Стрункість і елегантність Лайми Вайкуле за 9 днів!

Стрункість і елегантність Лайми Вайкуле за 9 днів! Стрункість і елегантність Лайми Вайкуле за 9 днів!

Всі ми знаємо, як витончено і граціозно виглядає наша співачка Лайма Вайкуле. Як їй це вдається, особливо зараз, коли пройшов пік слави і немає такої активності? Адже її фігура досі викликає почуття заздрості у багатьох. Дієта Лайми Вайкуле є досить жорстким випробуванням, але результат змусить вас взяти свою волю в кулак.

Співачка все життя стежила за своєю фігурою, продовжуючи це робити і зараз. Вона поставила собі планку в 47 кг і спокійно утримується на ній. Логічно припустити, що життя Лайми досить складно підпорядкувати певного режиму: пізні обіди, колективні застілля сильно впливають на її образ. Саме поетом вона розробила власну методику схуднення.

Тривалість однойменної дієти складає 9 днів. Вона розбита на 3 рівних за часом етапи, заснованих на вживанні тільки одного продукту для кожного з них. Така дієта дозволить вам скинути від 4 до 9 кг, залежно від початкового ваги. Самою Лаймі скинути багато не вдається, тому що вона від природи худенька. Якщо ж вам необхідно скинути більшу кількість кілограм, скористайтеся ефективної японської методикою. У випадках, коли потрібно схуднути швидко і ефективно, Лайма вдається до іншого методу: вона нічого не їсть протягом 2-х днів, тільки п’є багато рідини.

Раціон дієти Лайми Вайкуле:

    Перший етап заснований на рисі і по користі та ефективності нагадує вівсяну дієту.

Сама співачка готує кашку з бурого рису без додавання солі і протягом усього дня їсть тільки її. Не секрет, що настільки пісне блюдо малоприємно на смак, тому Лайма додає трохи соєвого соусу і сухі трави. Щодня необхідно випивати 2 літри води.

Зерна бурого рису не звільняються від оболонки під час сортування, завдяки чому вони містять масу вітамінів, мінералів та інших корисних елементів. Якщо ви не зможете знайти нешліфовану крупу, то можна придбати і білий рис. Його необхідно буде вимочувати в холодній воді незадовго до варіння.

    Другий етап заснований на курячому філе, яке чудово насичує організм, а також сприяє запобіганню втрати м’язової тканини.

З філе необхідно обов’язково зняти шкірку і відварити без додавання солі. Для того, щоб їжа не здавався таким прісної, артистка маринує філе в соєвому соусі з додаванням сухих трав. Під час даного (м’ясного) циклу, необхідно вживати якомога більше рідини. Вона допоможе поліпшити травлення і очистити організм від непотрібних продуктів.

    В останній, завершальний етап перевагу знову віддається вуглеводам: всі 3 дні доведеться харчуватися тільки яблуками.

Занадто солодкі сорти варто виключити, інших обмежень немає. Яблука не обов’язково є тільки лише в свіжому вигляді, з них можна приготувати сік або запекти, але без додавання цукру. Воду також рекомендується вживати у великій кількості.

Протипоказання:

    дієту Лайми Вайкуле варто відкласти, якщо ви недавно перенесли інфекційне або вірусне захворювання; маєте хронічні захворювання внутрішніх органів; також дієта Лайми заборонена вагітним і годуючим груддю жінкам.

Все ж таки в повсякденному житті Лайма Вайкуле намагається дотримуватися певного режиму, приймати їжу своєчасно, оскільки будь-яка дієта (особливо монодієта) піддає ваш організм стресу. У звичайні дні артистка включає в свій раціон величезна різноманітність корисних продуктів, п’є чай з лимоном і медом і, що важливо, намагається спати необхідну кількість годин. За словами самої Лайми, все це в сукупності дозволяє їй зберегти елегантність і чарівність.

Дивіться так само й інші дієти!