Стрибки на скакалці для схуднення, відгуки, комплекс вправ зі скакалкою

Стрибки на скакалці для схуднення, відгуки, комплекс вправ зі скакалкою Вправи зі скакалкою для схуднення

Фізичні вправи необхідні при схудненні – це відомо всім. Без них практично неможливо скинути вагу ефективно, але часу на відвідування фітнес-центрів, басейнів або просто ранкову пробіжку часто не вистачає. На щастя існує знайома всім нам з дитинства скакалка, за допомогою якої можна ефективно займатися в будь-яку вільну хвилинку. Використовуємо скакалку для схуднення! Регулярні вправи не тільки допоможуть зробити ніжки стрункими, але і посприяють позбавлення від целюліту.

Чому схуднення зі скакалкою можливо? Навіть при середній інтенсивності занять – робимо 100 стрибків на хвилину, за 15 хвилин спалюється близько 200 кілокалорій. Ефективно і немає необхідності перенапружуватися. Відповідно скакалка для схуднення оптимально підходить для людей із зайвою вагою.

Переваги стрибків на скакалці для схуднення:

  По ефективності вправи зі скакалкою можуть зрівнятися із заняттями на кардиотренажерах. Стрибки розвивають гнучкість і координацію рухів, формують гарну поставу. Стрибати на скакалці можна в будь-яку вільну хвилину.

Коли потрібно схуднути в стегнах, стрибків з скакалкою просто немає рівних. Якщо ви хочете досягти швидкого і максимального ефекту, фахівці рекомендують поєднувати вправи зі скакалкою з велотренажером. Але й одні лише стрибки допоможуть домогтися значимих результатів вже в перші тижні занять: буде посилено тонус м’язів, збільшиться їх щільність, відбудеться зниження обсягів стегон.

Стимуляція роботи серцево-судинної системи, різних груп м’язів, профілактика варикозного розширення вен завдяки усуненню застоїв в них, виведення шлаків з організму – всьому цьому можуть посприяти вправи зі скакалкою. Організм приходить в тонус, разом з тим змінюється в кращу сторону психологічний настрій, з’являється впевненість у своїх силах. До речі, корисний ефект посилює зелений чай. який рекомендується пити після вправ.

Як вибрати скакалку

У першу чергу необхідно підібрати підходящу по довжині скакалку. Якщо скакалка правильно обрана під ваш зріст, ви зможете робити вправи чіткіше і активніше, створюючи максимальне навантаження. Як результат ефект від занять буде великим.

  Для зростання до 1,52 метра підійде довжина скакалки рівна 210 см, від 1,52 м до 1,67 м – 250 см, до 1,83 м – 280 см, при рості від 1.83 – скакалка довжиною 310 см.

Як стрибати на скакалці, щоб схуднути?

Починати слід з простих стрибків. Бажано, щоб вони були невисокими. Тулуб під час вправи повинно залишатися зафіксованим в одному положенні, а виконання всієї роботи лягати на ноги, передпліччя і зап’ястя. Якщо стрибати правильно, забезпечується ефект схуднення через розподілу навантаження між проблемними зонами. Можливо, виконати все правильно відразу не вдасться, але з часом це стане легким завданням. Темп потрібно збільшувати поступово, починаючи з спокійного.

Про зайвих кілограмах можна буде забути дуже скоро, головне поєднувати регулярні вправи по 10 хвилин на день зі здоровим харчуванням і розвантажувальними днями. Ефект не забариться проявитися. Насчет інших дієт, звичайно, краще радитися з лікарем, тому що поєднання скакалки і жорсткої дієти може бути неприпустимим і викликати занепад сил.

Комплекс вправ з скакалкою

Як і будь-яку тренування, починаємо з розминок вправ:

  Поставте ноги на ширину плечей, тримайте спину прямою, а руки перед собою, трохи зігнутими в ліктях. Виконайте присідання. Робіть його повільно, поки стегна не стануть паралельні підлозі. Поверніться у вихідне положення. Повторіть 8-15 разів. Поставте ноги на ширину плечей, тримайте спину прямою. Зробіть випад вперед, поки стегно не стане паралельно підлозі. Зберігайте другу ногу прямій. Поверніться у вихідне положення. Повторіть по 8-15 разів на кожну ногу.

Після завершення розминки можна приступати до стрибків через скакалку. Спробуйте домогтися нерухомості рук, роблячи обертальні рухи переважно зап’ястями. Самі руки намагайтеся тримати ближче до корпусу і не робити занадто широких рухів.

Для всіх вправ зі скакалкою єдине вихідне положення: тримати спину прямо, ноги поставити разом, зігнути лікті так, щоб на рівні стегон були кисті. І звичайно, необхідно в кожній руці тримати кінець скакалки.

Одиночні стрибки зі скакалкою:

Почавши повільно обертати скакалку, стрибайте, відштовхуючись шкарпетками. Трохи згинайте коліна при приземленні. Одному підстрибування повинен відповідати один оборот скакалки. Поступово прискорюйте темп.

Стрибки зі зміною ніг:

в швидкому темпі стрибайте то на правій, то на лівій нозі, немов імітуєте біг на місці.

Подвійні стрибки:

на кожен оборот скакалки зробити два стрибки. Ця вправа виконується повільно, під час таких стрибків можна відновити дихання.

Також:

 • стрибки з скакалкою відгуки
 • вправи з зі скакалкою для дітей
 • стрибки на скакалці комплекс
 • спорт уроки для похудання
 • результати схудненя на скакалци фото
 • конспект уроку загальнорозвивальні вправи зі скакалкою викрути рук зі скакалкою
 • компллекс вправ зі скакалкою
 • з якою дієтою можна поєднати фізичні вправи
 • вправи з скакалкой
 • фізичні вправи для дітей iз скакалкою