Таблетки для схуднення Голдлайн. Відгуки про препарат. Побічні ефекти

Таблетки для схуднення Голдлайн. Відгуки про препарат. Побічні ефекти. Таблетки для схуднення Голдлайн. Відгуки про препарат. Побічні ефекти.

Голдлайн це досить популярний індійський препарат для схуднення. Його основа – сибутрамін. Він і відповідає за зниження апетиту і за зменшення обсягу з’їденої їжі (відповідно).

Дієтологи зазвичай радять ці таблетки тим жінкам, які страждають ожирінням (початковій стадії). А так же тим, у кого є зайва вага (з вини проблем ендокринологічного характеру).

Не дивуйтеся тому, що ми згадали про дієтологів! Справа в тому, що вам доведеться (для своєї ж безпеки) звернутися до фахівців. Вони вам і порадять, як правильніше з Голдлайн вчинити.

Якщо фахівець, до якого ви звернетеся, вважатиме за потрібне – він призначить вам прийом по одній таблетці (капсулі) на добу. Взагалі, доза «похудальчіков» індивідуально призначається. Тому й не дивуйтеся, якщо будете звикати до половинці таблетки, а не до її «цілісності».

Пити даний препарат заборонено в тих випадках . коли жінка скаржиться на:

Хвороба нирок. Серцеві хвороби. Розлади психіки.

Не можна приймати таблетки – похудалкі і тоді, коли жінка годує грудьми, страждає від булімії або від анорексії або в «цікавому положенні» знаходиться.

Не приймайте таблетки, якщо немає вам ще вісімнадцяти років. Дочекайтеся свого повноліття. І, якщо вже так сильно довіряєте Голдлайн, попросіть когось піднести його вам в якості подаруночка. Дарувати таке не кожен наважиться. Адже це дуже велика відповідальність! Самі розумієте, чому. Ви б теж не дарували річ, в якій не впевнені на сто (хоча б на дев’яносто) відсотків.

Таблетки, до речі, не скрізь дозволені. Наприклад, в Австралії, в Канаді та в Америці на них заборона накладена. Напевно, на це і причина мається! Задумалися, про якої конкретно причини йдеться? Продукт цей відрізняється підступністю! Не так вже корисні «похудалкі», як вам хочеться в це вірити.

Побічні ефекти таблеток такі:

Серйозні порушення сну. Сухість у роті. Відчутне підвищення тиску артеріального. Стан неспокою. Судоми. Нервозність. Кровотеча. Лабільність емоційна. Шкіряний свербіж. Дратівливість (безпричинна). Спотворення смакових відчуттів. Риніт. Депресивність. Потовиділення (підвищений). Набряки. Постійна спрага. Геморой (загострення). Цілковита втрата апетиту. Дисменорея. Тахікардія.

Відгуки про таблетки Голдлайн:

Віка, 32 роки: П’ю три дні (купила через знайомих). Уже й не знаю, що далі мені робити! Мене страшенно замучила сухість у роті, я сильно потію, в мене «вселилася» безпричинна дратівливість…. Може, це все відбувається на нервовому грунті, а не від таблеток? Розібратися б у цьому зараз…. Поки не пізно!

Таїсія, 24 роки: Ні, результатами я не задоволена анітрохи! Скинула всього лише два з половиною кілограми. Але ж це «кілограммное кількість» я б зуміла і так скинути, не витрачаючи денежку на таблетки!

Віолетта, 25 років: Купила, називається, проблеми собі! Депресію на два місяці собі «замовила». Через чотирнадцять днів я відчула страшні головні болі (дуже нагадують мігрень). Потім не могла з ліжка встати. Постійно в сон тягнуло. Загалом, ерундістіка чергова, в яку я по-справжньому повірила!

Зоряна, 19 років: Препарат мені дуже сподобався. Хоча (спочатку) ставилася до нього досить скептично. Народила і почала важити вісімдесят вісім кілограмів. А на останньому місяці вагітності важила майже сотню. Як згадаю – страшно стає! Завдяки Голдлайн я здоровскі схудла. Навіть їла все крім жирності! Іноді й солоденького багато дозволяла собі. Але це не завадила таблеткам «вкрасти» моя вага зайвий.

Валерія, 22 роки: Три тижні минуло. Важила шістдесят сім кілограмів з половинкою, зараз важу рівненько шістдесят! Планую до п’ятдесяти хоча б вагу скидати. Мене не дізнається мій колишній! Приємно здивується. Я люблю його і дуже повернути хочу. Розраховую на те, що це мені допоможе.

Світла, 42 роки: Ось…. Другу пачечку таблеток допиваю. Я чекала більшого результату! Півтора місяці минуло, а скинула я всього лише вісім кілограмів. Такий результат я «справжнім» не вважаю.

Альбиночка, 35 років: Схудла на півтора кілограма. Більше мені не худне якось. А приймаю таблетки я завжди за інструкцією. І відчуваю себе непогано. Напевно, таблетки ці – «щось не моє».

Ольга, 23 роки: А от мені не вдалося скинути свої кілограммчіков. Вдалося, точніше, але незначно. Усього лише на чотири кілограми. А для мене це – ніщо! Тому й пишу, що таблетки ці не врятували мене. Буду інші пробувати кошти.

Валентина, 37 років: Я «дійшла» тільки до півтора кілограмового скидання. Потім я отримала від таблеток тільки «побочки» (з сильним ефектом).

Анна, 22 роки: Хто сказав, що ці таблетки худнути допомагають. Кілька подруг моїх розчарувалася в них. І я – теж! Стільки фінансів було витрачено марно…. Краще б я купила щось корисне!

Поліна, 27 років: Мені лікар прописав такі таблетки. Скинула дев’ять кілограмів. Могла б і більше скинути, але зупинилася на «девяточку», так як це і було моєю головною метою.

Оксанка, 31 рік: Приветики всем! Не пийте цю гидоту! Я статистику підвела і зрозуміла, що Голдлайн майже нікому не допомагає. Може, когось таблеточки ці та зуміли «ощасливити», але не моїх знайомих точно! А чоловік дуже хотів, щоб я схудла. Не просто хотів, а мріяв про щось таке.

Маріанна, 21 рік: Може, і від навіювання це відбувається, але я зуміла добре схуднути. Правда, сухість була спочатку й слабкість незрозуміла (періодично). Але з часом ці побічні ефекти залишили мене в повному спокої. Чи буду продовжувати приймати Голдлайн для схуднення? Я подумаю! Хочу навчитися жити без таблеток, а то вже відчуваю від них залежність. І з сигаретами так само було!

Ліда, 29 років: Добре, що не купила їх. Уявляєте…. Чоловік відрадив! Сказав, що не дозволить мені ризикувати своїм здоров’ям. Він у мене…. Золотий! Ніколи б не подумала, що такі на світі живуть, якби його не зустріла.

Також:

  • Побічні ефекти припаратів для схуднення
  • Таблетки Голдлайн
  • які таблетки пити разом з антибіотиком ауроксетилом щоб запобігти побічним ефектам