Схудла за допомогою клітковини [Архів] – Жіночий форум про схуднення і дієтах . Відгуки про дієти

Схудла за допомогою клітковини [Архів] – Жіночий форум про схуднення і дієтах . Відгуки про дієти

Я завжди була трохи повненької дівчиною, розмір мій був 48-50. Завжди хотілося схуднути. була на дієтах, займалася бігом і бодифлексом, але бажаного результату за допомогою цих способів не досягла. Точніше результат невеликий був, але як тільки я переставала всім займатися, то вага набирався знову.

Дізналася я від своєї подруги про те, що клітковина допомагає схуднути, перевірила інформацію в інтернеті за відгуками та медичним статтями. Виявилося, що клітковина відмінно очищає кишечник, покращує травлення, нормалізує обмін речовин і сприяє схудненню. І багатьом вона допомогла. Зараз її можна купити і в магазинах і в аптеках, продається вона спеціальна в баночках, схожа на порошок. Її розводять з йогуртом або густим соком і п’ють за півгодини до їжі кілька разів на день.

Перші місяці півтора прийому нічого не відбувалося. Хотіла кинути застосування клітковини, але тут помітила, що речі стають мені великі. Схудла я за наступні два місяці прийому на 10 кілограм і досягла заповітного 42 розміру. Причому, коли я кинула прийом клітковини вага не повернувся. Тепер іноді проводжу просто профілактику, п’ю курсами її 2 рази на рік. Вже пройшло 2 роки, а у мене все також 42 розмір одягу і без особливої??напруги.

Вона чудово покращує травлення, кишечник починає працювати як годинник. До того ж очищається ще й шкіра. Особливо на дієті під час схуднення не сиділа, просто скоротила кількість жирного (не їла жирне м’ясо, напівфабрикати і жирні соуси). Ще займалася трохи спортом – робила розминку кожен день і кілька разів на тиждень – вправи на прес і вправи для стегон і сідниць. Вечорами просто гуляла.

Спробуйте, ефект дійсно є. Але не сидите на місці, інакше ефекту особливого не буде.

Також:

  • жыночий форум дыэти
  • Як скинути бочкі і живота в домашніх умовах