Схуднути на 30 кг за 4,5 місяців – це реально

Схуднути на 30 кг за 4,5 місяців – це реально Твоє здоров’я Схуднути на 30 кг за 4,5 місяців – це реально

У 2001 році я сильно захотів схуднути. І зробив це – скинув 30 кілограм за чотири з половиною місяці: з 112,6 кг до 82,6 кг. Я зробив це сам, своїми силами, не користуючись медикаментозними препаратами. Все було зроблено виключно здоровими засобами: правильний режим харчування (я не використовував строгих дієт), заняття в тренажерному залі (середньої інтенсивності) і легке необтяжливе голодування.

На своєму досвіді я зрозумів: немає нічого складного в тому, щоб скинути вагу. Це може зробити кожен, у кого є проблеми з надмірною вагою. А головне – це робиться досить легко і просто. Звичайно, якщо знати, що і як робити.

Я хочу поділитися з Вами своїм досвідом, щоб Ви могли позбутися свого надмірної ваги (якщо він у Вас, звичайно, є). І щоб Ви могли насолодитися новою – здорового та активного – життям, як це вже роблю я.

З чого все почалося: як я захотів схуднути

У дитинстві я був струнким – і залишався таким до 24-х років. Після цього неправильний режим харчування, пиво з висококалорійною закускою і звичка наїдатися на нервовому грунті підкосили мій обмін речовин – і я почав набирати вагу. Пік цього процесу припав на зиму 2001: за зиму я додав 6 кілограм і дійшов до 112,6 кілограм живої ваги. Мій зріст – 176 см, у квітні 2001-го мені виповнилося 28 років. До цього моменту я вже добре знав, що таке гіпертонія і як вона відображається на моєму спілкуванні з дружиною.

Разом зі мною працювали два моїх приятеля: один вищий за мене, другий нижче, обидва – приблизно моєї комплекції. У низенькому було 114 кілограм, у високому – 116. І ось у лютому обидва вони різко захворіли: в одного на тлі гіпертонії стало пустувати серце, в іншого відмовили нирки. Обидва надовго пропали з роботи: відлежувалися будинку, вибираючись тільки в лікарні.

Звичайно, до цього я вже не раз подумував про те, що з моєю вагою треба щось робити. Але тут я просто злякався. І, чесно кажучи, злякався сильно. Тим більше, що знову нагадала про себе моя гіпертонія. Я розрахував просту пропорцію: що станеться, якщо я і далі буду набирати по 6 кілограм на рік. Швидше за все, в цьому випадку я не дожив би до 50-ти років (а може бути, крякнув б відразу після 40). І ще задовго до того перестав би бути чоловіком.

Так що причина мого величезного бажання схуднути була дуже проста: сильний страх за своє життя і здоров’я. А також за свою чоловічу гідність.

Режим: харчування, тренування і легке голодування

Режим: харчування, тренування і легке голодування Коли я почав скидати вагу, в мені було 112,6 кілограм. Я поставив собі Мета-норму: скинути 30 кілограм і Мета-максимум: дійти до ваги 80 кілограм. Якогось конкретного терміну я, до речі, не поставив, так як навіть приблизно не знав, з якою швидкістю можна скидати вагу. Тому я вирішив вибрати для себе такий режим, щоб йти до результату максимально швидко: я не знав, яке час мене будуть підтримувати мій страх (з якого все почалося) і моя сила волі.

На самому початку мені допоміг рада двох людей: моєї мами, яка давно і не дуже успішно боролася зі своїм надмірною вагою, і однією давньою знайомою. яка кілька років тому скинула 10 кілограм, привівши свою фігуру в відмінний стан. Знайома в давню розмову сказала, що дотримувалася дієти в 1200 калорій щодня. Мама дала мені кілька корисних книг по здоровому харчуванню, калоріях і дієт. Моя ідея була проста: обмежити калорії і піти в тренажерний зал.

З літератури найбільш корисним виявився розділ в одній з кулінарних книг, присвячений здоровому харчуванню. Там були таблиці білків, жирів, вуглеводів і калорій, що містяться в різних продуктах. Для мене було відкриттям, що калорійність деяких продуктів може розрізнятися на порядок: наприклад, 100 грам смаженої свинини (близько 600 ккал – тут і далі калорійність наводиться з розрахунку на 100 грам) еквівалентні двом кілограмам (.) Різних овочів (близько 30 ккал). Причому часто найбільш калорійними були ті продукти, які мені не дуже-то й подобалися: масло (870-900 ккал), майонез (620 ккал), різні крупи і рис (310-330 ккал). Зате деякі продукти (насамперед овочі – 30 ккал і фрукти – 40 ккал) можна їсти практично необмежено. А саме вигідне – огірки: у свіжих огірках всього 8 ккал, а в маринованих – 13-16!

Крім того, я знайшов в Інтернеті і прочитав книгу Поля Брега «Чудо голодування». Логіка книги повністю збіглася з моєю:

– по-перше, невелике голодування благотворно впливає на здоров’я;

– по-друге, нуль кілокалорій на день – той самий ідеал, до якого можна і потрібно прагнути при радикальному скиданні ваги!

У книгах з бодібілдингу також давалися рекомендації по здоровому харчуванню, яке є невід’ємною частиною роботи над своєю фігурою. Рекомендації там були такі: обов’язково має бути достатньо білків і вуглеводів, жирів – мінімум, багато пити.

Я вирішив, що якщо режим харчування в 1200 ккал в день дає непоганий результат, то тим ефективніше буде підтримувати режим в 600 ккал в день. За попередніми розрахунками, підтримувати такий режим було цілком реально. При цьому зазначу, що я обов’язково їм пізно ввечері і не можу лягати спати на порожній шлунок. Крім того, необхідно було їсти м’ясо і кисломолочні продукти: якщо в раціоні буде недостатньо білків, я скидав б вагу за рахунок м’язів, а не за рахунок жиру. Чого мені, зрозуміло, не хотілося. А це, в свою чергу, вимагало досить жорстких обмежень на те, що можна їсти і як це має бути приготоване.

Таким чином, мій план спочатку виглядав так.

Також:

  • від вправ поля брега чи можна схуднути
  • Схуднути за 6 місяців на 30 кілограм?
  • Схуднути за місяць на 30 кг
  • чи можна схуднути на 30 кг за 4 мисяци
  • Чи реально схуднути за три місяці на 30 кілограм?
  • як скинути 30 кг за 4 місяці
  • Як схуднути за зиму на 30 кілограм?