Скільки потрібно спалити калорій в день, щоб схуднути? – Схуднення за розрахунком – www.

Скільки потрібно спалити калорій в день, щоб схуднути? – Схуднення за розрахунком – www. Скільки потрібно спалити калорій в день, щоб схуднути?

Боротьба із зайвими сантиметрами нелегка, для перемоги вам потрібно чимало сил і волі. І позитивного результату вдасться досягти лише тим, хто йшов прямо до досягнення своєї мрії.

Найчастіше, якщо жінка мала зайву вагу, вона це виправдовувала не своєю слабкою волею, а якимись проблемами зі здоров’ям, генетичною схильністю, буйством гормонів – чим завгодно. Бо часом важко визнати, що провиною всьому проста лінь.

Головне, що потрібно – це сформулювати мету. Для початку складіть списку того, що принесе вам схуднення. Наприклад, це може бути плаття, різноманітні вбрання, побачення з симпатичними чоловіками, здорове тіло. Також складіть список, де будуть вказані причини, які здатні перешкодити вам у досягненні цієї мети.

До даних пунктам можна віднести м’якотілість, слабовілля, безхарактерність. Якщо тримати постійно перед собою ці два списки і співвідносити перешкоди і можливі результати, ви, безсумнівно, подолаєте всі перепони.

Давайте не будемо забувати, що калорії просто необхідні для підтримки життєдіяльності нашого організму, а саме: для роботи серцево-судинної системи, для дихальної, видільної та інше. І в повному спокої наш організм витрачає калорії. Тепер поговоримо про безпечний мінімумі калорій в день.

У народі існує думка, що жінці потрібно вживати близько 2000 кілокалорій за добу, чоловікам же як мінімум на 500 більше. Але, що стосується жінок, тим більше з сидячим способом життя, варто сказати, що ця цифра дещо завищена. Для того, що точно визначити, скільки ж кілокалорій потрібно саме вашому організму для підтримки ваги або для схуднення, необхідно провести нескладні обчислення. Вам потрібно заміряти свій зріст, вага, приготувати калькулятор.

Найбільш точна формула виглядає ось як:

  для жінок 9,99 х вага (у кг) + 6.25 х зростання (у см) – 4,92 х вік – 161; для чоловіків та ж сама формула, тільки додаємо 5.

По даній формулі ми обчислюємо, яка кількість калорій нам необхідно для того, щоб утримати вагу і не поправлятися.

Щоб обчислити, скільки калорій треба вживати в день людині, що вирішила схуднути, необхідно дізнатися спочатку, скільки при вашої фізичної активності витрачається енергії за день.

Якщо у вас низька фізична активність, тобто ви ведете сидячий спосіб життя, не займаєтеся ніяким видом спорту, вам слід помножити отримане за формулою число на 1,2. Якщо ви займаєтеся 1-2 рази на тиждень хоча б фітнесом, то вам слід результат помножити на 1,375. Якщо ваша денна активність середня, тобто ви займаєтеся спортом до 5 разів на тиждень, помножте отримане число на 1,55. При більш високій активності – на 1,725. Ви професійний спортсмен? Тоді на 1,9.

Спробуємо на прикладі порахувати, яку кількість енергії потрібно, щоб не повніти, і також яка кількість калорій треба на день спалювати, щоб помітно схуднути.

Нехай нашим прикладом буде дівчина 29 років, її вага нехай складає 81 кг, зріст 160 см. При такому зростанні надлишок ваги становить порядку 15-20 кг. Активність протягом дня у дівчини середня. Отже:

  9,99 х 81 + 6.25 х 160 – 4,92 х 38 – 161 = 809.19 + 1000 – 186.96 – 161 = 1461,2 ккал; 1461,2 х 1,2 (низька активність) = 1753,5 ккал щоб забезпечувати організм необхідною енергією і не повніти (для тих, хто раніше не сидів на дієтах).

У жінки в нашому прикладі є надлишок ваги, тому їй потрібно знижувати калорійність харчування і додавати фізичну активність. Для того, щоб схуднути, рекомендується зменшити надходження калорій на 10-15%. Значить, у нашому прикладі, на 175-260 ккал.

Отже, для жінки в нашому прикладі коридор калорійності харчування при схудненні складе 1493-1578 ккал. Тобто її дефіцит калорійності складе 175-260 ккал в день.

Запам’ятайте: не можна ні за яких обставин зменшувати калорійність нижче 1200 ккал добу (чоловікам не нижче 1600 ккал), тому що ви введете організм в голодне становище і брак енергії, хоча сьогодні багато дієти радять знизити раціон до 500-1000 ккал. < / p>

Скільки ж потрібно спалити калорій в день, щоб схуднути?

Вважається, щоб спалити 1 кг жиру необхідно витратити 7700 ккал. Дієтологи радять худнути на 2-4 кг на місяць (саме за рахунок жиру). Відповідно, для того, щоб безпечно для організму скидати 0,5 кг жиру на тиждень (враховуйте, що схил буде дещо більше за рахунок втрачених води, м’язів та іншого), необхідно створити дефіцит калорій на 3850 ккал в тиждень, а це становить 550 ккал в день (3850:7).

Саме такий дефіцит калорій необхідно створити, щоб прибрати 2 кг жиру на місяць.

Худнути, урізуючи тільки свій раціон харчування не можна. Ви повинні правильно і збалансовано харчуватися. Тому отримувати дефіцит калорій необхідно комплексно: за рахунок зниження калорійності харчування і за рахунок збільшення фізичної активності. При активному способі життя обмін речовин прискорюється, організм швидше спалює калорії в ході повсякденних справ.

Відповідно, дівчині з нашого прикладу будемо радити знизити калорійність раціону на 175-260 ккал на добу і триматися коридору калорійності в 1493-1578 ккал. І щодня застосовувати фізичну активність, спалюючи додатково 290-375 ккал, добившись дефіциту калорій в 550 ккал на добу. А як можна спалити додатково калорії дивіться тут. Достатньо навіть буде просто ходити пішки швидким кроком 50-80 хвилин щодня, ну а якщо ви почнете відвідувати фітнес-зал, то це просто чудово!

Пам’ятайте, що чим менше ваша вага, тим менше калорій вашому організму потрібно для загального обміну. Тому потрібно робити перерахунок коридору калорійності після втрати кожних 5 кг.

Отже, ми з вами дізналися, як обчислити, скільки вашому організму потрібно спалити кілокалорій на день для того, щоб почати скидати вагу. Підраховуючи калорії, вам не доведеться позбавляти себе різноманітних улюблених продуктів.

Автор: Жанна Ш. (спеціально для )

Копіювання даної статті цілком або частково заборонено.

Також:

 • скільки калорій спалити щоб скинути 1 кг жиру
 • Спалювання калорій при ході
 • калорії в організмі людини
 • якщо вживати 1000 калорій в день
 • Скiльки потрiбно зжигати калорiй в день щоб не поправитись?
 • якяк визначити скільки потрібно вживати калорій
 • на який день помітне схуднення
 • на вагу 73 кг скільки потрібно вживати калорій
 • калоризатор ру
 • кількість ккал на добу