Схуднення рук

Схуднення рук Схуднення рук

Читайте також:

Схуднення рук цікавить багатьох напередодні курортного сезону. Навесні хочеться виглядати особливо привабливо, багато жінок починають готуватися до літнього сезону заздалегідь. Ми критично оглядаємо свою фігуру, помічаючи всі недоліки, але чомусь забуваємо про руках. Хоча саме в цій зоні помітні зайві жирові накопичення і в’ялість м’язів. Дуже часто хочеться надіти відкрите плаття або футболку з коротким рукавом але… Щоб руки стали гарними, пружними і сильними потрібно докласти для цього чимало зусиль і застосувати спеціальне схуднення рук. Існують спеціально розроблені фізичні вправи, спрямовані на зміцнення м’язів і схуднення рук по всій довжині.

Схуднення рук: вправи

Для виконання вправ вам знадобляться гантельки або їх заміна. Після декількох тренувань вага гантелей можна збільшити, але спочатку треба визначитися з найбільш підходящим для вас вагою на початковий етап занять. За допомогою еспандера ви зможете робити згинання рук, що також сприяє поліпшенню їх форми і провокує схуднення рук.

Для схуднення рук підійдуть згинання

Присядьте на стілець. Руки з гантельками розслаблені і опущені вниз, вздовж корпусу тіла. Однією рукою притискайте гантель, до плечового суглобу зігнувши лікоть, а потім повільно опускайте до вихідного положення.

Вправа проробляється кілька разів спочатку однією, а потім іншою рукою. Близько 6-20 повторів. Ви повинні відчувати напруги біцепсів. Для різноманітності вправи тримайте гантель долонею вниз.

Подібне вправу можна виконувати без гантелей, що теж викликає схуднення рук. Просто відштовхуйтеся від нерухомого предмета, наприклад – комп’ютерного столика або підвіконня. Сядьте перед предметом натиснете руками на його край, затримайтеся в такому положення на 6 секунд. Виконується від 5 до 10 повторів. Ця вправа універсально адже його можна виконувати і на робочому місці, наприклад в офісі.

Для схуднення рук зміцнюємо трицепси

Вправа направлено на зміцнення трицепсів і зменшення жирових відкладень.

Встаньте зліва від стільця або табуретки. Праву ногу висуваємо вперед, а ліву – залишаємо трохи позаду. Тримаємо в лівій руці гантель, рука розташовується уздовж корпусу. Виробляємо згинання під прямим кутом в 90 °. Проведіть нахил і опустіть праву руку на сидіння стільця. Спина пряма, а корпус тіла розташовується паралельно підлозі. Плавно випрямляйте руку з гантельки вздовж корпусу, поки долоня не виявиться на рівні стегна. Повільно, не кваплячись поверніться у вихідне положення. Ту ж саму навантаження проробляємо для правої руки.

Ці нескладні вправи, що викликають схуднення рук, виконувані щодня або хоча б кілька разів на тиждень, допоможуть досягти хороших результатів. Ваші руки схуднуть, і форма рук покращиться.

Для приведення в порядок інших частин тіла перегляньте інформацію для схуднення ніг, а також особи.