Сушка тіла для дівчат: правила, зразкове меню, результат

Сушка тіла для дівчат: правила, зразкове меню, результат Дієта для сушки тіла: принципи, меню, результат

Таке поняття як сушка тіла за допомогою дієти запозичена у бодібілдерів, які своє харчування будують за певною схемою. Після набору м’язової маси, рекомендується спеціальна дієта, яка Призначена того щоб скоротити підшкірно-жировий прошарок і зберегти гарний, накочений м’язовий силует.

Мета дієти для підсушування м’язів у жінок така ж. Підсушуючі дієта по тривалості набагато довший ніж, звичайна низькокалорійна дієта для дівчат. Харчування складається з продуктів, які сприяють розщепленню підшкірного жиру і збереженню красивого м’язового рельєфу.

Дієта для схуднення

Незважаючи на ефективність і швидкість догляду зайвих кілограм, навіть професійні культуристи, не раджу нею захоплюватися. Справа в тому, що сушка тіла для дівчат є завершальним етапом певної дієти, результати якої обов’язково потрібно підтримувати фізичним навантаженням, заняттями в спортзалі, правильним харчуванням і суворим розпорядком дня. А різке схуднення на підсушувати дієті є стресом для непідготовленого організму.

Особливості проведення сушки жіночого тіла

Щоб провести сушку тіла у дівчат максимально ефективно, без шкоди для здоров’я, необхідно проконсультуватися з фітнес тренером і лікарем. Дієта розрахована таким чином, щоб йшла підшкірний жировий прошарок, при цьому зберігалася м’язова маса тіла. Не варто також забувати, що разом з жировою клітковиною може піти трохи м’язової масси. Чтоби це попередити, необхідно підтримувати м’язову масу тіла за допомогою фізичного навантаження, кардиотренировки, занять у спортзалі.

Багато хто вважає, що для сушки тіла необхідно повністю виключити жири з раціону. Це не зовсім правильне утвержденіе. Чтоби почалося розщеплення підшкірного жиру, в раціоні харчування потрібно максимально скоротити кількість вуглеводів.

Худеем правильно

Якщо проводити сушку тіла для дівчат суворо дотримуючись правил, то за 60-90 днів дієти реально позбутися 25-30 зайвих кілограм. Причому, якщо сушка м’язів проводиться під контролем фітнес тренера, дотримуючи всі правила харчування та фізичного навантаження, то в результаті вийти гарне, струнке, рельєфне і атлетичне тіло. А такий результат коштує витраченого часу і зусиль.

Протипоказаннями до проведення сушіння м’язів за допомогою дієти можуть бути такі захворювання: цукровий діабет, захворювання ШКТ, печінки і нирок, період вагітності та годування груддю, панкреатит.

Етапи сушки жіночого тіла

Як уже згадувалося, сушка тіла для дівчат-це не короткострокове голодування, а тривалий і поетапний процес, який має свої підводні камні. Чтоби не спровокувати підвищення ацетону в крові при переході на нову систему харчування, необхідно відмовлятися від вуглеводів поступово. Щоб дієта була максимально комфортною для організму, весь процес сушіння м’язів рекомендується проводити в кілька етапів.

Зниження кількості споживаних вуглеводів. Перший етап триває близько 4 тижнів. Раціон харчування на цей період становлять за схемою: 50% – білки, 20% – жири, 30% – вуглеводи. Повне виключення вуглеводів. Другий етап сушки м’язів триває близько 1 тижня, під час якої збільшують кількість білка до 80%, кількість жиру зменшують до 15%, а кількість вуглеводів – до 5%. Зневоднення організму і виключення вуглеводів. На цьому етапі дієти, зводиться до мінімуму споживання жирів і вуглеводів, а питну воду замінюють на дистильовану. Цей період також триває близько 7 днів. Вуглеводне насичення. Після того, як м’язи стиснулися, і зайва вода пішла, необхідно заповнити рівень вуглеводів в організмі. Для цього кілька днів поспіль вживають вуглеводи з низьким глікемічним індексом.

Крім класичної схеми проведення сушіння тіла у дівчат, можлива побудова дієти за іншим принципом:

  перший день – нормальна кількість споживаних вуглеводів, другий і третій день – мінімальне споживання жирів і вуглеводів, четвертий день – високо вуглеводне харчування.

Зразок меню дієти для сушіння тіла

Основними продуктами харчування на період сушіння тіла є: яйця, відварне нежирне м’ясо птиці, телятина, риба, знежирені молочні продукти, м’ясо кальмарів, морепродукти, свіжі овочеві салати, зелений чай.

Продукти для дієти

Зразок меню на один день виглядає так:

  сніданок – тост з цільнозернового хліба,150-200 г нежирного сиру; ланч – 1 яблуко; обід – 150-200 г відвареної нежирної риби або курячої грудки, 4 столові ложки крупи гречаної або вівсяної в готовому вигляді, 4 столові ложки свіжого овочевого салату заправленого лимонним соком; полуденок – нежирний йогурт або кефір; вечеря – 150 г відвареного нежирного м’яса, 4 столові ложки тушкованих овочів.

Слід попередити, що такий тип дієти не можна назвати здоровим і збалансованим, тому застосовувати його необхідно з обережністю і під контролем лікаря.

Правила харчування, що активізують розщеплення жирів

Існує ряд правил харчування, які не тільки прискорюють процес сушіння тіла у дівчат, але і роблять цей процес менш небезпечним для здоров’я всього організму.

Сніданок – обов’язковий прийом їжі. Щоб запустити всі обмінні процеси в організмі необхідно з ранку дати йому енергію. Тому, всілякі відмовки від сніданку скасовуються. Сніданок ставати першим і головним прийомом їжі. Дробове харчування – основа дієти. Щоб організм не відкладав жирок на «чорний» день, необхідно приймати їжу часто і невеликими порціями. Мінімум споживання солодощів. Солодощі та кондитерські вироби є джерелом легких вуглеводів, і призводять до зайвих складочкам на талії. Якщо позбутися всепоглинаючого бажання з’їсти здобну булку неможливо, то з’їсти її потрібно в першій половині дня. Останній прийом їжі не пізніше 19.00. Ну, це правило працює при нормальному режимі дня. Якщо ж в силу різних обставин відхід до сну доводитися далеко за північ, то останній прийом їжі дозволяється за 2 години до сну.

Вибираючи дану дієту, треба усвідомити той факт, що сушка тіла для дівчат аж ніяк не безпечна для здоров’я система харчування, тому потрібно все зважити і застосовувати її під керівництвом фітнес інструктора.

Також:

 • Сушка тіла
 • сушка тіла для дівчат
 • сушка тіла для дівчат меню
 • сушка для дівчат
 • сушка для тіла
 • сушка тіла або як схуднути без зусиль
 • Результати і Відгуки про сушку тіла
 • правильне харчування при сушці
 • як сушити організм від зайвої води
 • для чого потрібна сушка тіла