Сильна мотивація для схуднення: цитати, картинки, відео, фото

Сильна мотивація для схуднення: цитати, картинки, відео, фото Мотивація для схуднення: цитати, картинки, відео

Головне – це сила волі! Я вирішила не їсти після 18:00, точно не їсти після 21:00 і вже зовсім ні крихти після 23:00!

Хочете схуднути, але перепробували вже, здається, все, а результатів немає? Ні спортзал, ні шейпінг, ні суворі дієти не повертають вам струнку фігуру? Точніше, вони, може, і могли б повернути, але вас «не вистачає» на те, щоб регулярно займатися спортом і обмежувати себе в їжі?

Чи не корите себе: ваша сила волі і наполегливість не мають до цього ніякого відношення. Вся справа – в неправильній мотивації.

Ще покоління тому люди по закінченню важкого робочого дня потребували відпочинку. Тепер вони потребують русі. Малорухливий працю, швидкі перекушування на робочому місці, пасивний одноманітний відпочинок після роботи – все це губить надії на струнку фігуру. Якщо ви впевнені, що причина вашої повноти закладена на фізіологічному рівні, то зверніться до ендокринолога. Консультація лікаря розставить всі крапки над i і визначить коло проблем, з якими потрібно попрацювати. Чим старше ви стаєте, тим важче вам худнути, оскільки до цього часу ваше тіло і ваш жир встигли міцно здружитися.

Зображення мотивуючі на схуднення

Правильна постановка питання про мотивацію

Почнемо з того, що схуднути ви хочете для себе, а не для когось. Якщо ваші дядьки і тітки, подруги і друзі твердять вам, що вас «дуже багато», то це ще не привід сідати на дієту. Головне – усвідомити, що зайва вага заважає в досягненні заповітних цілей, і він заважає саме вам, а не комусь. І ви впевнені, що це він вам заважає.

Задайтеся питанням «Чому я хочу схуднути?», «Для чого?». Кожна людина відповість по-своєму. Але у багатьох буде одна помилка – загальний, розмитий відповідь, наприклад «щоб бути красивою» або «щоб не бути схожим на бочку».

Подумайте, якщо ви досягнете заповітної ваговій категорії, то:

    – будете відмінно виглядати в купальнику і перестанете кутатися в парео; – перестанете комплексувати і горбиться; – згадайте, яке це чудове відчуття – усвідомлення власної привабливості; – відновите гормональний баланс (хоча б частково); – знайдете хлопця або чоловіка – і відчуєте смак кохання; – вилікуєтеся від обридлих захворювань; – відновите здоров’я своєї шкіри; -.

Складіть список ваших! Ви повинні точно знати, до чого йдете – і це вже точно не цифра на лінійці.

З основних сфер мотиваційної «підживлення» можуть бути:

1. Зміни в особистому житті. Цей мотив для жінок є домінуючим.

Жінки сідають на дієту тільки в трьох випадках: якщо їх кинув чоловік, якщо їм подобається чоловік, якщо сьогодні понеділок (Катерина Філімонова)

2. Професійні перспективи.

3. Поліпшення здоров’я.

Не перетворюйте схуднення в боротьбу. Зациклюючись на своїх формах і бажанні прибрати злощасні кілограми, ви нічого не доб’єтеся. Ви не втечете від себе 🙂 Чим суворіше і виснажливих дієт, тим зазвичай вона менш ефективна. У підсумку дієта і навантаження викликають огиду і неприйняття. І ви кидаєте затію про гарну фігуру, вважаючи себе слабкою, звинувачуючи в цьому зайнятість, природу, некомпетентність тренерів.

Дієта: період голодування, що передує зростанню ваги.

Ядвіга Рутковська

    Результат? До зайвим сантиметрам додається невпевненість у собі. А нам же потрібно зовсім не це.

А тепер уявіть, що вам вдалося домогтися бажаних результатів. Ви місяцями гнобили себе силовими і аеробними тренуваннями, не їли після 18:00, їли бридку кашу і в результаті нарешті стали стрункою і підтягнутою. І що далі? Мета досягнута і що з цим робити? Ви так довго боролися і ось воно… Ви втомилися, хочеться відпочити, чимось себе нагородити. І про що ви можете мріяти по тому ці пекельні для вас місяці? Так, про смачні котлетах, смаженої картоплі, кремовому тістечку і лежати, лежати, лежати… Ви ж це заслужили. Проходить зовсім небагато часу, як зайві кілограми знову дають про себе знати. Це і називається неправильна мотивація.

Ти високого зросту, у тебе ідеальні груди, довге волосся. Якби я була на твоєму місці, я б скрізь ходила голою. У мене б не було роботи, не було умінь, я б навіть читати не вміла. Просто була б голою.

«Анатомія Грея»

Зовсім по-іншому ви будете себе почувати, коли у вас з’явилася, наприклад, друга половинка або відкрилася перспектива кар’єрного зростання. А схуднення – це інструмент для досягнення заповітних цілей. Тому ставте конкретні цілі, не вимірюється в кілограмах.

На що варто звернути увагу при створенні «проекту схуднення»?

1. Зверніть увагу на те, що починати фізичні навантаження потрібно з невеликих повторень і поступово їх збільшувати.

Необхідно переглянути свій раціон харчування – зменшити кількість вуглеводів, вживати більше овочів і фруктів, пити 2 л води щодня. Пам’ятайте, що «Їжа – це важлива частина збалансованої дієти» – Фран Лебовіц.

2. Чи не заганяйте себе в жорсткі рамки, ставте посильні цілі.

3. Зменшіть розрив між прийомами їжі – бажано їсти кожні 2-3 години.

4. Включіть в раціон обов’язкові сніданки.

5. Не забувайте про здоровий повноцінний сон.

6. Головне в схудненні – послідовність.

І пам’ятайте, що «Худнуть, коли їжа стає не найголовнішою радістю в житті» (Гофф Інна). Радуйте себе! І нехай вам допоможе ваша сильна мотивація для схуднення!

Також:

  • епіграфи до картинок
  • мотивация для похудения фото цитати
  • Мотивуючі фото цитати для схуднення
  • мотивуючі цитати
  • мотивуючі цитати для життя