Стрибки на скакалці для схуднення (схуднення зі скакалкою)

Стрибки на скакалці для схуднення (схуднення зі скакалкою) Стрибки на скакалці для схуднення (схуднення зі скакалкою)

Хочете схуднути? Одними дієтами не обійтися. Тільки фізичні вправи допоможуть вам закріпити досягнутий результат. Не потрібно йти в тренажерний зал або у фітнес-центр, звичайна скакалка допоможе спалити зайві калорії за 15 хвилин швидко і якісно. Хто б міг подумати, що цей нехитрий тренажер, знайомий з дитинства, допомагає худнути краще плавання, велосипеда або тенісу.

Стало модним називати стрибки зі скакалкою англійським словом сукупного. Якщо скакалка в дитинстві просто приносила задоволення, то зараз ми реально розуміємо, яку користь вона несе. Чим більше стрибків на скакалці в хвилину ми робимо, тим більше витрачаємо сил і худнемо, худнемо, худнемо.

А ще вправи зі скакалкою зміцнюють м’язи і дихальний апарат. Одна важлива умова: стрибки на скакалці для схуднення повинні виконуватися щодня, хоча б по 5 хвилин. І тоді скакалка, або як ласкаво в дитинстві ми її називали “скакалки”, подарує вам стрункість і граціозність рухів, упевненість в собі і, звичайно, скидання ненависних зайвих кілограмів.

Як вибрати скакалку? Важливо правильно підібрати її довжину. Зазвичай це робиться так: беремо скакалку, складаємо її вдвічі, витягуємо руки, тримаючи ручки разом. Скакалка повинна стосуватися підлоги, але не лежати не ньому. Вітаємо, ви досягли оптимального співвідношення «зростання-довжина скакалки».

Подбайте і про зручний одяг. Найкраще облягає форма, щоб не заважати обертанню скакалки навколо вашого тіла. Рекомендується обов’язково надягати ліфчик для занять спортом, навіть якщо у повсякденному житті ви не носите бюстгальтер зовсім. Взуття не обов’язкова, але бажана: вона захистить ваші ноги від можливих ударів. Але гомілку буде напружена, що виключено при її відсутності.

По можливості виберете спеціальні кросівки з хорошою амортизацією, щоб оберегти подушечки пальців, якщо ви підстрибуєте на занадто твердому покритті. Ідеальною буде м’яка, злегка пружна поверхню. Тоді ударне навантаження зменшується, а відштовхуватися стає легше. Баскетбольний паркет, прогумовані поверхні або килимові покриття (але не дуже м’які!) Відмінно для цього підходять.

Як правильно стрибати на скакалці? Вправи на скакалці для схуднення можуть бути єдиним видом навантажень, або доповнювати якісь інші аеробні навантаження. Однак, робити це від випадку до випадку немає сенсу. Лише чітке дотримання графіка і систематизовані тренування допоможуть домогтися постійного ефекту.

Якщо Ви ніколи не займалися спортом або, можливо, робили це дуже давно, перед вправами зі скакалкою трохи пробіжіться підтюпцем. Це допоможе перейти до аеробної роботи, збільшити частоту серцевих скорочень і підготувати організм до інтенсивної роботи. Починати стрибати потрібно з можливо мінімальною частотою, щоб уникнути травм і прогріти м’язи. Після цього темп поступово збільшується.

Якщо Ваша мета – схуднути за допомогою скакалки, тоді Вам треба буде стрибати безупинно близько тридцяти хвилин. Ну а для того щоб розвинути серцево-судинну систему, буде достатньо п’ятнадцяти хвилин. Але не менше трьох разів за тиждень.

Як навчитися стрибати на скакалці? Для того щоб освоїти техніку стрибків на скакалці, потрібно для початку просто навчитися правильно стрибати на місці, потім рівномірно, правильно крутити скакалку, і вже тільки після цього поєднувати всі ці руху воєдино.

Починайте з стрибків на місці. Руки при цьому повинні бути розташовані з боків і злегка зігнуті в ліктях. Один крок, потім легкий стрибок на пальці лівої ноги. Потім те ж саме з правою. У хвилину у Вас мусить виходити приблизно 75 рухів. М’яко, акуратно приземляємося на подушечки пальців, а відштовхуємося від підлоги великим пальцем ноги. Не повинно бути приземлень на всю ногу. Амплітуда стрибків повинна рівнятися приблизно тридцяти сантиметрам. Ви повинні стрибати на місці, при цьому не просуваючись ні назад, ні вперед.

Як тільки техніка безпосередньо стрибків буде освоєна, можете приступати до стрибків зі скакалкою (але не через неї). Для цього тримайте два кінця скакалки в правій руці і обертайте її праворуч від себе в такому ж темпі, в якому стрибаєте Ви самі. Рухатися повинні тільки кисті.

Тепер Ви можете виконувати заняття з скакалкою, а саме – стрибати через неї. Візьміть її в обидві руки і починайте обертати так само, як Ви робили це під час попередніх вправ. Під час стрибка тримайтеся на носках, а скакалку обертайте тільки лише кистями. Стопи повинні приземлятися на одне і те ж місце. Тепер, коли навчання стрибків на скакалці закінчено, Ви можете приступати до вправ для схуднення та зміцнення свого здоров’я.

Стрибки на скакалці відгуки

Людмила, 40 років: щоб схуднути зі скакалкою потрібно правильно дихати і дотримуватися правильного раціону. Інакше будете спалювати НЕ підшкірний жир, а те що з’їли.

Оля, 25 років: скакалка кращий варіант, стрибаю 2 місяці – мінус 15 кг. Всі друзі і знайомі були в шоці!

Тетяна, 34 роки: стрибаю по півгодини в день. Всім рекомендую, результати радують.

Також:

  • дієта пити воду за 15 миг
  • худнути з скакалкою відгуки
  • якщо стрибати на скакалці чи реално схуднути