Схуднути на спір

Схуднути на спір Краса і здоров’я Схуднути на спір

Дослідженням Єльського дієтологів на прикладі 57 осіб було встановлено, що ті, хто скидає вагу на парі, мають у 5 разів більше благополучний результат, ніж ті, хто просто намагається схуднути.

Посперечавшись на щось значуще, ви дійсно збільшите свою мотивацію: десерт перестане бути неймовірно притягальним після малоприємних побутових обов’язків або виплати в розмірі 500 рублів, якщо ви «цілком випадково» з’їли шматочок торта на ніч.

Спробуйте поставити на кон якусь суму або зобов’язання щось зробити, і вам буде вже набагато складніше знаходити банальні відмовки: «Так, я сяду на дієту з понеділка…».

Вам нічого не залишиться робити, окрім як контролювати себе, інакше наслідки можуть вам дуже дорого обійтися. Та й безпорадною і слабкою людиною уславитися мало, кому хочеться.

Дивно, але за результатами дослідження азартні суперечки, як і ігри, ініціюють ті ж відділи мозку, що й деякі наркотики з ряду опіатів! Саме тому за допомогою парі на втрату зайвих кілограмів ви зможете відчути себе краще і краще.

Робимо ставки, панове

Найпростіше – посперечатися на те, що ви за встановлений період часу схуднете, з ким-небудь із рідних чи знайомих. А можете посперечатися з самою собою, винагороджуючи себе за кожен успішний результат.

У разі програшу визначте штраф або відплата, припустимо, відправте гроші у фонд допомоги. Ви можете так само домовитися з друзями про те, що будете щотижня звітувати їм у показаннях ваг.

Можна завести тему в соціальній мережі: «Я уклала з собою контракт» і визначити тип «контракту», припустимо, зобов’язуюсь тренуватися вранці і / або лягати вчасно спати (це хороша профілактика ожиріння!).

Поради експертів:

• Ставте перед собою раціональні цілі. У разі спроби швидкого схуднення за короткий час ви ризикуєте швидко набрати вагу знову.

• Виберіть гідного супротивника. Той, хто не дасть вам зірватися, – дійсно кращий опонент!

• Вибирайте чудові призи або… значні штрафи. Не обов’язково матеріальні. Нагорода так само повинна бути здійсненною, але досить милою для вас.

• Вирішіть ваші подальші дії. Будьте обачні: навіть якщо ви перемогли суперечка, імовірна загроза зриву. Щоб уникнути цього продовжуйте робити ставки.

І пам’ятайте, як це приємно – куштувати власну перемогу: адже ви зірвали банк!