Таблетки для схуднення | Алое Віра – здоров’я для всіх!

Таблетки для схуднення | Алое Віра – здоров’я для всіх! Таблетки для схуднення

03.01.2013 Автор: Олександр Коментарі відключені

Яких тільки засобів не придумали ділки, для того щоб витягнути побільше грошей з кишень людей, стурбованих своєю вагою! Різноманітних препаратів для схуднення багато, при цьому огрядних громадян чомусь менше не стає. Добре, якби справа була тільки в грошах, але ж за таблетки для схуднення доводиться розплачуватися ще й своїм здоров’ям.

Деякі засоби для схуднення. хоча і марні, досить безпечні. Це харчові добавки («Гербалайф», «Ультравіт Шланк», «Санрайдер» тощо), в їх складі містяться мікроелементи та речовини рослинного походження. Щоб схуднути, потрібно пити таблетки і є низькокалорійну їжу – так зазначено в анотаціях до цих препаратів. Зрозуміло, що на низькокалорійній дієті можна скинути вагу і без дорогих таблеток.

Щодо безпечними вважаються та чаї для схуднення («Летюча ластівка» тощо). У них входять трави, які мають слабким сечогінним, слабким жовчогінним і сильним проносним ефектами. Відомо, що захоплюватися проносними засобами, в тому числі і рослинного походження, не варто – ні до чого доброго це не приведе.

Інші засоби для схуднення можуть завдати організму набагато більш відчутної шкоди.

Сжигатели жиру

Широке поширення набули так звані спалювачі жиру («Спалювач жиру з бромелайн», «Спалювач жиру з Z-карнітином», «суперспалювачі жиру № 1» тощо).

Ці препарати теж не будуть ефективними, якщо під час їх прийому не дотримуватися дієти. Але справа не в цьому. Біда в тому, що дані кошти дійсно розщеплюють жири, і це погано. Природа влаштувала так, що 25-55% жирів не засвоюється і покидає організм через шлунково-кишковий тракт без всяких змін. Якщо людина починає пити бромелайн, ці жири, разом того щоб просто бути виведеними звичним шляхом з калом, розщеплюються на гліцерин і вільні жирні кислоти, які всмоктуються в кров. Виходить, що завдяки спалювач жиру організм отримує додаткову порцію жирів! Це означає, що препарат не зменшує вагу, а збільшує його. Але небезпечно не це, а те, що без додаткового надходження білків організм почне працювати в режимі транспортування жирів у вигляді ліпопротеїдів низької щільності, які провокують розвиток атеросклерозу артерій.

Таким чином, спалювачі жиру не тільки не допоможуть скинути вагу, але, навпаки, посприяють придбання нових кілограмів і до того ж стануть причиною атеросклерозу, який з часом виллється в інфаркт міокарда . ішемічний інсульт або звуження артерій нижніх кінцівок.

Тайські таблетки

У популярних в нашій країні, так званих тайських таблетках, які постачають з Китаю нелегально, міститься речовина фенфлурамин, вже давно заборонене до застосування в Росії. Фенфлурамін входить в «Список № 1 сильнодіючих речовин», затверджений Постійним комітетом з контролю за обігом наркотиків. Цей наркотичний препарат надає шкідливий вплив на центральну нервову систему і руйнує печінку. У США зареєстровано кілька смертельних випадків у результаті тяжкого ураження печінки після застосування ліків з фенфлураміном і аналогічним йому речовиною під назвою «редукс».

Тайські таблетки дійсно позбавляють від зайвої ваги, але лише на деякий час. Разом з кілограмами надовго (а іноді і назавжди) йде і здоров’я: руйнується печінка, випадає волосся, кришаться зуби і нігті. Крім того, руйнується і нервова система. На відновлення здоров’я після використання такого засобу для схуднення піде не один рік.

Прискорювачі метаболізму

Виявивши, що при деяких ендокринних захворюваннях люди втрачають вагу, ділки від фармацевтики придумали таблетки для схуднення, що вторгаються в обмін речовин здорової людини. Був створений препарат, який утворює надлишок гормонів щитовидної залози, як це трапляється при базедової хвороби (дифузний токсичний зоб). Такі таблетки дійсно допомагають скинути зайві кілограми, тому що прискорюють обмін речовин, але це не принесе очікуваної радості, так як приймаюче їх людина придбає безліч більш складних проблем: зоб на шиї, екзофтальм (витрішкуватість), емоційну неврівноваженість. Крім того, подібні засоби підвищують кров’яний тиск і викликають порушення серцевого ритму (миготлива аритмія).

Прискорювачі метаболізму, що представляють собою гормони щитовидної залози, продаються під маркою нешкідливих харчових добавок, що не контролюються перевіряючими органами настільки ретельно, як ліки.

