Способи схуднення, найефективніші способи швидкого схуднення в домашніх умовах, відгуки –

Способи схуднення, найефективніші способи швидкого схуднення в домашніх умовах, відгуки – Способи схуднення Коли пора шукати способи швидкого схуднення і які вони

Способи схуднення є різні: ефективні, неефективні, небезпечні. Причому останні можна віднести як до результативним методикам, так і не дуже. Якщо ви не дуже поспішаєте дізнатися як позбутися зайвої ваги, у вас немає мотивації до зміни способу життя, пропонуємо вашій увазі причини, по яких потрібно шукати способи схуднення для жінок і пробувати їх на практиці.

Чому потрібно стати стрункішою

1. Будете здоровіше. Вже давно доведено, що повні люди мають більший шанс захворіти на цукровий діабет, онкологічні та шкірними захворюваннями, ендокринологічними (жирова тканина виробляє біологічно активні речовини). Не викликає сумнівів і те, що у повних людей більший ризик серцево-судинних захворювань, атеросклерозу, гіпертонії. І це ще аж ніяк не весь список.

2. У зв’язку з попереднім пунктом напрошується простий висновок – повні люди менше живуть.

3. Фізичні та психологічні проблеми. До них ми можемо віднести задишку, неможливість скоєння фізичних навантажень. Наприклад, повна людина не зможе відправитися в гори пішки. Повна жінка завжди виглядає старше своїх років і менш цікава чоловікам, ніж струнка дама. Повні люди набагато частіше страждають гіпергідрозом (підвищеної пітливістю).

Ось тільки частина причин, за якими слід дізнатися кращі способи схуднення від фахівців з профільною (медичним) освітою.

Коли ж пора задуматися про схуднення? Коли ви відчуваєте погіршення самопочуття через своєї ваги, і якщо індекс маси вашого тіла вище норми. Щоб обчислити ІМТ, необхідно розділити масу вашого тіла в кілограмах на ріст до квадраті. Наприклад, у жінки ріст 172 см, вага 85 кг.

1,72 х 1,72 = 2,96

85. 2,96

Виходить 28,71

А значення результатів такі:

18,5-24,9 – нормальна вага:

25.0-29,9 – предожіреніе;

30,0-34,9 – 1 ступінь ожиріння;

35,0-39,9 – 2 ступінь ожиріння;

40 і вище – 3 ступінь ожиріння.

Так, у досліджуваної нами жінки зараз предожіреніе, причому цифри вже наближаються до 1 ступеня. А це означає – пора шукати швидкий спосіб схуднути. поки ситуація не стала ще гірше. І ні в якому разі не слухати тих, хто говорить, що у повних жінок особливої??шарм! Отже, починаємо худнути!

Харчування

Вважається, що при надмірній масі тіла (ІМТ більше 25, але менше 30) буде достатньо змінити своє харчування. І схуднення не змусить себе чекати. Головне – це зрозуміти, що «лікування» має бути, якщо можна так висловитися, хронічним. Тобто правильне харчування без надмірностей повинно бути не тимчасовим заходом, а стати способом життя, звичайним явищем, що не доставляє психологічний дискомфорт. Саме тому найефективніші способи схуднення – це зовсім не незбалансовані, а часом навіть небезпечні суворі дієти. Це просто-напросто зміна раціону харчування відповідно до правил дієтологів. І в першу чергу – зменшення його калорійності. Дізнатися яка калорійність повинна бути у вашого харчування (на добу), щоб ви почали скидати вагу, дуже легко. Необхідно помножити 20 на бажану кількість кілограмів (на ваш бажаний вагу). Наприклад, ви хочете важити 60 кілограмів, це значить ви повинні щодня вживати не більше 1200 ккал.

І тут перед вами постає вибір – знизити калорійність харчування відразу чи поступово. Звичайно, все залежить від того, скільки ви звикли їсти і гастрономічних пристрастей. Можна зменшувати калорійність поступово, але тоді процес набуття ідеальної фігури буде не швидким.

Що є не слід:

    тваринні жири (вершкове і топлене масло, риб’ячий жир, сало і т. д.); солодке; хлібобулочні вироби; копчене; смажене; горіхи.

Обмежити приблизно в 2 рази:

    бобові; картопля; макарони; натуральні соки.

Для того, щоб визначитися зі своїм харчовим раціоном, викреслити з нього всі можливі причини повноти, ведіть щоденник, в який записуйте все що з’їсте, обсяг з’їденого і час.

Корисні рекомендації про харчування. Психологічні моменти

1. Не їжте тоді, коли не відчуваєте почуття голоду. Маються на увазі перекушування. Якщо вже дуже хочеться перекусити – з’їжте огірок або яблуко, але тільки не бутерброд і подібне.

2. Щоб не переїдати, постарайтеся харчуватися потроху, але 5-6 разів на день кожні 2,5-3 години).

3. Кладіть їжу в невелику тарілку.

4. Не їжте, коли читаєте, розмовляєте по телефону або дивіться телевізор. Це дуже шкідливі для фігури звички.

Такі способи швидкого схуднення будуть дуже ефективні для людей, які страждають не надто великим надлишком ваги (ІМТ менше 30). Людям же з ожирінням 1 і 2 ступеня бажано крім дієти включати в звичку фізичні навантаження і медикаментозні засоби.

Фізична активність

Як фізичних навантажень повним людям найбільше підійдуть аеробні навантаження. До них відноситься їзда на велосипеді, швидка ходьба, різні спортивні ігри. Дуже важлива регулярність виконання вправ (або навантажень) – не менше 3-4 разів на тиждень. І щоб це подобалося людині, через силу ви результату не досягнете, будьте впевнені. Якщо є значне ожиріння або серцево-судинні захворювання, то перед початком тренувань бажано проконсультуватися з лікарем. А в ході навантажень обов’язково контролювати артеріальний тиск і пульс. Що стосується пульсу, то максимально можливе його значення обчислюється за цією формулою: 220 – кількість років. Наприклад, для людини 50 років максимальна частота пульсу при фізичних навантаженнях не повинна перевищувати 170 на хвилину.

