Скидаємо перед змаганнями

Скидаємо перед змаганнями Самое популярне

Дуже часто у спортсмена перед змаганнями виникає необхідність скинути надлишки ваги, щоб потрапити в потрібну вагову категорію. Це зустрічається в багатьох видах спорту, таких як: єдиноборства, силові види спорту, загалом в тих, де є поділ на вагові категорії. Пару трійку кілограм можна завжди скинути без значної втрати у фізичних показниках. Але різке зниження ваги позначиться на силових показниках, тому що піде приблизно 60-70% м’язової маси і 30-40% жирової. Скидання ваги і відповідно дієту треба починати заздалегідь. При втраті 250 грам на тиждень м’язова маса практично не торкнеться. Розділимо методики скидання ваги за часом на три категорії:

1.Першою і самий відповідний завчасний – приблизно за 60 днів до змагань. Протягом цього періоду ви зможете комфортно і без значної втрати в фізичних показниках скинути вагу. Скоротіть кількість споживаних жирів і – це приведе вас до бажаного результату.

2. Прискорений скидання перед змаганнями – це скидання тривалістю 10 днів перед змаганнями. Менш ефективний ніж перший, але досить прийнятний варіант. При прискореному скиданні доведеться обмежитися в солі, соусах, знизити крім жирів прийом вуглеводів, але не сильно.

3. Інтенсивне скидання – тривалість приблизно 3-5 днів. На додаток до прискореного ще більш сильне скорочення жирів і вуглеводів. Очищення сечового міхура і кишечника, спльовування слини, в крайньому випадку вдягання за кілька годин до зважування великої кBькості теплого одягу, або сауна за добу. Але не варто в ці дні скидати аеробними навантаженнями. Вони вичерпають весь глікоген у м’язах.

Загальні рекомендації по скиданню перед змаганнями:

Скидання ваги сечогінними препаратами і обмеженням себе в рідині не доцільне. Три фактори, які повинні бути враховані при сгонке ваги: ??

-фізична активність – підвищіть інтенсивність вашої тренування. Менше відпочивайте на всі її протязі.

-енергетичний дефіцит – легке недоїдання . Я повторюся легке.

-склад їжі-харчуйтеся маложирна білковою їжею.

Харчуйтеся 5-6 разів на день невеликими порціями – дає дуже непоганий позитивний ефект. При правильному підході до зниження ваги ви досягнете необхідного результату без втрати у фізичних показниках. Перед тим як почати період скидання порадьтеся з тренером, тому що у кожного виду спорту є свої особливості, і необхідно підходити індивідуально.

Читайте також

Основні вимоги до режиму і раціону харчування в дні змагань

Як дотримуватися питний режим, не втрачаючи спортивної форми

Повернутися до розділу Скидання маси

Також:

  • харчування на скидання маси