Сочевиця виявляється ідеальний продукт для схуднення

Сочевиця виявляється ідеальний продукт для схуднення

Сочевична дієта

Сочевиця є ідеальним продуктом для проведення дієт. Тривалість сочевичної дієти складає один тиждень, за час якої можна позбутися не менше ніж від чотирьох кілограмів зайвої ваги. Незважаючи на те, що в чечевиці дуже мало калорій до її складу входить велика кількість білка, що викликає швидке насичення. Саме тому харчуючись сочевицею ви будете худнути, але при цьому не відчувати себе голодними.

Крім білка в сочевиці міститься дуже багато речовин, що несуть користь для організму. Також сочевиця є джерелом клітковини, що дозволяє без побоювання за стан свого здоров’я дотримуватися її дуже довго. Для того щоб зробити сочевичну дієту більш смачною і приємною слід щодня займатися приготуванням різноманітних страв з цього продукту.

Протягом дня ви можете харчуватися приблизно так: на сніданок ви можете з’їдати два тосту, на які слід намазати дієтичний сир (близько 100 грам) + одну чайну ложечку меду.

Безумовно, обід буде грати більш важливе значення, ніж всі інші прийоми їжі, тому ви можете проявляти фантазію і готувати всілякі супи з сочевиці та інші страви з її включенням до складу інгредієнтів. Рецепти страв з сочевицею можна знайти безліч, для цього достатньо відкрити будь-яку кулінарну книгу або відвідати сайт кулінарної спрямованості.

Вечеря також як і обід повинен включати в себе блюдо з сочевиці, а також шматочок хліба, на який можна покласти шматочок сиру (50 грам), цибулю і редиску.

Як стає зрозуміло з зразкового меню, сочевична дієта є унікальною, адже вона не обмежує вас у приготуванні страв для неї, головне щоб вони були з сочевицею. Ті перерви, які будуть у вас проходити між основними прийомами їжі можна зайняти перекушуваннями у вигляді одного фрукта або одного соку, приготовленого з томатів. При цьому протягом всього дня ви можете пити мінеральну воду або зелений чай, кількість цих напоїв є необмеженим.

Якщо ви захочете повторити сочевичну дієту то вам варто знати, що робити це слід не раніше ніж через один місяць. Продовження даної системи схуднення можливо з семи днів до дванадцяти, але не більше інакше з’являться проблеми зі здоров’ям.

Незважаючи на те, що сочевична система схуднення є збалансованою і включає в своє меню принципи раціонального харчування її все ж прийнято вважати радикальною, а значить, у вас може виникнути занепад сил. Не плануйте на період проведення сочевичної дієти важливі заходи і намагайтеся обмежувати свої навантаження в цілому.

Для того щоб за тиждень дотримання принципів і меню цієї дієти вона вам не набридла, намагайтеся щодня готувати різні страви. Звичайно шанувальників цього продукту не так вже й багато, але ви можете оцінити і смак, і користь сочевицю тільки приготувавши одне з блюд.

Перевага сочевичної дієти полягає у вишуканому смаку самої сочевиці і страв, приготованих з неї. Крім того під час дієти на основі сочевиці ви будете збагачувати свій організм найважливішими вітамінами і мікроелементами, тому не знадобитися додаткова необхідність у прийомі полівітамінів. Третім її перевагою є можливість швидкого насичення.

Недоліків у даної системи схуднення не виявляється, адже навіть тривале її використання не завдає ніякої шкоди вашому організму. Чи не кожну дієту можна продовжити довше зазначеного терміну, але це не відноситься до сочевичної дієті, тому що вона є справжньою знахідкою для кожного, хто прагне придбати гарну фігуру або просто підкоригувати свою вагу.