Справжні Ягоди Годжі для схуднення на Yagoda-goji. com

Справжні Ягоди Годжі для схуднення на Yagoda-goji. com Ягоди Годжі – Абсолютно Природне Засіб Проти зайвої ваги!

Ягоди годжі – це революційний продукт у світі дієтології, якому протягом багатьох століть у східній медицині приділяли особливу місце в раціоні харчування.

У Тибеті ця ягода здавна була запорукою здоров’я та довголіття. У Китаї до цих пір вважається, що регулярне вживання цієї рослини в їжу запобігає ракові захворювання, піднімає імунітет і значно продовжує життя людині.

А от нові дослідження проведені американськими вченими в 2005 році сильно заінтригували світову громадськість. Виявляється годжі не просто багаті на вітаміни, мінерали та природні антиоксиданти, але і здатні робити істотний вплив на стрункість фігури людини. За підсумками експериментів дієтологи заявили, що дані ягоди є унікальною дієтичною добавкою, яка не просто сприяє схудненню, не завдаючи шкоди організму, а й надають загальне сприятливий вплив. Середня втрата ваги у повних людей при регулярному вживанні даного природного продукту склала 5.5 кг на місяць, що справді не мало, враховуючи те, що випробувана група не міняла свого звичного способу життя.

Після неодноразових досліджень і експериментів було заявлено що ягоди годжі можуть привести до наступних дивним ефектам:

    Значно сприяють зниженню ваги Знижують апетит Прискорюють обмін речовин Підвищують статеву активність як у жінок так і у чоловіків Позбавляють від безсоння нормалізує рівень цукру в крові Підвищують імунітет і позбавляють від депресій Сприяють прискоренню ділення клітин найважливіших органів, надаючи помітний омолоджуючий ефект

І це далеко не весь список корисних властивостей ягід годжі.

Які ж елементи здатні так благотворно впливати на наш організм? А вся справа в тому, що годжі багаті на наступні мікроелементи: вітаміни групи B, фосфор, цинк, кальцій, селен, мідь, залізо і рідкісний германій, які в сукупності надають приголомшливе сприятливу дію на людський організм у цілому.

З вище перерахованого випливає те, що це унікальна рослина дійсно справжнє джерело здоров’я і довголіття, що підтверджують не тільки сучасні дослідження а й східна медицина протягом довгих тисячоліть.

Актуальна таблиця з утримання різний елементах в 100 грамах продукту:

Відмінне відео від Олени Малишевої, програма «Жити здорово»:

Також:

  • yagoda goji