Схуднути на 10 кг | Схуднути – зрозуміти і прийняти

Схуднути на 10 кг | Схуднути – зрозуміти і прийняти Схуднути на 10 кг

Не знаю чому, але найпопулярнішим запитом в Яндексі щодо схуднення є запит “схуднути на 10кг” – 136 939 результатів на місяць за статистикою, друге місце – “схуднути на 10 кг за тиждень” (112209 результатів) і третє ” як схуднути на 10 кг “. Майже 400 тис. осіб, на протязі місяця, звернулися до пошукача, в бажанні знайти відповідь на це питання.

Давайте розглянемо наскільки реально скинути 10 кг за тиждень, і за який проміжок часу це реально зробити за ідеальних умов.

перше треба вирішити, що ви шукайте в схудненні – втрату обтяжливих жирових накопичень або загальну втрату ваги: ??

Якщо це перший варіант, то до схуднення на 10 кг жиру, ви повинні додати 2 кг втрати води і звільненого кишечника і до 30% втрати білкової (м’язової, сполучної, органічної і т. д.) тканини, т. е загальна ваша втрата від початку схуднення повинна складати близько 14-15 кг.

Якщо другий, то все значно простіше. Худнувши на 10 кг, ви втрачаєте 6 кг жиру.

В обох випадках, 2 кг до вас повернуться на протязі двох днів після закінчення курсу.

друге, слід врахувати вашу фізичну активність:

З одного боку, підвищена активність (фізичні вправи) дозволяє значно швидше спалювати калорії, а значить схуднути на 10 кг, у вас вийде швидше.

З іншого, при інтенсивній роботі м’язів, неминуча втрата білкової тканини (до 30% від загальної втрати) буде йти за рахунок втрати тканин внутрішніх органів (оскільки м’язова тканина бере участь у роботі, а значить більш затребувана організмом). Тому інтенсивна робота вкрай не бажана при жорстких дієтах.

Щоб наші розрахунки були спрощені створимо ідеальні умови для схуднення. Припустимо, що ви сіли Чи ж на повне голодування (п’єте тільки воду), виконуєте аеробні вправи малої інтенсивності і вирішили схуднути на 10 кг за рахунок жирових накопичень.

Середня добова потреба організму жінки до 2800 ккал. Година швидкої ходьби або аеробіки середньої інтенсивності – 215 ккал. Разом, округляючи, в добу ви будете витрачати 3015ккал.

1гр жиру, при розщепленні дає 9 ккал.

Дізнаємося, скільки жиру нам буде потрібно, щоб заповнити енергетичний баланс: 3015. 9 = 335

Тобто навіть голодуючи і спалюючи виключно жирову тканину, ми втрачаємо всього 335 м. жиру на добу. Якщо ж говорити про схуднення на 10 кг. за рахунок підшкірного жиру, то на це піде близько місяця чистого голодування.

Звичайно можна за рахунок високої фізичної активності збільшити витрату до 500гр. на добу, але це однозначно згубно позначиться на вашому здоров’ї, аж до ризику підсадити серцевий м’яз.

У вас може виникнути резонне питання, як же люди худнуть на дієтах по 4-5 кг на протязі тижня, якщо навіть чиста голодовка дає такі результати? Невже, швидко схуднути на 10кг це міф?

Відповідаю: 2 кг з цих 4-5кг, йдуть у перші два дні за рахунок зневоднення організму і вивільнення кишечника, грам 300 за рахунок загибелі його мікрофлори, близько кілограма за рахунок м’язової тканини (білок дає, у відмінності від жиру всього 4 калорії, та й задіяний в основному у відновних процесах) і т. д. У підсумку виходить, що на тижневої дієті, реальна втрата жирової маси становить близько 1200-1400 гр, тобто в кращому випадку 200 гр на добу. Що у світлі схуднути на 10кг становить близько двох місяців жорсткої дієти.

Саме тому, а не піклуючись про ваше здоров’я, всі пропоновані новоспечені дієти, мають коротку тривалість. Основний скидання ваги відбувається зовсім не через жиру. Надалі втрата ваги йде по все більш затухаючої і зрештою на самій жорсткій дієті ви будете втрачати, в кращому випадку ті ж 200-250гр на добу. А якщо врахувати вмикаються при голодних дієтах адаптаційні механізми організму, то і того менше.

Так що ж, схуднути на 10 кг неможливо?

Скажу відверто, якщо у вас усього 10 кг зайвої ваги до ідеальної фігури, то схуднути менше ніж за 2 місяця, не угробивши свій організм не вийде. У разі ж якщо ви вирішите ризикнути здоров’ям, то варто пам’ятати, що вага повернеться назад, як тільки ви введете звичайне харчування.

Якщо ваш надмірна вага значно перевищує ці горезвісні 10кг, то все простіше, ви можете позбутися від них, без шкоди для здоров’я на протязі місяця. (Справа в тому, що, по-перше, чим більше вага, тим значніше добові витрати енергії, і по-друге, жирові клітини сильно розжирілих людей володіють кращою проникністю, тобто набагато простіше жир включається в обмінні процеси)

Що б я порадив?

Реальний шлях позбутися від ваги

Для обох варіантів, якщо час для вас не має вирішального значення, сісти на одну з методик, наприклад цю. вона дозволить вам комфортно схуднути не заподіюючи шкоди здоров’ю.

Якщо ж схуднути треба терміново, це життєво необхідно і подальше повернення кілограмів вас мало цікавить, то я б порадив таку тижневу дієту:

Купуйте 3.5 кг нежирної яловичини (краще телятини) без кісток, зваріть її великими шматками, дайте охолонути і пропустіть через м’ясорубку. Отриманий фарш розділіть на сім частин і покладіть у холодильник. Це основа дієти. (Замість яловичини можна використовувати курячі грудки, але обов’язково без шкіри). Нам знадобиться ще невелика кількість нежирного кефіру, який краще приготувати самим зі знежиреного молока (варто пам’ятати, що несвіжий кефір (більш ніж добової давнини) володіє закріплюють властивостями, а нам потрібні його проносні властивості).

1. Після підйому і ранкового моціону, випиваємо склянку води кімнатної температури. У перебігу дня, кожні 2-3 години п’ємо склянку води, можна мінеральної, але не газованої. Всі інші напої виключаємо. Після 19:00 п’ємо тільки за бажанням.

2. Приймаємо їжу за бажанням, але не рідше ніж через 3 години після останнього прийому. Наша їжа це фарш заправлений парою ложок кефіру. Добова норма – 1/7 від загальної маси продукту. Можна використовувати спеції – перець, куркуму або каррі, всі вони позитивно впливають на обмінні процеси. Сіль небажана.

Також:

  • за скільки часу можна похудати від ягодів годжі
  • якшо схуднути на 10кг то це уходят жири чи вода
  • скільки часу потрібно приймати ягоди годжі щоб схуднути
  • скільки потрібно ягід годжі для втрати 6 кг
  • скільки потрібно грам ягід годжі зїдати в місяць щоб похудати
  • Скільки можна скинути з лляною мукою зал тиждень
  • скільки можна скинути ваги за 1 м прийому ягодів годжі
  • на скільки можна схуднути їсти ягоди годжі
  • на скільки і за скільки млжна похудати від ягодів годжі
  • за скільки часу можна похудати з ягодами годжі