Ксенікал (орлістат)

Ксенікал – широко рекламоване лікарський засіб, офіційно дозволений до застосування. Воно дійсно допомагає скинути вагу, так як гальмує роботу ліпази, вироблюваної підшлунковою залозою. Дія ксенікалу протилежно дії сжигателей жиру. Жир, який людина з’їдає, на 30% гірше засвоюється організмом при вживанні ксенікалу. Чи не расщепляясь і не всмоктуючись в кишечнику, він виводиться шлунково-кишковим трактом разом з калом. Проте охочим схуднути за допомогою ксенікалу слід знати, що він діє тільки на жири, але ніяк не впливає на білки і вуглеводи (тістечка, солодкі булочки, цукерки), тому основну частину раціону при використанні це кошти повинні складати саме тваринні жири. В іншому випадку вельми дорогий препарат виявиться абсолютно марним.

Великого збитку організму ксеникал не нанесе, проте, якщо від нього відмовитися і продовжувати харчуватися звичною жирною їжею, кілограми швидко повернуться на своє місце.

Є у ксенікалу і побічні ефекти. Головними його недоліками є метеоризм, рідкий стілець і нетримання калу, що, погодьтеся, не дуже приємно і для того, хто приймає це засіб, і для оточуючих. Крім того, після прийому ксенікалу потрібно проходити процедуру очищення кишечника, іменовану гідроколонотерапією.

Існує ряд протипоказань до вживання ксенікалу, тому використовувати його можна тільки за призначенням лікаря-ендокринолога.

Деякі студенти звертаються до таблеток для схуднення з багатьох причин, якщо ви обираєте таблетки для схуднення, як спосіб змінити свій раціон харчування, тоді це не дуже гарна ідея. Таблетки для схуднення, це хороший спосіб, щоб припинити їсти, але потрібно мати на увазі побічні ефекти, такими як прискорене серцебиття, болі в животі, запаморочення і непритомність, розлади шлунка.

Ідея таблеток для схуднення є те, що вони повинні стимулювати ваш метаболізм, щоб не набирати вагу, але часто молоді люди не використовують рекомендовану дозу або п’ють їх з несумісними продуктами, які можуть погіршити прискорене серцебиття і запаморочення.

Найчастіше люди, які приймають ці таблетки приймають їх замість їжі, і це не те, як ви повинні приймати таблетки. Ідея полягає в тому, щоб не з’їсти те, що ви хочете, але щоб почати харчуватися правильно. Ви не повинні приймати ці таблетки, а потім зібратися і піти в Burger King і є гамбургер.

Поговоріть зі своїм лікарем про таблетки для схуднення, які потрібно приймати, він намагатиметься відмовити вас від них, і це правильно.

Ви повинні спробувати знайти альтернативний спосіб, наприклад дієту, спробуйте урізання калорій, якщо ви зазвичай їсте 2000 калорій, то ви повинні скоротити на 200 протягом першого тижня і подивитися, скільки ваги ви можете втратити. Якщо ви отримали позитивний результат, тоді дотримуйтеся його, а потім зніміть ще 200 калорій. Ви ніколи не повинні опускатися нижче 1200 калорій. Звідти і зберігайте журнал їжі, яку ви їсте, і якщо не втрачаєте вагу, то перегляньте журнал і регулюйте кількість їжі, яку у вас є у вашому списку.

Прекрасно зарекомендував комплекс. Очищення та контроль ваги.

Програми «Очищення 9» і «Контроль ваги 30» – це програма, яка дозволить очистити Ваш організм, зробити фігуру стрункішою і звичайно покращити Ваше здоров’я. Це система дієтичного харчування і фізичних вправ, яка розроблена спеціально для того, щоб дати відповіді на самі наболілі питання: що таке здорове харчування, як правильно очищати свій організм і як контролювати свою вагу не завдаючи шкоди здоров’ю.

Корисне доповнення до вашого харчування:

Ця програма складається з двох частин:

Перша частина програми – «Очищення 9» – виводить з організму всі шкідливі речовини, допомагає Вам поліпшити своє здоров’я і відчути себе більш життєрадісним.

Друга частина програми – «Стиль життя 30» – створена в продовження програмі першої частини. Підготовлений організм вже з більшою ефективністю здатний спалювати жири. При цьому нормалізується обмін речовин. Також принцип цієї програми полягає в тому, щоб навчити Вас, як досягти бажаного ваги і потім підтримувати його. Виконуючи цю програму, Ви виробите звичку контролювати свою вагу і значно поліпшите своє здоров’я.

У вашому раціоні харчування повинно бути достатньо вітамінів і мінеральних речовин, особливо вітаміну Е. Цей вітамін впливає на кровопостачання шкіри. Крім того, в їжі має бути багато вітаміну С. Він зміцнює волокна в сполучних тканинах. Приймайте вітаміни, містять морські водорості.

Також:

  • таблетки віра
  • чи не збільшується вага після прийому ксенікалу
  • Які пігулки пити щоб набрати вагу?