Схуднення влітку

Схуднення влітку Схуднення влітку

Читайте також:

Схуднення влітку: правильно харчуємося

Проводячи масу часу на спеці, ви, швидше за все, вже встигли помітити, що їсти в такій обстановці хочеться істотно менше, при цьому саме самі згубні для фігури продукти такі, як жирне і солодощі, викликають стійку відразу. Користуйтеся цим по максимуму. Влаштовуйте собі розвантажувальні дні, тим більше, що влітку є величезний вибір свіжих і дуже корисних овочів з фруктами.

Схуднення влітку: виїжджаємо за місто

У разі якщо дача не виступає у вас синонімом безтурботного проведення часу лежачи, то виїжджайте туди якомога частіше. Оскільки там для вас представиться відмінна можливість для різного роду фізичних вправ: нахилилися за овочем до грядки, потягнулися за ягодою або фруктом, присіли, щоб вирвати бур’яни, піднялися сходами на другий поверх – це просто чудова гімнастика. Харчуватися правильно на дачі істотно простіше, оскільки піц і гамбургерів зовсім немає, за те є маса свіжих і смачних продуктів з власних грядок.

Схуднення влітку: приймаємо водні процедури

Як приємно в літню спеку зануритися в прохолодну воду, незалежно від того, що це – річка, озеро або ж море. Вже сама по собі плавання благотворно для здоров’я і сприяють позбавленню від непотрібного баласту, що робить схуднення влітку більш ефективніше. А якщо дані водні процедури поєднувати з активними фізичними вправами, то результат ще більше посилиться. Оскільки, долаючи водне опір, ми прикладаємо значно більше зусиль і тим самим витрачаємо масу енергії, а, отже і набагато активніше втрачаємо кілограми.

Схуднення влітку: вибираємо активний відпочинок

У випадку якщо ви збираєтеся в тур, віддайте свою перевагу не пляжного відпочинку, а саме активним видам розваг. Навіть якщо ви не маєте величезними коштами, звичайний піший похід принесе масу користі для фігури. Літо пропонує і інші активні види відпочинку – скелелазіння, катання на водних лижах, катамаранах, байдарках, велосипедах – все це істотно підвищує шанси на успішне схуднення влітку.

Схуднення влітку: більше рухаємося

Навіть якщо влітку ви знаходитесь в місті і продовжуєте працювати в даному випадку, у вас теж є можливість змінити звичний спосіб життя. Забудьте про транспорт – ходіть на роботу і додому лише пішки, якщо Ви працюєте дуже далеко від дому, то просто проходите пішки тільки частину шляху. Можна встати раніше і зробити пробіжку навколо власного будинку або в парку. що зробить схуднення влітку дуже якісним. Якщо вранці вам не вистачає часу, то бігайте вечорами перед сном, можна взяти з собою чоловіка і дітей, адже біг підтюпцем ще нікому не зашкодив, а так у вас буде ще одне заняття, яке обов’язково ще більше зблизить членів сім’ї.