Стевія. Кращий замінник цукру стевіозід. Для правильного здорового дієтичного харчування. Рецепти дієтичних і діабетичних страв. Опт, ціна, продаж, поставка

Стевія. Кращий замінник цукру стевіозід. Для правильного здорового дієтичного харчування. Рецепти дієтичних і діабетичних страв. Опт, ціна, продаж, поставка. Шановні Прихильники Здорового Способу Життя, Розповсюджувачі лікувально-профілактичних, дієтичних і діабетичних товарів (продукції). Виробники продуктів харчування, особливо низькокалорійних і оздоровчих!

Сьогодні Ви можете познайомитися з унікальним продуктом, який допоможе Вам прожити значно довше і “якісніше”, а виробникам значно поліпшити свій бізнес! Найбільш ефективним способом продовження життя і профілактики десятків захворювань до цих пір залишається калорійно-обмежене харчування . У найбільш вдалих дослідах, тварини на “дієті” живуть 150 років по “людським годинах”. Саме стевіозід здатний істотно знизити калорійність нашого раціону, при тому, смачно і абсолютно безпечно! Ціна екстракту стевії для оптових покупців нижче ціни цукру . Дійсно, за стевіозіда майбутнє.

Для всіх науково-популярна стаття про “ медової траві стевії ” і її екстракті. Чому Стевиозид корисний всім. Якими ефектами володіє. Чому продовжує життя, сприяє профілактиці хвороб, збереженню молодості і краси . Особливо рекомендується в комплексному лікуванні та профілактиці діабету будь-якого типу, також бажаючим схуднути.

Ваша продукція стане більш економічною і привабливою! Звернення до розповсюджувачів продукції для здорового способу життя (дистриб’ютори, роздрібні мережі торгівлі, магазини, дієтичні та діабетичні організації та інші) .

Також для виробників будь-який “солодкої” продукції: напої (прохолодні, алкогольні та ін), цукерки, “кондитерка”, зубні пасти, жувальні гумки і інш. Нарешті, власникам кафе, барів, ресторанів і т. п. Читайте про всі вигоди використання стевіозіда в виробництві продуктів харчування .

Цукрозамінник для приватних осіб і організацій. Дрібний і великий опт, ціна (прайс), умови продажу (доставки).

Ви також дізнаєтеся, що таке “харчування продовжує життя”. Продукти для здоров’я, довголіття та молодості. Рецети напоїв і страв зі стевії і стевіозіда. Для особистого й сімейного використання. Для барів, кафе і ресторанів, бажаючих порадувати своїх гостей “здоровими” низькокалорійними стравами. Також рецептури для промислових виробників.

Обговорення питань, а також обмін рецетамі страв, продуктів, напоїв зі стевії і стевіозіда. Кондитерські вироби, випічка, десерти, бакалія і дт.

Для оптовиків. Лист стевії та продукти її переробки, чаї з листа стевії, стевія розчинна, випічка, сиропи та ін

Також:

  • випічка зі стевією
  • продукти для діабетичного харчування
  • Рецепти випічки зі стевією
  • Рецерти діабетичних страв випічки