Сибірська клітковина для схуднення, відгуки, як приймати клітковину, склад

Сибірська клітковина для схуднення, відгуки, як приймати клітковину, склад Сибірська клітковина для схуднення і здоров’я

Рослинна клітковина. міститься у фруктах, овочах, неочищених злаках необхідна для нашого організму. Організмом вона не засвоюється, але виконує ряд дуже корисних функцій: розбухаючи, заповнює шлунок, створює відчуття ситості; її вживання перешкоджає переїдання; стимулює моторику товстого кишечника, а також сприяє зниженню рівня холестерину. Крім того, клітковина «заважає» відкладенню жиру.

Рекомендації західних дієтологів свідчать, що щоденна норма споживання клітковини повинна становити до 25 гр. але не менше 5 гр. Наші предки отримували до 60 гр. клітковини, так як основною їх їжею були каші з різних цілісних круп. Ми ж, черпаючи основну частину клітковини з фруктів і овочів, отримуємо її не так вже й багато. Судіть самі, скільки потрібно з’їдати продукту, якщо, приміром, клітковини всього 3 гр. в яблуці середнього розміру, апельсині, в банані, морквині, помідорі, склянці термічно обробленого горошку, 4 гр. – В груші середнього розміру, у склянці полуниці, в запеченої картоплині з шкіркою.

В середньому в раціоні міського жителя всього лише 10% щоденних калорій складають продукти, багаті клітковиною

Заповнити дефіцит клітковини можна, вживаючи «сибірську клітковину».

Склад Сибірської клітковини

Клітковина Сибірська – це продукт, що поєднує розчинні рослинні волокна, які отримані зі злаків, фруктів і ягід. Комплексний склад не тільки забезпечить високу ефективність препарату при схудненні, а й збагатить організм потрібними вітамінами і мікроелементами.

В Сибірської клітковині не міститься хімічних добавок і ароматизаторів – це повністю натуральний продукт готовий до вживання.

У складі сибірської клітковини обов’язково присутні: оболонки житнього або (і) пшеничного пшона, добавки ягідні (горобина, чорниця та інші), добавки фруктові (абрикос, яблуко та інші), а також можуть бути горіхи (здебільшого ядра кедрових горіхів ).

Ефект від вживання сибірської клітковини

Сибірська клітковина – це багатоплановий продукт, регулярне вживання якого призводить до:

    схудненню і стабілізації ваги, вживання клітковини сприяє посиленню перистальтики і очищенню кишечника, розвитку і підтримці нормальної мікрофлори кишечника, стабілізації рівня цукру, зниженню рівня холестерину в крові (клітковина сорбує холестерин, прискорюючи його виведення з організму), заповнення дефіциту вітамінів і мікроелементів, підвищенню пружності шкіри, запобіганню ряду захворювань (у тому числі серцево-судинних, раку товстої кишки, утворення каменів у жовчному міхурі).

Як приймати клітковину

Клітковину перед вживанням розводять у воді. Після прийняття слід випити велику кількість рідини. Добову норму, 3-4 столові ложки, потрібно розділити на 3-4 прийоми, які вживати за півгодини перед їжею.

Уже саме вживання денної норми змусить організм спалити близько 120 кілокалорій.

Протипоказання:

Клітковину Сибірську не рекомендується вживати людям, що мають захворювання шлунково-кишкового тракту, такі як виразка, гастрит, коліт та інші.

Як сибірська клітковина допомагає схуднути

Розбухаючи, клітковина створює відчуття насичення, запобігаючи появи відчуття голоду. Це дозволяє безболісно зменшити калорійність раціону. Організм, обмежений в їжі під час дієти, при будь-якій можливості намагається заповнити понесені втрати, тому так важко утримувати вагу після дієти.

Клітковина, що заповнює шлунок, запобіжить голодні позиви – шлунок, не посилатиме в мозок сигнали «лиха» про нестачу їжі, легше буде зменшити розмір порції. Дієта з клітковиною для схуднення набагато ефективніше: легше витримується, результат фіксується на досягнутому рівні.

Регулярне вживання сибірської клітковини – це насичення організму корисними речовинами, а супутнє схуднення стане приємним сюрпризом.

Цікава стаття? Поділіться з друзями:

Також:

  • Відгуки про клітковину
  • сибірська клітковина для схуднення
  • сибирське здоров\я