Спортивне харчування жіросжігателі. Як скинути зайву вагу

Спортивне харчування жіросжігателі. Як скинути зайву вагу Спортивне харчування жіросжігателі

Головна » Спортпіт » Спортивне харчування жіросжігателі

Спортивне харчування жіросжігателі – це спеціальні добавки, необхідні для позбавлення організму людини від жирових відкладень. Вони надають м’язам рельєф, дозволяють краще сконцентруватися на тренуваннях. Основні їхні дії спрямовані на зниження апетиту, зменшення всмоктування вуглеводів і жирів з піщевательного тракту, виведення непотрібної рідини і блокування синтезу жиру в жирових тканинах.

До складу входять такі речовини: L-карнітин, кофеїн, тирамін, хітозан, екстракт чаю, гуарана, сінефрін, омега-три жирні кислоти. Більшість з них мають природне походження, тому вони дозволені спортсменам, які беруть участь у змаганнях.

Види

Будь-яка людина, будь то культурист чи ні, може використовувати спортивне харчування жіросжігателі для того, щоб позбутися зайвого жиру. Такі препарати бувають двох видів: термогенние і ліпотропні, і відрізняються тим, що у них різне вплив на організм. Термогенние препарати підвищують вироблення тепла, а, отже, і поту. Ліпотропні – це речовини, які цілеспрямовано діють на спалювання підшкірного жиру. Вони є одними з найбільш затребуваних і ефективних речовин.

За способом впливу жіросжігателі бувають на основі діуретиків, аноретіков і антитоксинів. Діуретики – це препарати, які підвищують виділення сечовини, і тим самим у вас зменшується кількість рідини в тканинах. При прийомі даної речовини відбувається зміни розміру жирової клітковини. Препарати, які відносяться до діуретиків, мають у своєму складі речовини, які заборонені антидопінговим комітетом, і їх можна виявити за допомогою допінг-тесту. Аноретікі призначені для придушення апетиту, і можуть бути як у формі таблеток, так і у вигляді спреїв. Антитоксини – це препарати, які містять антитіла для знешкодження токсинів. Завдяки цьому відбувається нормалізація вашого обміну речовин і людина втрачає масу.

Дієта

Під час періодів зниження маси доведеться притримувати дієти. Тому організм буде отримувати відсутні йому амінокислоти з мускулатури, тим самим руйнуючи її. Тому в обов’язковому порядку приймайте джерела амінокислот – протеїн, BCAA та інші. Також включіть в раціон вітаміни. Для збільшення рельєфності приймайте ще й добавки з аргініном. Він поліпшить живлення мускулатури, посилить пампинг і розширить вени.

Варто пам’ятати, що спортивне харчування жіросжігателі – це не гарантоване засіб позбавлення від зайвої ваги, їх потрібно використовувати тільки в комплексі з правильним харчуванням і з анаеробної навантаженням, тільки завдяки системі вправ і дієти можна досягти відмінних результатів.

Також:

  • Медичні препарати які діють на спалювання підшкірного жиру