Таблетки для схуднення, БАДи | Худеем правильно! | ВКонтакте

Таблетки для схуднення, БАДи | Худеем правильно! | ВКонтакте

Сьогодні можна знайти безліч відгуків, причому абсолютно діаметрально протилежних, щодо прийому БАД з метою схуднення.

Ми часто чуємо узагальнене – біологічно активні добавки. Але чи багато хто з нас знають, що ховається за цією назвою? Хто не в курсі, повідомляємо: це хімічні речовини, що володіють потрібними людині корисними властивостями, а саме: забезпечують підтримку сил організму, додаткове вітамінне харчування, стабілізацію роботи внутрішніх органів, нормалізують обмін речовин. У всякому разі, так декларують виробники БАДів. Чи так це насправді – сказати важко. Хоча б тому, що БАДи не є лікарськими препаратами, а всього лише харчовими добавками, що не підлягають до обов’язкових перевірок з боку компетентних контролюючих служб.

Що стосується прийомів БАД в похудательной цілях, то необхідно сказати, що існує кілька груп цих речовин. Кожна з них надає своє, особливе, дія на організм людини. При цьому всі БАДи покликані спровокувати один і той же ефект – лікування ожиріння або істотну втрату зайвих кілограмів.

Отже, БАДи для схуднення за принципом дії поділяються на кілька груп.

Група перша – активатори метаболізму і ліполізу. До складу таких препаратів входять: ефедра китайська, гуарана, коммифора, фукус дрібнопухирцевих, червоний стручковий перець, L-карнітин, ліпотропні чинники.

Група друга – «спалювачі жиру». Це біологічно активні добавки, що перешкоджають новоутворенню жирових прошарків і допомагають розщеплювати наявні. До них відноситься гарцинія камбоджійська, хром, вітаміни групи В. Вони мають слабким жовчогінну, сечогінну і послаблюючу ефектом. Деякі такі препарати містять речовини, здатні набухати. Якщо прийняти їх до того, як сісти за стіл, то з’їсти вийде зовсім небагато. Але, майте на увазі, організм швидко здогадується, що його «надули» і через короткий проміжок часу починає вимагати справжньої їжі.

Група третя: БАД, що зменшують засвоєння жирів у кишечнику (харчові волокна, хітозан, касія мімозовідная).

Група четверта: БАД, що знижують апетит, їх ще називають регуляторами почуття голоду. (5-гідрооксітріптофан).

Вживати БАДи для схуднення можна в якості: замінників їжі (у такому разі пропускається обід або вечерю, і за рахунок цього знижується добова калорійність раціону), що пригнічують апетит препаратів (призначаються у виняткових випадках, найчастіше при вираженому ожирінні). Приймаючи їх, будьте обережні, зазвичай вони діють на нервову систему і можуть викликати емоційне збудження.

Сьогодні на комерційному ринку представлено безліч біологічно активних добавок. Серед них БАДи з:

– екстрактом ананаса (добре розщеплює жири і виводить їх з організму, стимулює обмін речовин, при цьому розщеплення жирів починається вже через добу після його вживання);

– екстрактом грейпфрута (містить біофлавоноїди, які регулюють обмінні процеси, має дією антиоксиданту).

– екстрактом гарцинії (містить гідроксілімонную кислоту, яка сприяє підтримці в крові високого рівня глюкози, тим самим, знижуючи апетит);

– екстрактом зеленого чаю (пов’язує жири, розщеплює їх, і виводить з організму);

– хітозаном (запобігає всмоктування жиру в кров, знижує рівень холестерину);

– пиколинат хрому (допомагає підтримувати нормальний рівень цукру в крові, стимулюючи обмін вуглеводів. Дозволить справитися з нападами голоду і запаморочення під час дієти);

– L-карнітин – амінокислотою, яка виробляється в людському організмі.

Дотримуйтесь наступних правил при купівлі БАДів:

купуйте БАДи тільки в аптеках;

вимагайте гігієнічні сертифікати, що підтверджують безпечність;

обов’язково вивчайте склад БАДів;

перевіряйте термін придатності і дату виготовлення;

уважно читайте рекомендації виробника по дозі і графіку застосування.

Також:

  • бади які знижують апетит
  • Таблетки для схуднення вконтакте