Шоколадна дієта для схуднення – меню, результати, плюси і мінуси

Шоколадна дієта для схуднення – меню, результати, плюси і мінуси Шоколадна дієта для схуднення – рай для ласунів

Ацтеки володіли насиченою історією та багатою культурною спадщиною, славилися могутньою імперією, міфами і легендами. Саме завдяки їм Новий Світ дізнався про дерево какао, яке самі ацтеки називали «райським деревом» і схилялися перед ним, як перед своїм ідолом, вважалося, що від плодів какао виходять сила і мудрість. В даний час байдужих до шоколаду також важко знайти, він використовується протягом уже багатьох років, і до цих пір гідної заміни йому немає, і навряд чи вона колись з’явиться. Сьогодні існують основні види шоколаду: молочний, чорний і білий шоколад, вони розрізняються за смаком і складом і мають практично однакову калорійність.

Чорний шоколад або гіркий (539 ккал) складається з тертого какао, масла какао і цукрової пудри.

Молочний шоколад (550 ккал) роблять з тертого какао, масла какао, цукрової пудри і сухого молока (вершків).

Білий шоколад (541 ккал) виготовляється з олії какао, цукру, ваніліну і плівкового сухого молока, яке має карамельний присмак.

Ми пропонуємо Вам спробувати дієту на основі шоколаду, вона досить жорстка і порівнянна з голодуванням, але дає швидкі і відчутні результати.

Меню для шоколадної дієти дуже просте:

У день Вам дозволяється з’їдати до 100 грам шоколаду, розділяючи їх на 3 прийоми. Найкращим вибором буде гіркий шоколад без добавок. Після кожного прийому їжі можна випивати чорна кава без цукру. Обов’язково приймайте вітамінні комплекси під час дієти і проконсультуйтеся з лікарем про те, чи варто дотримуватися цієї дієти. Через 2 – 3 години після їжі можна пити в будь-яких кількостях, будь то чай (чорний або зелений) або вода – в середньому 1,5 – 2 літри в день. Усі інші продукти під забороною на весь період дієти.

Такого меню потрібно дотримуватися протягом як мінімум 5 днів, особливо витривалим можна посидіти 7 днів, але не більше.

Результати шоколадної дієти

В результаті дієти можна схуднути за 7 днів на 5 – 7 кілограм. Але не забувайте, що швидко втрачені кілограми мають властивість також швидко повертатися, тому деякий час після дієти намагайтеся не їсти багато мучного, жирного і солодкого. Пийте багато рідини і займайтеся спортом.

Якщо Ви боїтеся таких різких обмежень для організму, можна застосовувати не частіше, ніж раз на тиждень розвантажувальні шоколадні дні з аналогічним меню.

Шоколадна дієта має свої плюси і мінуси:

Також:

  • Гіркий шокодад плюси