Таблетки для схуднення: лида і бомба – тайські та китайські препарати в аптеках

Таблетки для схуднення: лида і бомба – тайські та китайські препарати в аптеках Чарівні препарати для схуднення

Кожна дівчина мріє розлучитися із зайвими кілограмами, не докладаючи особливих зусиль, але не кожна мрія збувається – не завжди допомагають і різні таблетки. До того ж такі таблетки для схуднення можуть і нашкодити здоров’ю людини.

А які таблетки є в аптеках?

Що ж вибрати? В аптеках представлений величезний вибір всіляких препаратів, які обіцяють неймовірний ефект без особливих зусиль. Але, ви завжди повинні пам’ятати, що прийом будь-яких препаратів потрібно починати після консультації з лікарем!

Крім того, якщо в аптеці вам пропонують чарівний засіб, що не є ліками, то купувати його тим більше не варто!

Починаємо пошук!

Починати процес схуднення потрібно з пошуку найбільш ефективних таблеток.

Щоб визначитися з показниками пошуку, потрібно зрозуміти, що вам потрібно для зниження ваги: ??

    зменшити апетит; створити відчуття ситості у шлунку; розщепити набрання калорії; вивести зайві жири з шлунка; розщепити створені жирові клітини; прискорити обмінні процеси в організмі.

Купувати таблетки потрібно тільки після консультації лікаря. Не потрібно спиратися на поради подруг і жіночих журналів. Після того, як доктор діагностує причину вашого зайвої ваги, він призначить вам ті препарати (наприклад, таблетки бомба), які допоможуть вам впоратися з проблемою. Після ви зможете придбати їх за виписаним рецептом в будь-якій аптеці.

Позбутися зайвої ваги найкраще за допомогою препаратів, підібраних за індивідуальною схемою, з урахуванням всіх особливостей організму людини.

Китайські засоби для схуднення

Китайські таблетки представлені в широкому асортименті, тому ви зможете легко вибрати відповідний вам варіант. Кращими досягненнями китайської медицини вважаються препарати: Фрукт Баша, Золота кулька, Meizitang, і Мяо Тяо та інше.

Приймати ці таблетки для схуднення чи ні – вирішувати тільки вам. Дані препарати розроблені на основі речовин природного походження. До складу таблеток входять в основному трави і рослини, які прискорюють процес розщеплення жирів в організмі.

«Ліда» для швидкої втрати зайвої ваги

При покупці препарату для схуднення Ліда, ви повинні звернути увагу на його вартість. Так як багато хто продає капсули китайської фірми за надто високою ціною. Такі ділки пояснюють це тим, що у них справжні таблетки ЛіДа, тому вони і дорожче.

А дешевші варіанти – просто підробка. Щоб не нашкодити своєму здоров’ю, потрібно перевіряти на упаковці наявність голограми і купувати препарат у компаній, які працюють без посередників – безпосередньо з виробником таблеток.

Тайські засоби для схуднення

Славетні тайські таблетки оповиті міфами і чутками, як жоден інший препарат для схуднення. Деякі до них ставляться з недовірою, а деякі в повному захваті від ефекту тайських таблеток.

Щоб підняти завісу таємниці, потрібно в першу чергу відзначити, що тайські таблетки – це не один препарат. Ця назва об’єднує цілу групу засобів для схуднення, які експортуються в нашу країну з південно-східної Азії. Дані таблетки не сертифіковані в РФ, тому впевнене говорити про їх склад та безпеки ми не можемо. Залишається в цьому відношенні повністю довіритися виробникам.

Найпоширеніші тайські таблетки для схуднення – IBS, які випускаються Inter Bangkok Clinic. У різних джерелах вказано різний склад капсул, але він завжди заснований на проносний, сечогінний, тонізуючому і жовчогінний ефект.

Такий склад рослинних компонентів дійсно допомагає справитися з відчуттям втоми і голоду і нормалізує процес травлення. Але, при цьому його ефективність для скидання зайвої ваги дорівнює нулю, якщо не поєднувати прийом таблеток з дієтою та фізичними навантаженнями.

Будьте обережні!

Але, не всі тайські пігулки нешкідливі, багато препаратів містять заборонені амфетаміни, які надають стимулюючу дію і збільшують витрату енергії, підвищуючи фізичну активність. У середині минулого століття, цей препарат був у вільному продажу, але на сьогоднішній день, цей препарат відноситься до наркотиків і заборонений до реалізації.

Також до складу тайських таблеток входить фентремін і фенфлюрамин, які не так викликають звикання, але вони заборонені до продажу за великої кількості побічних ефектів, викликаних їх застосуванням. Швидше за все, ці таблетки приймали швидко схудлі знаменитості. Але, напевно не варто слідувати їх прикладу, так як амфетамін заборонений в продаж більше десяти років тому.

Головна порада для всіх бажаючих скинути швидко зайві кілограми за допомогою препаратів, що не сертифікованих в РФ – обов’язково проконсультуйтеся зі своїм лікуючим лікарем, перш ніж почати приймати таблетки для схуднення! Можливо, вам підійде більш безпечне і перевірений засіб!

Також:

  • не дорогі препарати для схуднення які є внаявності в аптеках і ціни
  • Як похудати трави таб