Спеціальна дієта Олени Малишевої. Рекомендації та поради для здорового схуднення

Спеціальна дієта Олени Малишевої. Рекомендації та поради для здорового схуднення. Спеціальна дієта Олени Василівни Малишевої. Рекомендації та поради.

Не потрібно проведемо досвід і соціальні опитування, щоб дізнатися, хто є істинним авторитетом у сфері здоров’я та медицини. Чиїм рекомендацій і порад без побоювань можна слідувати? Відповідь буде очевидний. Малишева Олена Василівна – керівник програм «Здоров’я». «Жити здорово!» ВАТ «Перший канал», лікар, доктор медичних наук, професор.

Дієта Олени Малишевої – це унікальна, продумана схема живлення і пророблена концепція підходів до свого способу життя і організму.

Використовуючи це, будь-яка людина, що бажає скинути вагу і не набрати його знову, без особливих зусиль, досягне своєї мети. Причому за досить короткі терміни.

Олена Малишева знайома з питаннями виникнення зайвої ваги не з чуток. Вона сама не раз згадувала, що у ній є схильність до повноти, але при всьому при цьому, у неї виходить чудово виглядати, слідуючи тому, що вона доносить до телеглядачів і читачів.

Дієта Олени Малишевої дуже проста. потрібно керуватися декількома основними принципами і ви зможете не тільки тримати свою вагу під контролем, але і відмінно себе почувати.

Ось основні принципи дієти Малишевої Олени Василівни.

Принцип № 1: Не голодуйте ні за яких умов.

І тут все просто пояснюється. Справа вся в тому, що якщо організм не отримує їжі в достатній кількості – він починає активно запасати калорії при кожному зручному випадку. Це не секрет для любителів розвантажувальних днів, хто може сидіти на воді або на кефірі. Сам вага знизити не складно, але що важливіше – не набрати його заново, та ще й у більшій кількості. Це слід пам’ятати

Безсумнівно, голодування буде сприяти зниженню ваги і схудненню. Однак, коли ви закінчите з дієтою, то ваш організм відразу ж почне запасатися жиром і калоріями, так як раптом вам знову прийде в голову голодувати незабаром. І вага буде набиратися навіть у великих кількостях, ніж це дійсно необхідно і відкладатися до чергових випробувань для організму. Це і є основною причиною того, що після виснажливих дієт і голодовок втрачені кілограми жирів і калорій повертаються.

Перша рекомендація Олени Василівни – “Не голодувати!”

Принцип № 2: Потрібно їсти часто, але небагато і головне регулярно.

За дієті Олени Малишевої потрібно дотримуватися цілих 5 прийомів їжі в день: 3 головних і 2 другорядних. Цей підхід координально відрізняється від дієти Інни Воловичева, навіть любителі щільно поїсти не будуть відчувати дискомфорт.

Отже, з чого варто почати свій сніданок і в скільки? Сніданок потрібно починати в 8 ранку. З чого він повинен складатися? Він повинен включати в себе вівсянку і обов’язково залиту окропом. Оскільки саме в такому вигляді вона сприятиме виведенню з організму зайвого холестерину. Помомо цього, на сніданок можна вжити знежирений йогурт або кисле молоко.

В 12:00 рекомендується зробити другий невеликий прийом їжі. У цей час слід вживати білки. Це м’ясо або курка, риба або яйця. При цьому, потрібно враховувати, щоб вміст солі було зведено до мінімуму.

Вечеря повинна проходити до 19:00, що не пізніше! На вечерю повинні бути легкі салати з нежирним кефіром. Крім того, можна з’їсти варене яйце.

Під час другорядних прийомів їжі можна з’їсти фрукти, це може бути пару яблук, або 2 мандарина. Якщо цього немає, то це можуть бути якісь інші фрукти.

Якщо слідувати персональної дієті в поєднанні з дієтою Малишевої точно – ефект не змусить себе чекати. Ще кілька рекомендацій, які можна враховувати, щоб посилити ефект зниження ваги: ??

1. Потрібно вести облік калорій.

Звичайній людині досить споживати 1200 кіло калорій в день. При цьому обмеження – скинути зайві кілограми буде досить легко. Але тут варто враховувати, що якщо ви ведете більш менш активний спосіб життя, то споживання калорій повинно бути помітно вище. Ідеальні варіант, щоб ваш лікар дієтолог або тренер розраховував вам кількість калорій.

2.Ваш тіло вимагає спілкування під час їжі.

Якщо періодично повторювати організму: «Ось, поїж. Я тебе годую. Наступний прийом їжі буде. », То використання їжі організмом буде якіснішим, а дієта – набагато ефективніше. Ви привчите організм до правильного розпорядку прийому їжі. Це все не містика, а психологічний фактор. Ви напевно помічали, що їжа, яку для вас готували з любов’ю – більш приємна на смак? Звичайно, не порівняти з фастфудом, коли часто стикаєшся з виснажливими бурчання, гарчання та іншими неприємними відчуттями в своєму організмі. Тому відноситься і до споживання їжі слід з любов’ю, це сприятиме відмінному самопочуттю, і все що ви з’їли не відкладеться у вигляді жирових запасів.

3. А що буде далі?

Якщо все робити правильно по дієті Олени Малишевої то вже через 4-8 тижнів – ваш вага почне нормалізуватися і набагато покращитися самопочуття. Правильне харчування це сучасний стиль життя – стильних людей. У ваше меню допускається внесення незначного різноманітності. Навіть після закінчення дієти і повернення до свого звичайного харчування – не слід забувати основні принципи. А до самої дієті звертатися в міру необхідності раз на пів року, щоб не втрачати напрацьовані ритми і намагатися зробити правильне харчування своєї найважливішої звичкою. Ну і найголовніше під час дієти. що потрібно максимально знизити: солодке, рослинні і тваринні жири, рис, картоплю, борошняні вироби, моркву і буряк. Ну і само собою, алкогольні напої.

Не копіюйте, будь ласка, статті без гіперпосилання на наш ресурс. Дякуємо за розуміння.