Якщо повнота не заважає і зі здоров’ям все гаразд, жінки можуть зайнятися східними танцями (там повнота навіть у певному сенсі вітається). При занятті східними танцями (а саме – танцем живота) поліпшується координація рухів. Швидше худне живіт, стегна, руки. Фізичні вправи допомагають спалювати жир, тобто при одночасному дотриманні дієти та фізичної активності зайві кілограми зникають куди швидше, і не спостерігається зупинки у зменшенні ваги, що не є рідкістю у людей, що худнуть тільки за допомогою зміни раціону харчування.

По можливості, потрібно робити комплексні вправи на всі частини тіла. Але якщо це важко, то, як ми вже писали вище, можна вибрати будь-який інший вид навантаження. Та ж швидка ходьба дуже допомагає у спалюванні калорій. Почніть з 15 хвилин на день і поступово доведіть до години.

Лікарська терапія

Ні-ні, це не клізми і не БАДи. Клізми ніяк не допомагають зниженню ваги, позбавленню від жирової тканини. Сприяють тільки лише виходу рідини і калових мас з кишечника. А штучне «очищення» організму зі здоровою видільної системою не потрібно, всупереч розповідям «народних цілителів». БАДи ж для схуднення представляють із себе звичайні проносні засоби. Проносні, які також при регулярному необгрунтованому застосуванні можуть призвести до зневоднення організму.

Єдиними двома препаратами, які можуть призначатися людям з ожирінням, є орлістат (ксеникал) і сибутрамін (меридиа). Другий препарат зараз заборонений в Європі, так як були отримані дані про збільшення числа серцево-судинних захворювань, що виникли з причини прийому препарату. Однак російські дослідження це не підтвердили. Тому Меридіа продовжує успішно призначатися людям, страждаючим від надлишку ваги. Препарат Ксенікал перешкоджає всмоктуванню жиру в кишечнику, через що у багатьох пацієнтів виникає побічний ефект – рідкий маслянистий стілець. Але чого не витерпиш заради краси та здоров’я! Необхідно враховувати, що Ксенікал діє тільки на жири. Що ж до легко засвоюваних вуглеводів, то від них потрібно в будь-якому випадку відмовитися.

Медикаментозні способи схуднення в домашніх умовах вважаються одними з найефективніших. Але ні в якому разі не починайте прийом препаратів без консультації лікаря. Не забувайте, що у даних лікарських засобів, крім побічних дій, є ще й безліч протипоказань.

Лікарська терапія рекомендована людям з ІМТ 30-35.

Хірургічні методи

У деяких випадках не обійтися без серйозної операції, спрямованої на зменшення об’єму шлунку. Така необхідність виникає у людей з важким ступенем ожиріння, коли ІМТ вище 40. Операція допомагає людині у відносно невеликий термін позбутися від більшої частини зайвої ваги, чим значно поліпшити якість життя. Дієти при важких стадіях ожиріння нерідко виявляються марними. Крім операції, може знадобитися допомога психотерапевта.

Реальні відгуки

А ось такі способи схуднення відгуки мають від жінок різного віку.

Катерина, 20 років.

При зрості 175 см, моя вага становив 80 кілограмів. Я спробувала дієту, згідно з рекомендаціями Олени Малишевої. Їла по 5 разів на день, перестала вживати цукор, булочки, тваринні жири. І буквально за місяць скинула 8 кілограмів. І це при всьому при тому, що фізичну активність я анітрохи не збільшила, і абсолютно не відчувала почуття голоду.

Олена, 45 років.

Ще 2 місяці тому мій зріст був 163 см, а вага – 78 кілограмів. Дієти перепробувала різноманітні. Але істотного зниження ваги ні від однієї з них не спостерігала. Зазвичай у перші дні вага починав істотно знижуватися, а потім вставав на одній точці. При поверненні ж до звичного харчового раціону всі втрачені кілограми поверталися. А харчуюся я відносно правильно, небагато. Лікар вже хотів призначити Меридіа, але я побоялася побічних ефектів і записалася в спортзал. Так от, при 3-4 заняттях на тиждень тривалістю 1 годину, я почала худнути. і все це без таблеток. Здивувався навіть мій лікар. Минуло 2 місяці, випробувані різні способи схуднення, а я важу 65 кілограмів.

Вікторія, 36 років.

Після пологів у 34 роки я не змогла скинути вагу. Зайвих 20 кілограмів залишилися і дуже обтяжували мене, так як я завжди була цілком стрункою жінкою. З’явилися задишка, пітливість. Пробувала різні модні дієти, у тому числі і від наших знаменитостей, нетрадиційні способи схуднення в домашніх умовах (за Малаховим), але результату не було, тільки самопочуття погіршилося. Регулярно фізичні вправи виконувати не могла через болі в спині і в області печінки. Здала аналізи у ендокринолога. Всі вони в межах норми. Лікар призначила препарат Ксенікал. Ось з ним схуднення пішло інтенсивніше. За 1,5 місяці скинула 10 кілограмів. Але дієту таки якусь доводиться дотримуватися. Я відмовилася від свого улюбленого шоколаду, від хліба, не їм квасоля, горох, макарони і картоплю. Зате результат на обличчя!

Виберіть відповідний спосіб схуднення спільно з лікарем і зробіть своє життя легше і приємніше!

Також:

  • відгуки про схуднення в домашніх умовах