Спалювати жир до літа або як швидко позбутися від живота і боків (частина 1) | Pumpingiron. com. ua

спалювати жир до літа або як швидко позбутися від живота і боків (частина 1) | Pumpingiron. com. ua Опитування спалювати жир до літа або як швидко позбутися від живота і боків (частина 1)

Дата публікації 15 квітня 2012

Переглядів: 23459

Ласкаво просимо на блог про бодібілдингу та пауерліфтингу http://pumpingiron. com. ua. Сьогодні ми поговоримо про те, як позбавиться від живота і боків . Тим більше що зараз тема спалювання жиру як не можна, до речі, так як літо на носі…

Упевнений, що у вас не раз з’являлися такі питання: як схуднути за рахунок спалювання жиру, як спалити жир в певних місцях, як правильно тренуватися для того щоб позбавиться від живота і боків в найкоротші рядки, як при спалюванні жиру зберегти м’язи?

Дівчина, в Індії ви були б дуже шановані, якщо не сказати священні…

Правильне схуднення має відбуватися саме за рахунок жиру, при мінімальних втратах м’язової маси. Часто можна спостерігати, як людина сідає на дуже жорстку дієту, внаслідок чого його обмін речовин катастрофічно сповільнюється, що призводить до втрати м’язів і до того ж блокує процес жіросжіганія.

Для того щоб швидко позбудеться живота і боків дотримуйтеся дієти, але пам’ятайте, що основа будь-якої дієти це недолік калорій. Тобто, необхідно постійно витрачати енергії трохи більше, ніж ви отримуєте з їжею.

Другим дуже важливим фактором для ефективного жіросжіганія є підтримка високої швидкості обміну речовин. Коли ви починаєте різко зменшувати калорійність вашого раціону, ваше тіло думає, що потрапило в екстремальну ситуацію і скоро можлива смерть від голоду. У підсумку організм починає уповільнювати обмін речовин для того, щоб вам на довше вистачило енергії. Якраз, тому ті, хто намагаються схуднути на жорстких дієтах, відзначають зниження ефективності таких дієт через 1-2 тижні, а також відзначають погане самопочуття (запаморочення, слабкість і т. д.)

Добре, і які ж висновки можна з усього цього зробити? Все дуже просто: потрібно домогтися, щоб на дієті обмін речовин залишився таким же, як і в звичайному стані або навіть прискорити його. Ось перші два основних правила спалювання жиру:

1) Викликати недолік калорій (отримувати менше, ніж витрачаєш)

2) Зберегти високу швидкість обміну речовин.

Як можна зберегти високу швидкість обміну речовин?

Як ви вже зрозуміли для того щоб спалити жир до літа або швидко позбутися від живота і боків, необхідно зберегти високу швидкість обміну речовин. Є багато способом прискорити обмін речовин. Кращий з них – це дробове харчування. Чим частіше ви їсте, тим швидше обмін речовин. Це не означає, що потрібно їсти дуже багато їжі, це означає, що потрібно їсти часто, але малими порціями. Денний раціон потрібно розділити мінімум на шість порцій, а максимум хоч на 12. Вам це може здатися складним завданням, але насправді це просто! Посудіть самі, на перекур однієї сигарети у вас піде в середньому 3-5 хвилин. А на те щоб з’їсти дві ложки рису і шматочок м’яса або невеликий бутерброд у вас піде 30-60 секунд. Це тільки справа звички і вашого бажання.

Дробове харчування (6-12 разів на день)

Крім дрібного харчування, для швидкого позбавлення від живота і боків вам необхідні фізичні навантаження, як з залізом, так і без. Будь фізичне навантаження прискорює обмін речовин. Причому якщо ви займаєтеся накачуванням своїх м’язів, то користь буде подвійна. Вся справа в тому, що м’язи самі по собі витрачають дуже багато енергії навіть під час сну. Загалом, правило номер два:

Тренування з залізом

Як повинні змінюватися тренування під час дієти для схуднення?

Є два погляди на дане питання. Не змінювати своєї тренувальної програми взагалі, або міняти її радикально і застосовувати пампинг, тобто виконувати більше повторень, більше підходів і менше відпочивати між ними.

Обидві схеми мають свої переваги і недоліки.

Коли ви не робите ніяких змін у своїх тренуваннях, тобто продовжуєте працювати в стилі 6-10 повторень, пару хвилин відпочинку, великі ваги і т. д. то це відмінно зберігає розмір ваших м’язів протягом всієї дієти. Але як би ви не тренувалися, втрата м’язів при дієті на схудненні неминуча. Отже, одне з основних завдань це мінімізувати ці втрати. Коли ви продовжуєте тренуватися у звичайному режимі, ви набагато краще зберігаєте свою м’язову масу.

Переваг у пампинга не менше, аніж недоліків. Основний недолік це втрата м’язової маси, тому що робочі ваги зменшуються, а кількість підходів і повторень збільшується. Але пампинг також має і ряд переваг. Тренування в стилі пампинга забезпечують велику витрату калорій і що найголовніше посилюють приплив крові. Весь секрет у тому, що за жиросжигание відповідають певні гормони, які знаходяться в крові і омивають м’язову тканину. Чим більше крові надходить у м’язи, тим більше гормонів розщеплюють підшкірний жир.

    Класичний стиль тренінгу краще зберігає м’язову тканину під час дієти. «Пампинг» під час дієти призводить до прискорення жіросжіганія, але плата за це – втрата м’язової маси Класичний стиль тренінгу під час дієти краще «пампинга», якщо ви не використовуєте стероїди, і ваша мета зберегти максимум м’язової маси «пампинг» під час дієти краще класичної схеми тренінгу, якщо ви використовуєте хімію, або вам потрібен дуже швидкий результат.

Також:

  • як можна позбутися живота за пару днів