Схуднення на сухофруктах

Схуднення на сухофруктах Схуднення на сухофруктах

9 грудня 2011 |

Всі давно знають, що сухофрукти найкращий замінник солодощів і доповнення до раціону при дотриманні дієт, а також багате джерело природних вітамінів, мікроелементів і здорової енергії. Але, виявляється, використовуючи сухофрукти як основу харчування, можливо схуднути. Ви, звичайно, можете заперечити – сухофрукти вільні від жирів, але досить калорійні і містять цукор! Все це так, проте, вживання в їжу сушених фруктів малими порціями пригнічує відчуття голоду (особливо ситні чорнослив, інжир і курага) і сприятливо позначається на роботі всього організму, зокрема, прискорює обмінні та травні процеси. До того ж, подібний раціон зміцнить здоров’я. Дієта на сухофруктах особливо корисна для жінок під час менструації, так як діє заспокійливо на нервову систему, покращує настрій.

Використовувати сухофрукти для схуднення можна кількома способами. Перший (більш тривалий) – заміна якого-небудь з добових прийомів їжі. Невелика порція сушених фруктів замість звичайного обіду буде досить ефективна в процесі зниження ваги. Другий – перехід виключно на «сухофруктовий» раціон протягом 3-5 днів. Якщо ж ви потребуєте лише невеликої корекції форм або бажаєте підтримати стрункість фігури, досить буде пити чай з невеликою кількістю сушених фруктів або використовувати їх як перекус. Добавка сушених плодів до звичайного раціону дозволить поліпшити стан волосся, нігтів, шкіри. зміцнити імунітет. Дуже важливо вживати різні сухофрукти, чергуючи їх. Вибирати варто не надто яскраві (інтенсивне забарвлення свідчить про застосування хімікатів), середньої жорсткості плоди без кісточок, зберігати їх краще всього в скляній ємності, накритою папером, або в полотняному мішечку (ні в якому разі не в поліетиленовому пакеті!).

На п’ять днів дієти для кожного дня заготовляють по п’ять 100-грамових пакетиків (чоловікам – 7 пакетиків) з різними сухофруктами і горіхами: 3 види сухофруктів і 2 види горіхів (смажені, солоні і в цукрі не підходять). Продукти розділити на 10-12 однакових порцій і з’їдати їх через кожну годину-два. Крім сухофруктів і горіхів дозволено пити зелений і чорний чай, каву, але без додавання цукру і молока. Припустимо вживання 100 мл столового сухого вина (червоного / білого) або 250 мл пива. Більш швидкого ефекту можна домогтися, якщо використовувати меншу порцію горіхів і сухофруктів (2 і 2 пакетика).