Схуднути на 12 кг: Мій досвід про те, як мені вдалося схуднути на голодуванні

Схуднути на 12 кг: Мій досвід про те, як мені вдалося схуднути на голодуванні Мій досвід про те, як мені вдалося схуднути на голодуванні

Привіт всім, шановні відвідувачі мого блогу

Звати мене Марина. Хочу написати вам історію про те, як я стала стрункою і привабливою рівно за 3 місяці. Все завдяки тому, що мені вдалося схуднути на голодуванні . Моя професія бути стилістом і жіноча привабливість – це моя робота. Варто зауважити, що моя зовнішність – це незамінний атрибут мого професійного рівня, але, на жаль до 28 років вона була не сказати щоб привабливою.

Вся складність була в моєму животі, а вірніше в мерзенному жировому виступі, який не покидав мене завжди. Я намагалася приховати свій недолік модними великими балахонами і компенсувати його стильним макіяжем. Але потім сталося те, від чого навіть в ці дні мені стає боляче…

Мій хлопець, який постійно стверджував, що я найкрасивіша і спокуслива, знайшов собі нову дівчину і твердо вирішив піти від мене. Того вечора я чекала його біля театру і сподівалася, що ми разом з ним проведемо відмінний час за показом. А він якось невпевнено підійшов до мене і лише сказав: «Пора розлучитися, прости…»

Після двох безсонних ночей з риданнями в подушку напару з валеріаною я вирішила покласти край своєму зайвій вазі. Спочатку я сіла на строгу дієту – як завжди не допомогло, потім вирішила побити всі можливі досягнення на біговій доріжці – і мало не померла, а після, прочитавши оголошення про сеансах гіпнозу вирішила записатися туди.

Соромно згадувати, я віддала все своє получку, а результат був нульовий. І лише після цього одна моя давня приятелька підказала мені спробувати через Інтернет американську систему схуднення, засновану на тому, щоб схуднути на голодуванні . Але ось вона не могла згадати, де знаходиться справжній сайт цієї системи, а не лохотрони, на яких вона два рази обпеклася, коли хотіла випробувати методику. Їй її порадив лікар, тому що спорт і дієти Каті небезпечні.

Порившись в інтернеті, я виявила багато методик… і випробувала їх усі. У підсумку 10 методик виявилися суцільним лохотроном. Ще дві – не принесли ніякого результату, одна взагалі була англійською мовою, а от остання методика схуднення, яку я знайшла на цьому сайті, виявилася справжнім скарбом, який перевернув все моє життя.

Методика полягала в підборі індивідуальної дієти, завдяки чому виявилося легко скинути кілограми. Коротше, інших варіантів не залишалося і я почала працювати над собою, просто перебуваючи за комп’ютером. Так я і створила цей сайт про те як мені вдалося схуднути на голодуванні .

Те, що я стала міцніше спати і почала почувати себе набагато краще, я прийняла за самонавіювання, але от у той день коли через 6 днів я стала на ваги, я була в шоці. Я схудла на 4 кіло і навіть не відчула цього.

Вже через півтора тижні мій товстий живіт почав помітно зникати – я навіть злякалася, може яку-небудь хворобу схопила – але від ваг навмисно трималася осторонь.

Ще через три з гаком тижні я раптом помітила, що я суттєво зменшила в боках, а мої від природи повні ноги придбали прямо-таки ідеальну форму. Миттю опинившись на вагах я здається простояла на них цілих хвилин 30, не вірячи своєму щастю…

За чотири тижні методики я скинула 12 кілограм 600 грам, і при цьому продовжувала є свої улюблені мороженкі, які я після роботи купую в магазині!

Я не знала, що навіть думати, тому що такого шалено відмінного результату я зовсім не очікувала. Треба зізнатися, що за ці 3 тижні я дозволяла собі з’їсти зайвого, не вірячи в результат, але зараз взялася за справу грунтовно.

Сьогодні з дня початку дієти пройшло рівно 2,5 місяця і я пишу вам, дорогі читачі, щоб проголосити свою перемогу над животом. З 78 кілограмової туші я перетворилася на привабливу дівчину з вагою 54 кілограми 100 грам. Це більше 20 кілограм, і за якісь 2,5 місяці, а все завдяки цій системі.

Зараз мій вже колишній хлопець, не перестаючи, надзвонює мені. Я знайшла собі нового чоловіка… Андрея (хто є в друзях в контакті, дивіться, наші последнии фотографії в альбомі «Кращі вихідні в моєму житті»)

Хлопцям свій секрет краси я ніколи не кажу, а от подругам цю методику, завдяки якій почала жити як справжня жінка, хвалю на всіх форумах і чатах.

Ось наше спасіння, дівчата! Спеціально назвала посилання так, щоб ті хто не зміг схуднути зважилися і перемогли зайву вагу! Розкажіть мені потім на емайл, як швидко вам вдалося схуднути. Я скоро нову групу створю де всі будемо ділитися своїми досягненнями в схудненні.

Також:

  • хто як зміг схуднути