Схуднути за допомогою активованого вугілля

Схуднути за допомогою активованого вугілля Схуднути за допомогою активованого вугілля

Є такі лікарські засоби, які в народі знаходять саме широке, мало не універсальне застосування. Ось і з активованим вугіллям майже те ж саме. У медицині його приймають при інтоксикації організму (при отруєннях різного походження, метеоризмі, а також під час загострення алергічних захворювань), але в побуті і зуби чистять, і навіть худнуть за допомогою активованого вугілля.

Рецепт схуднення

Рецептів схуднення на активованому вугіллі декілька. Найпоширеніший з усіх – вранці натщесерце, щонайменше, за 1 годину до сніданку випивати кілька таблеток (деякі джерела рекомендують ділити «дозу» на ранковий і вечірній прийом). На кожні 10 кг маси тіла повинна доводиться 1 таблетка. Але більше 7-8 штук за раз на початковому етапі приймати не рекомендується. Тому якщо ви важите понад 80 кг, почніть з 3-4 таблеток і поступово доведіть їх кількість до своєї норми.

Курс такого схуднення становить 14 днів, після чого необхідно зробити перерву.

Другий відомий спосіб схуднення за допомогою активованого вугілля – незалежно від початкової ваги приймати по 10 таблеток щодня, розділивши їх на три прийоми: 4 штуки – вранці та по 3 – в обід і ввечері. Приймати таблетки слід за 1 годину до їжі. Через 10 днів робимо перерву (також на 10 днів), і потім можна повторити курс. Але більше 3 курсів поспіль проводити не рекомендується.

Ще один варіант схуднення на вугіллі: протягом перших 10 днів кожного місяця вранці натщесерце випивати по 1 таблетці на 10 кг своєї ваги. Так протягом 3 місяців, після чого обов’язково зробити перерву на 2 місяці і можна повторити знову.

Лікарі застерігають: більше 10-14 днів приймати активоване вугілля не можна.

Якщо ви приймаєте інші ліки або вітамінні комплекси, то необхідно розділити їх у часі з прийомом активованого вугілля (з перервою як мінімум в 1 годину).

Одночасно слід зменшити калорійність свого раціону і виключити із способів приготування смажені страви.

Як це діє

Секрету схуднення на активованому вугіллі ніякого немає. Принцип дії очевидний: зниження ваги відбувається за рахунок очищення організму.