Сода для схуднення – відгук дієтолога | Кандидат медичних наук Зуєва Олена

Сода для схуднення – відгук дієтолога | Кандидат медичних наук Зуєва Олена Сода для схуднення – відгук дієтолога

Сода є в будинку у кожної господині і на тлі сумбурною галасу в інтернеті багатьох цікавить питання: «Чи ефективна харчова сода для схуднення, відгуки про яку настільки суперечливі?» Я, як кандидат медичних наук, можу з упевненістю сказати, що схуднення за допомогою соди можливо за рахунок зневоднення, але це ніяк не позначиться на жировій прошарку і фігури в цілому .

Намагаючись скинути зайву вагу, люди придумують найрізноманітніші методи схуднення. Зараз ми детально розглянемо способи, які засновані на використанні харчової соди. Популярними серед них стали два способи: ванна для схуднення з содою і напій з содою.

Ванна з содою і сіллю – ілюзія схуднення

Подейкують, що одна така ванна може допомогти втратити півтора-два кілограми. Один курс повинен складатися з 10 ванн, які потрібно приймати через день. Потрібно зауважити, що багато жінок із задоволенням приймають такі ванни, підраховуючи, скільки ж вдасться скинути кілограм, нічого не роблячи. Але чи так все це?

Насамперед, варто зауважити, що після першої ванній різниця у вазі може дійсно становити близько півтора кілограмів, але кожна наступна принесе різницю максимум в пів кілограма. Але крім цього є ще деякі негативні моменти таких ванн.

Щоб розібратися в них потрібно розглянути саму процедуру. Отже, ванна з содою: необхідно налити у ванну обов’язково гарячу воду (яку тільки зможете витримати) і додати в неї 500 г морської солі і 200 г соди.

Лужна ванна «висушує» – але не впливає на схуднення

Дія такої ванни засноване на тому, що людина в гарячій воді з сіллю і содою починає активно потіти. І в результаті вага стає менше, але не за рахунок втрати жиру, а за рахунок втрати рідини, яка повернеться назад, як тільки ви поп’єте.

Шкода і протипоказання: Так само така ванна може негативно позначитися на здоров’ї, так як висока температура сильно діє на серцево-судинну систему. Ванна протипоказана гіпертонікам, людям, що страждають вегето-судинну дистонію, людям з пухлинами, вагітним.

Напій з содою для схуднення – даремний

Деякі люди стверджують, що напій, що складається з чашки води і чайної ложки соди здатний створити диво з фігурою. Ті, хто захоплюється таким напоєм, впевнені, що сода не дає засвоюватися жирам в організмі. Це абсолютно невірне припущення, так як сода, потрапляючи в шлунок, трохи знижує кислотність, але абсолютно не впливає на засвоєння жирів з їжі. Навіть більше, регулярне вживання такого напою може спровокувати небезпечні захворювання шлунка і загострити вже наявні хвороби. Такий спосіб схуднення ще більш небезпечний і неефективний, ніж ванна з содою.

А для того, щоб дійсно схуднути, потрібно стежити за своїм харчуванням, займатися спортом або звернутися до фахівців за допомогою. У кожному разі, схуднути без зусиль навряд чи вдасться. Можна вдатися до допомоги фармацевтики і спробувати таблетки для схуднення. але потрібно уважно читати відгуки про них. Набагато краще і безпечніше пити чай для схуднення з імбиром і лимоном.

Навігація по записах Сода для схуднення – відгук дієтолога. 13 коментарів