Схуднути і зберегти результат: новий улюбленець дієтологів – XL-S Medical | www.

Схуднути і зберегти результат: новий улюбленець дієтологів – XL-S Medical | www. Схуднути і зберегти результат: новий улюбленець дієтологів – XL-S Medical

Б’юті-новинки

Новини Б’юті-новинки Зоряний образ Аромати Макіяж Волосся Манікюр та педикюр Особа Тіло

Новинка XL-S Medical, спрямована на схуднення і утримання досягнутих результатів

Боротьба із зайвою вагою – це нескінченна війна, в якій потрібно регулярно битися і здобувати маленькі, але вкрай важливі перемоги. Найскладніший етап – утримання досягнутих висот, збереження результатів, отриманих в ході дієти і фізичних тренувань. «Омега Біттнер» презентував новий препарат XL-S Medical, ефективно вирішальний проблеми зайвої ваги.

Головний інгредієнт XL-S Medical – запатентований комплекс Літрамін (Litramine) на основі натуральних волокон рослинного походження. Його завдання – зменшити засвоєння надходить з їжею жиру. Механізм дії простий: волокна пов’язують надходять з їжею жири в шлунково-кишковому тракті і виводять його з організму природним чином. Важливий плюс – поліпшення травлення і нормалізація обміну речовин. Безпечно? – Так! Ефективно? – Звичайно ж! Випробування показали, що застосування препарату в поєднанні зі збалансованим харчуванням підвищує ефективність дієти в три рази! Механізм запобігання повторного ваги налагоджений? Більш ніж, адже організм перебудовує свою роботу по грамотному алгоритмом, що дозволяє відчувати себе здоровою!

XL-S Medical не всмоктується в кров і не взаємодіє з життєво-важливими органами. У Європі XL-S Medical, зважаючи на його безпеки, зареєстрований як виріб медичного призначення. Разом з тим цей препарат відрізняється від інших БАДів для зниження ваги тим, що має доказову базу своєї ефективності, засновану на клінічних дослідженнях.

Мінімально XL-S Medical варто вживати протягом 30 днів – дві таблетки тричі на день під час їжі. Згодом для підтримки здорової маси тіла слід пити по дві таблетки XL-S Medical після кожного прийому калорійної їжі. Це дозволить уникнути відкладення містяться в ній жирів і повернення зайвих кілограмів, а значить, забути про проблему надмірної ваги. Лідія Іонова, лікар-дієтолог, творець авторської методики схуднення і засновник яснює, так прокоментувала появу новинки: «Західні фахівці вже давно активно використовують XL-S Medical у своїй роботі, і я рада, що тепер зможу рекомендувати його і своїм клієнтам» .