Схуднення за ягодами Годжі: форум для схуднення, відгуки

Схуднення за ягодами Годжі: форум для схуднення, відгуки Тема: Схуднення за ягодами Годжі

alexpon3

Гість

Схуднення за ягодами Годжі

Багатьох з нас мучить одне і те ж питання – що б таке з’їсти, щоб схуднути?

Відповідь на це питання проста. Включіть до свого меню ягоди Годжі . Регулярний прийом ягід Годжі призводить до стійкої втрати зайвої ваги. Крім того ягоди Годжі мають і ряд інших переваг, таких як уповільнення процесу старіння і відновлення клітин. Втрата ваги при прийомі ягід Годжі може бути в значній мірі пояснена збільшенням швидкості метаболізму. Прискорення метаболізму відбувається через дуже великої кількості антиоксидантів (речовин, які перешкоджають окислювальному стресу і пошкодження клітин. Прискорення обміну речовин призводить до більш швидкого розпаду жирів, ваша енергія зростає, ви менше втомлюєтеся. У сукупності. Комплекс речовин. Містяться в ягодах Годжі, робить процес схуднення швидше і простіше, без будь-яких побічних ефектів, звичайно пов’язаних з прийомом синтетичних хімічних речовин. Багато наукові роботи показують, що дієта з високим вмістом антиоксидантів, є ключем до успішної втрати ваги. Американськими вченими була розроблена спеціальна шкала ORAC для вимірювання кількості умовних одиниць антиоксидантів в продуктах харчування. Відомо, що такі фрукти і ягоди, як гранат, чорниця, лохина, журавлина і деякі інші оцінюються досить високо за шкалою ORAC, але постійні дослідження вчених привели їх до грандіозного відкриття.

за шкалою ORAC на 100гр. продукту зміст одиниць антиоксидантів:

банани – 200, баклажан – 390, кукурудза – 400, цибуля – 450. грейпфрут – 483. ківі – 602. вишня – 670. перець – 710. виноград – 739. апельсини – 750. буряк – 840. шпинат – 1260 . полуниця – 1540. ноні – 1556. смородина – 2036. гранат – 3307

Крім того ягоди Годжі містять 21 мінерал (залізо, цинк, йод, селен і германій). 18 амінокислот (це більше, ніж в матковій пилку бджіл), вісім з яких організм людини не виробляє. У Годжі містяться вітаміни В1, В2, B6 і Е. Вітаміну С в Годжі в 500 разів більше ніж в апельсині, а заліза – в 15 разів більше, ніж у шпинаті. Вчені виявили в Годжі 4 незамінних полісахариду (LBP-1, LBP-2, LBP-3, LBP-4), які більше не присутні ні в одному продукті харчування.

При зайвій вазі приймайте сушені ягоди Годжі – 20гр. вранці, 20гр. ввечері, результат не змусить себе чекати.

Ось такі ягідки!

Змінено Тата; 25.06.2011 в 4:20.

Також:

  • рекомендації про ягоди годжі
  • форум малеча
  • Форум малеча обгортання
  • ягоди годжі для схуднення форум малеча відгуки
  • як схуднути форум малеча