Шоколадна дієта – «як я схудла на шоколаді (((» | Відгуки покупців

Шоколадна дієта – «як я схудла на шоколаді (((» | Відгуки покупців як я схудла на шоколаді (((

Для підтримки ваги в нормі, 1-2 рази на тиждень я влаштовую розвантажувальні дні. Пробувала розвантажуватися на багатьох продуктах, а якось в інтернеті вичитала про шоколадний розвантажувальний день . На початку я не сприйняла це всерйоз – «ну яка розвантаження може бути на солоденьке?». Але, так як я собі шоколад дозволяю дуже рідко, то зважилася таки на це безумство, і влаштувала собі «бенкет на весь світ». Правда, засмутило мене те, що дозволялося вживати тільки гіркий шоколад, а я дуже люблю молочний. Але це мене не зупинило. Різновидів шоколадного дня досить багато, я вибрала такий:

Протягом дня можна їсти гіркий шоколад (без начинок і добавок) і запивати його несолодким зеленим чаєм. Частка какао в шоколаді не повинна бути нижче 75%. Максимальна кількість шоколаду в день – 200г. Запивати шоколад саме зеленим чаєм рекомендується, так як він посилює антиоксидантну дію какао.

Для розвантаження я вибрала гіркий «Бабаєвський» шоколад. Розрахувала 2 шоколадки на день: 544 ккал/100г кожна. Я прямо-таки дочекатися не могла цього дня. Зазвичай перед кефірний або сирними днями зневіру настає, а тут… «очікування солодкого життя».

Почала я цей день з великим ентузіазмом. Із задоволенням поглинаючи шоколадні плиточки і запиваючи їх чайком. Є не хотілося абсолютно. Мені вистачило однієї шоколадки, тобто тільки 100г. Відчувала я себе добре, настрій був на підйомі. Але близько 8 години вечора мені стало погано, з’явилася сильна слабкість. Причому, є мені як і раніше не хотілося. Почалося запаморочення і нудота. Мені здавалося – я ось-ось втрачу свідомість. Залишок цього дня я провела в ліжку, а на ніч з’їла яблуко.

Про всі протипоказання цього розвантажувального дня я знала, наприклад таких, як гіпертонія, захворювання печінки, підшлункової залози, діабет і ще кілька. Тому причина, по якій мені стало погано – не ясна. Мене, звичайно, обрадував результат на ранок: мінус 1кг 100г . Але моїх мук це не коштувало. Результатів нітрохи не гірше, я домагалася не настільки болісними разгрузками на тому ж сирі і грейпфрутах.

Більше з шоколадними днями експериментувати я не стала. Якщо вже й захочеться – то з’їм пліточку з чайком, ніж давитися шоколадкою весь день, і бути в переднепритомний стані. Та й для здоров’я, думаю, куди корисніше буде посидіти деньок, наприклад, на фруктах або молочних продуктах, ніж на шоколадці.

Кожен для себе вирішує, звичайно, сам, але я ні за що не повторю це «шоколадне божевілля» . і нікому не раджу.

Також:

  • дієта шелістова