, шкірних інфекцій, лікування простатиту. У Бразилії настій кори гуацуми вважається потогінну засобом і використовується при лихоманці, кашлі, бронхіті, астмі, пневмонії і хворобах печінки. Ацтеки і Майа в Мексиці також використовували гуацуму для допомоги породіллі, при шлунково-кишкових хворобах, астмі, дизентерії, ранах і лихоманці. Застосовують гуацуму і в інших країнах. Обширна історія ефективного використання гуацуми в народній медицині сприяла появі наукового інтересу до цієї рослини. Вченими були продемонстровані фармакологічні властивості гуацуми як м’якого кардіотонічну кошти, а також гіпотензивного препарату. Крім того, було показано, що гуацума виступає як міорелаксант гладких м’язів, має антибактеріальну та протигрибкову активність. Бразильська група дослідників виявила недавно і здатність гуацуми придушувати злоякісні клітини в організмі з великою ефективністю.

Батьківщина РЕВЕНЮ дланевидного – гірські ліси Центрального Китаю. Активні речовини, що входять до складу рослини, мають в’язким, антидиарейні й антисептичну дію. Також ревінь викликає посилення перистальтики, переважно в товстому кишечнику і має проносний властивістю, що виявляється через 8-10 годин після прийому всередину. При прийомі всередину малих доз виявляється переважно терпку дію, при прийомі же великих доз проявляється проносний ефект. Китайські лікарі застосовують ревінь не тільки як проносне, але і як жовчогінний засіб. Зовнішньо застосовується ревінь при вітиліго та інших захворюваннях шкіри. Ревінь є одним з найбільш ефективних рослин для схуднення. Це пов’язано з поєднанням в ньому двох чудових властивостей – проносного дії і перешкоди всмоктуванню жирів у кишечнику. На секрецію залозистого апарату шлунково-кишкового тракту ревінь не впливає і не порушує процесів травлення при тривалому застосуванні. У народній медицині ревінь використовували також для лікування гастриту із зниженою кислотністю шлункового соку, при захворюваннях печінки, сечового міхура, склерозу, при недокрів’ї і туберкульозі.

арека навколоплідна – дерево з сімейства пальм родом з тропічної Азії. Насіння арековой пальми в основному дають бетель для жування. Жують шматочки насіння разом з Гамбір і невеликою кількістю вапна, після чого випльовують не ковтаючи. В азіатській медицині насіння відомі як лікувальний засіб при холері, дизентерії, гельмінтозах, малярії, диспепсії, метеоризмі, викликають відчуття ситості.

В результаті взаємодії перерахованих рослинних компонентів у препараті ІДЕАЛ досягається більш виражене зниження маси тіла у хворих на ожиріння, підвищується обмін речовин і енергії, збільшується максимальне споживання кисню організмом, нормалізується абсорбція жирних кислот в кишечнику, посилюється моторика товстої кишки, підвищується вміст статевих гормонів у чоловіків і жінок, поліпшується концентрована функція нирок, поліпшується слух, зір, нюх, шкіра ставати більш еластичною, сповільнюється процес остеопорозу кісток, поліпшується пам’ять і увагу.

Способи застосування Лікувальна форма прийому для активного зниження ваги

Ідеал рекомендується приймати по 2-3 пігулки 1 раз на добу у вечірній час разом з їжею протягом 60 днів. Якщо далі необхідно продовжити прийом, то після місяця перерви і в міру стабілізації ваги приймають 1-2 пігулки на добу до повного одужання. Максимальний термін прийому препарату – 6 місяців.

Лікувальна форма прийому для позбавлення від запорів

Препарат ІДЕАЛ має легкий проносний дією і є прекрасним засобом для лікування пацієнтів із захворюваннями кишечника з схильністю до хронічних запорів. Рекомендується тривалість курсу 30-60днів і дозування 1-2 пігулки ввечері разом з їжею.

Профілактична форма прийому

Профілактична форма прийому рекомендована пацієнтам, схильним до повноти або швидкому набору ваги після калорійної їжі – 1-2 пігулки щодня ввечері разом з їжею. Тривалість курсу 30-60 днів, проводитися 1-2 рази на рік.

Харчування при прийомі Ідеалу

Важливим компонентом комплексної терапії ожиріння є дієтотерапія. Найбільш оптимальний для регуляції калорійного балансу 4-5 кратний прийом їжі через 3-4 години з рівномірним розподілом калорій в першій половині дня.

По складу їжі пацієнтам рекомендується харчовий раціон, що виключає продукти харчування, що містять холестерин і висококалорійні продукти. Такий раціон сприяє пропорційному надходженню енергетично цінних речовин у співвідношенні 60% вуглеводів, 20% білків, 20% жирів і ідеально забезпечує зниження ваги без негативних наслідків для здоров’я.

Далі в таблиці наведені основні поради з гіпокалорійної дієті в поєднанні з прийомом фітокомплексу ІДЕАЛ:

Бажані продукти

Також:

  • ідеал-форте капсули для схуднення
  • ідеал капсули
  • Таблетки ідеал яка їх ціна і що входить до його складу
  • таблетки для схудненя ідеал їхня ціна
  • Яка ціна ІДЕАЛУ де його можна придбати