Спортивне харчування для схуднення | DailyFit

Спортивне харчування для схуднення | DailyFit Спортивне харчування для схуднення

Спортивне харчування для схуднення вибрано експертами на підставі даних наукового аналізу властивостей спортивних добавок, спортивної літератури та відгуків споживачів, які на практиці використовували це харчування. В основу даного комплексу спортивного харчування для схуднення увійшли найбільш ефективні добавки, які мають взаємно підсилює ефектом і відмінно поєднуються один з одним.

Спортивне харчування для схуднення, перераховане нижче, не є допінгом і не містить заборонених речовин.

Для кого призначене спортивне харчування для схуднення?

Даний комплекс підходить людям з надмірною жировою масою, мають жирову складку більше 3-х см (вимірюється на рівні пупка, 3 см в сторону). Препарат можна приймати і чоловікам, і жінкам, які не мають патологічних змін серцево-судинної системи. Працездатність комплексу підтверджується неодноразовими відгуками читачів. Позитивні результати отримані в 95% випадків, що є дуже високим показником ефективності, при цьому побічні ефекти виникали менш ніж у 10% випадків, що говорить про високий ступінь безпеки комплексу.

Жиросжигатель

Першими в ланцюжку коштів спортивного харчування для схуднення стоять жіросжігателі. або термодженики.

Lipo-6x від Nutrex (або Animal Cuts від Universal Nutrition) – це один з найсильніших жиросжигателей на сьогоднішній день, який використовує нову мультіфазную технологію. Активує розпад жиру, пригнічує апетит і збільшує продуктивність тренувань.

Рекомендації щодо застосування: 1-й і 2-й дні – 2 капсули на день, одну – вранці, другий – у другій половині дня; 3-й і 4-й дні – 3 капсули на день; 5-й і наступні дні – по 4 капсули на день

Lipo-6x приймайте на порожній шлунок, за 30 хв. до прийому їжі. Рекомендований цикл: 8 тижнів прийому і 1 тиждень відпочинку.

L-карнітин

Одного вивільнення жиру з кліток не достатньо. Якщо цей жир не буде використаний як паливо, то він залишиться в кровотоці і скоро повернеться на старе місце. Це погана новина. Уникнути цього допоможе карнітин. Він допомагає переносити вивільнений жир прямо в мітохондрії, де він успішно спалюється.

L-Carnitine від Dymatize (або L-Carnitine 500 Tabs від Optimum Nutrition) – сприяє переробці жиру і перетворенню його в енергію. У відсутності карнітину ефективне розщеплення жирів практично неможливо, недолік саме цього компонента дуже часто стає причиною зайвої ваги і ожиріння. Вважається найбезпечнішим жиросжигателем, не впливає на серцево-судинну систему і пом’якшує негативні ефекти таких препаратів, як термогеники.

Рекомендації щодо застосування: для найкращих результатів приймайте за 30 хвилин до тренування та вранці на голодний шлунок. У дні відпочинку приймайте на голодний шлунок вранці, в обід і між іншими прийомами їжі.

BCAA

Цілий комплекс амінокислот, який застосовується при спортивному харчуванні для схуднення. Скорочення це зобов’язане трьом аміноксіслотам – лейцину. Валін і ізолейцин, які називають незамінними амінокислотами з розгалуженою ланцюжком.

BCAA 100 Caps від Optimum – це спеціальний продукт на основі незамінних амінокислот, який рекомендується застосовувати для схуднення. Призначений для використання протягом тренування – допомагає запобігти руйнуванню м’язової тканини, забезпечує правильну гідратацію, підвищує витривалість і сприяє розпаду жиру і придушення апетиту.

Рекомендації щодо застосування: приймайте по 2 таблетці за 30 хвилин до тренування і відразу після неї.

Протеїн

Syntha-6 від BSN (або Gold Standard 100% Whey від Optimum Nutrition) – протеїнових суміш, містить протеїни з швидким, середнім і повільним періодом вивільнення поживних речовин, що гарантує постійний приплив амінокислот в м’язи протягом тривалого часу.

Syntha-6 містить дуже мало вуглеводів і лактози, що робить його прекрасним вибором для тих, хто прагне отримати максимальну користь від оптимального протеїнового синтезу і при цьому без зайвих калорій від надмірної кількості жирів і вуглеводів.

Протеїн має важливе значення для схуднення. Так як з дієтою надходить недостатньо білка і організм як джерело амінокислот використовує свої власні м’язи, а повільний білок цього не допускає. Повільний протеїн не відкладається в жир і не заважає процесу схуднення.

Рекомендації щодо застосування: по 0,5 порції за 2 години і через 1 годину після тренування, а також в перервах між їжею, коли ви максимально голодні.

Вітамінно-мінеральний комплекс

Opti-men і Opti-women – не варто забувати про вітаміни і мінерали, дотримуючись спортивного харчування для схуднення. Саме ці речовини необхідні для нормального протікання всіх реакцій в організмі. Без них не можливо правильне засвоєння поживних речовин організмом і утилізація жирових відкладень.

Крім того, часто дієта провокує дефіцит вітамінів і мінералів. тому спеціальні вітамінно-мінеральні добавки при схудненні обов’язкові. Дані добавки оптимізовані для спорту, створюють ідеальні умови для набору маси і спалювання жиру.

Рекомендації щодо застосування: приймайте по 1 капсулі 2-3 рази на день після їди.

Опціональне спортивне харчування Жири класу Омега-3

Animal Omega від Universal Nutrition – поліненасичені жирні кислоти. багато фахівців називають незамінним елементом спортивного харчування для схуднення. Ця жирна кислота не тільки корисна для організму в цілому (покращує роботу серцево-судинної системи, знижує рівень холестерину, підвищує імунітет), вона ще й пригнічує утворення жиру. Омега-3 не виробляється в організмі, тому повинна надходити з їжею. У великій кількості міститься в рибі і різних маслах. Побічні ефекти не виявлені.

Малинові кетони

Raspberry Ketones від Labrada – малинові кетони перешкоджають засвоєнню і накопиченню жирів і зменшують набір зайвого жиру через неправильне харчування. Дане спортивне харчування носить допоміжний характер і не може повністю заблокувати надходження поживних жирів, тому необхідність дотримання дієти залишається актуальною.

Рекомендації щодо застосування: приймайте 2 рази на день під час їжі.

Висновок

Спортивне харчування для схуднення являє собою спеціальні добавки, що мають властивості прискорювати процес позбавлення від зайвого жиру. Але без поєднання спортивного харчування для схуднення з фізичними вправами і дієтою, про позбавлення від зайвої ваги доведеться забути – ефективні добавки лише за умови поєднання їх з фізичними навантаженнями. Крім того, що спортивні навантаження сприяють швидшому спалюванню жиру, вони ще й насичують організм киснем, допомагають підтримувати м’язи в тонусі і ефективно моделюють силует.

Також:

  • кетони малинові