Стегна і сідниці – Вправи для схуднення в стегнах і сідницях 2014 для схуднення

стегна і сідниці – Вправи для схуднення в стегнах і сідницях 2014 для схуднення Інтернет-магазин стегна і сідниці – Вправи для схуднення

Стегна і сідниці є найпоширенішими проблемними зонами. Саме на цих частинах тіла швидше за інших скупчуються підшкірні жирові відкладення, з якими часом буває не просто впоратися. Але є деякі не складні, і вельми ефективні вправи для схуднення, що впливають на зону сідниць і стегон. Саме на них ми і зупинимося в цій статті.

Насамперед, важливо взяти за правило, що будь-які фізичні тренування слід починати або за 3 години до їжі, або через годину після їжі. Ще одне важливе правило тренувань, яке необхідно дотримуватися постійно, полягає в правильному диханні. Принцип дихання під час тренувань полягає в тому, що вдих робиться при розслабленні м’язів, а видих при їх напрузі, так тканини збагачуються киснем, а кисень сприяє спалюванню жирів, тому від дихання безпосередньо залежить ефект тренування. А тепер приступимо безпосередньо до вправ, що впливає на зону сідниць і стегон.

Вправа № 1 – для того щоб сідниці були більш підтягнутими і знайшли гарну форму

Встаньте прямо, ступні розставте на відстані 10 см. один від одного, носочки ступень дивляться один на одного. Руки витягнути на опори, як опори може послужити спинка стільця. Тепер, напружуємо м’язи преса і сідниць і витягаємо назад вгору праву ногу, носок тягнеться у внутрішню сторону – дивиться в підлогу. М’язи не розслабляти і в такій позі зупиниться на 10 секунд. Потім, те ж саме проробити з лівою ногою і повторити по 10 разів на кожну ногу. При цьому важливо правильно виконувати вправу – зверніть увагу на те, щоб носок не витягує, а під час вправи ступня була зігнута, так ви створюєте додаткове навантаження на внутрішню частину стегна. М’язи сідниць і преса не повинні розслаблятися під час тренування. І ще, врахуйте – навіть якщо з першої спроби не вийти виконати весь комплекс, не прагніть зробити все швидше, для того щоб виконати необхідну кількість вправ, краще зробити менше, але правильно – тоді ефект буде краще.

Вправа № 2 – вправа для зміцнення м’язів сідниць і стегон

Встаньте прямо, руки упріть з боків, спина повинна бути рівною. Тепер повільно і якомога вище в бік піднімайте праву ногу. Якщо ви хочете створити навантаження на зовнішню сторону стегон, то витягніть носок, якщо на внутрішню – зігніть ступню. Чергуйте ноги, повторюйте вправу по 10 разів на кожну ногу. Потім, стоячи в тому ж положенні, витягайте ногу назад – це вправа зміцнює м’язи сідниць і попереку і сприяє формуванню красивого прогину в спині.

Вправа № 3 – для схуднення сідниць

Ляжте на підлогу, обличчям вниз. Руки підкладіть під підборіддя, ноги розставте якомога ширше, і в такому положенні відривайте їх від підлоги. Вправа робіть повільно, без ривків і різких рухів, стежте за тим, щоб від підлоги якомога вище відривалися коліна. Ця вправа сприяє зміцненню м’язів сідниць і спалюванню жирів, а також формуванню округлої форми сідниць.

Вправа № 4 – для зменшення форм стегон

Ляжте на правий бік, тіло повинно знаходитися прямо. Тепер підніміть ліву ногу нагору і малюйте ступень круги, при цьому радіус кіл повинен бути якомога більше. Вправа робіть якомога повільніше, починати можна з 5-ти кіл, потім поміняйте ноги і повторіть те ж саме з правою ногою. Ця вправа зміцнює м’язи сідниць і сприяє спалюванню жирових відкладень. Якщо ви хочете впливати на зовнішню частину стегон, витягайте носок прямо, якщо на внутрішню – тягніть його на себе.

Це найпростіші, але дуже ефективні вправи для зміцнення і схуднення сідниць і стегон, виконуючи які систематично, ви зможете завжди підтримувати своє тіло в хорошій формі.

Також:

  • вправи для укріплення мязів сідниць та ніг