Шорти для схуднення – відгуки та поради

Шорти для схуднення – відгуки та поради Шорти: за і проти

У гонитві за досконалими формами жінки ні перед чим не зупиняються. Вони виснажують себе дієтами, відвідують фітнес-зали, голодують. Часто, коли в корекції потребує нижня частина фігури, жінки носять шорти для схуднення, як найменш витратний варіант, що дозволяє швидко підтягти фігуру і скинути зайві кілограми. При цьому, вони переконані, що цей засіб абсолютно безпечно. У цій статті ми спробуємо розібратися, чи так це насправді.

Кожен день шорти, за допомогою яких можна схуднути, рекламують різні люди. Вони стверджують, що просто займалися своїми справами, надівши шорти, і кілограми йшли самі собою. А якщо вони ходили в таких шортах ще й у фітнес-зал або здійснювали в них пробіжки, то процес схуднення протікав ще швидше.

У чому секрет шорт для схуднення?

Творці шорт говорять про те, що під щільною тканиною створеної ними одягу шкіра дуже сильно потіє. Разом з потом з організму виходять шкідливі речовини. Крім того, значно посилюється кровотік, проводиться масаж проблемних зон. Завдяки цьому жир поступово згорає, а тіло набуває підтягнутий вигляд. Шорти, за словами виробників, можна носити і вдома, і в спортивному залі, і на роботі, і в магазин. Виходить так, що їх можна не знімати цілий день, щоб отримати ідеальну фігуру. Проте чи так це насправді? Чи не зашкодить постійне здавлювання тіла здоров’ю?

Чи безпечні шорти для схуднення?

Щодо безпеки шорт існує дві протилежні думки, на які варто звернути увагу, перш ніж купувати собі шорти.

Деякі фахівці вважають, що шорти для схуднення прекрасно допоможуть тим, у кого зовсім немає часу на те, щоб займатися спортом. Вони допомагають швидко і легко відкоригувати всі проблемні зони, розташовані нижче пояса: нижню частину живота, стегна і сідниці. Шорти підтримують ці місця, де зазвичай виникає ненависна “апельсинова кірка», якщо за ними не доглядати. Це можна назвати першим плюсом шорт для схуднення. Другий – це створення своєрідного ефекту парової лазні. Тканини під шортами нагріваються, і з них іде спочатку зайва рідина, а потім – жир. Шорти можна носити щодня, що дозволить постійно працювати над своїм тілом. Проте не потрібно забувати, що жир буде згоряти тільки в тому випадку, якщо людина буде рухатися. Від лежання на дивані або сидіння за комп’ютером зайві кілограми нікуди не подінуться.

Фахівці вважають, що краще носити такі шорти, ніж пити таблетки або інші засоби для схуднення, які не завжди сприятливо впливають на травний тракт і організм в цілому.

При носінні шорт потрібно пити більше рідини, щоб заповнити те, що втрачає організм і не отримати зневоднення. І обов’язково перед тим, як одягти шорти, потрібно сходити на консультацію до лікаря, щоб виключити всі можливі протипоказання, наприклад, деякі захворювання шкіри і хронічні хвороби.

Інші фахівці проти носіння таких шортів. На їх думку, постійне носіння шортів для схуднення може порушити лимфоток. Крім того, може постраждати структура шкіри через те, що вона не може нормально дихати. Паровий ефект, який позбавляє від зайвої рідини в організмі і від жиру не так вже нешкідливий. Якщо він буде діяти більше 6 годин, то можливе зниження тонусу шкіри, поява попрілостей, роздратування і багатьох інших неприємностей. Шорти, здавлюючи нижню частину тіла, можуть негативно позначитися на органах малого таза, що може призвести до застійних явищ, запалень і навіть безпліддя. Плюс до всього, такі шорти протипоказані тим, у кого є доброякісні або злоякісні новоутворення.

Шорти для схуднення – відгуки носили їх дівчат

Думки у дівчат, які носили шорти, протилежні. Одні пишуть, що коли стали носити шорти для схуднення під час занять спортом, значно зменшився обсяг стегон. Однак це сталося, коли був скоректований раціон. У інших шорти допомагають прибрати целюліт і зайві обсяги. Дівчатам подобається ефект сауни і те, що шкіра добре підтягується в потрібних місцях, які зазвичай погано піддаються коригуванню.

Були і шорти для схуднення, і такі дівчата, які говорили, що шорти викликають почервоніння і алергію, але дають ніяких позитивних результатів. За їх словами, рідина, яка виходить під час занять в шортах, повертається вже на наступний день на свої місця. У деяких вони викликали прискорене серцебиття і потемніння в очах. А одна навіть написала, що після носіння шортів у неї розвинулася молочниця.

Загалом, можна сказати, що шорти для схуднення підходять далеко не всім, але якщо використовувати їх з розумом, то можна дійсно прибрати обсяги, підтягнути шкіру і позбавитися від целюліту. Цілком можливо, що для помітного ефекту буде достатньо носити їх тільки під час занять спортом.