Таблетки Ідеал для схуднення

Таблетки Ідеал для схуднення Таблетки Ідеал для схуднення

admin 10 червня 2012 · 55 comments

Ідеал – біологічно активна добавка, яка виробляється в Індонезії компанією «П. Дж. САРІ Сехата »з деяких видів місцевих рослин. У Росії вона офіційно дозволена до поширення і цим займається ЗАТ «Грінвуд». Згідно з інформацією на сайті, ця добавка на російському ринку вже близько 15 років. На одному з сайтів-розповсюджувачів вдалося знайти результати клінічних досліджень цієї добавки в різних медичних установах Росії. Результати досліджень дозволяють довіряти їй трохи більше, але не дають занадто переоцінювати властивості таблеток Ідеал. Тепер про все по порядку.

Зразковий склад добавки для схуднення Ідеал:

Листя гуацуми вязолистной (Guazumae Folium) – в Індонезії заварюють чай з листя гуацуми для боротьби з повнота. Містить слизові речовини, які обволікають стінки шлунка, таніни – дубильні речовини, вони беруть в облогу білки тканинних клітин, тому надають місцеве в’яжучу дію. Під дією дубильних речовин кишкове вміст стає твердішим і суші. Таніни зазвичай покращують всмоктування в шлунку, але ймовірно інші компоненти листя – гіркі речовини, смоли, слизові речовини роблять цей ефект вибірковим, перешкоджаючи всмоктуванню саме жирів . Листя гуацуми також виявляють легкий ефект зниження глюкози крові.

Корінь ревеню дланевидного (Rhei Radix) – має активні сполуки – оксіметілантрахінони – а також знову дубильні речовини. Корінь ревеню має проносну і жовчогінну дію.

Околоплодника ареки. або пальма Діксона, (Areca diksonii Roxb. Pericarpium) – містить жирну олію, яка надає м’яку проносну дію. Також його активні речовини допомагають зменшити відчуття голоду, збільшити теплопродукцию та інтенсивність обміну речовин.

Допоміжні компоненти: крохмаль, лактоза, тальк. Це означає, що людям, які погано переносять лактозу, дану добавку вживати не рекомендується.

Тобто, по суті, Ідеал, поєднання трав з проносним і одночасно що закріплює і обволакивающим ефектом. За твердженням розповсюджувачів, трави в такій комбінації створюють на слизовій шлунка та кишечника плівку, яка перешкоджає всмоктуванню жирів.

Тепер про результати досліджень.

Дослідження на базі різних лікувальних установ показали, що прийом таблеток Ідеал призводить до втрати приблизно 5 кілограм на тиждень. Але у цієї інформації є кілька недоліків:

1) Під час прийому таблеток Ідеал пацієнти дотримувалися також рекомендації по дієті і фізичної активності. Чи не зустрілося порівняльних досліджень ефективності схуднення з препаратом Ідеал і без нього. Хоча за умови дотримання дієти з низькою калорійністю і регулярних фізичних вправ схуднення до 5 кілограм на тиждень теж цілком можливо.

2) Дослідження проводилися за участю і під контролем компанії-розповсюджувача, а от результатів незалежних досліджень знайти не вдалося.

3) Результати в різних учених трохи розходяться. Так, одна робота стверджує, що Ідеал найефективніше діє у пацієнтів з невеликою надлишковою масою тіла або з ожирінням першого ступеня (легким). А в іншій роботі зазначено, що Ідеал дозволяє втрачати масу тіла навіть пацієнтам з важким ожирінням.

Все це теж говорить про недостатню точності досліджень. Швидше за все, Ідеал здатний дещо полегшити втрату ваги на тлі загальної здорової дієти і способу життя, але наскільки цей результат буде краще правильного схуднення без таблеток. і чи буде він краще взагалі, залежить від індивідуальних особливостей організму. Комусь таблетки ідеал допоможуть полегшити процес схуднення, а комусь ні.

Недоліки таблеток Ідеал:

– можлива алергія на екзотичні компоненти препарату;

– тривалий вплив обволікаючої плівки на стінки шлунка може призвести до проблем з травленням, з всмоктуванням поживних речовин;

– довгий прийом такого поєднання: рослинна проносне плюс обволікаючу не рекомендується, тому небажано перевищувати кількість капсул і днів прийому, яке описано в інструкції.

– багато негативних відгуків про таблетки ідеал – люди висловлюють розчарування, оскільки навіть після того як вони змінили спосіб життя, зайва вага майже не змінився. Звичайно, перевірити, наскільки дотримувалася низькокалорійна дієта в цих випадках – не можна, але можна зробити простий висновок: таблетки Ідеал без дієти і фізичних вправ позитивних результатів не принесуть.

– вам протипоказані таблетки Ідеал, якщо ви страждаєте непереносимістю лактози.

Пробувати таблетки Ідеал, чи ні, вирішувати вам. Але пам’ятайте ще про одну спільну негативну рису всіх БАД – немає гарантії, що їх склад збігається з тим, що написано на етикетці. Тому ви не зможете застрахувати себе від підробки. Можливо, замість екзотичної індонезійської добавки краще вибрати просту, але безпечну низькокалорійну дієту і здоровий спосіб життя. Дозу такого засобу важко перевищити, його неможливо підробити і користуватися ним дозволяється необмежений час.

Автор: Олександр Ачіновіч (лікар)

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на сайт про схуднення обов’язкове!

Також:

  • ідеал результати схуднення
  • схуднення з ідеал
  • Ідеалдля схуднення