Шоколад для схуднення. Відгуки. Товстіють чи від шоколаду?

Шоколад для схуднення. Відгуки. Товстіють чи від шоколаду? Шоколад для схуднення. Відгуки. Товстіють чи від шоколаду?

Шоколад! Товстіють чи від цих ласощів, шоколаду? Зараз подивимося. Пропонуємо, для початку, вашій увазі цифри, які розкриють всі таємниці калорійності цієї смакоти. Ви дізнаєтеся – що означає шоколад для схуднення.

«Шоколадний» список калорійності:

Вершковий – п’ятсот дев’яносто калорій. З горішками – п’ятсот тридцять чотири калорії. Темненький – п’ятсот п’ятнадцять калорій. З родзинками – горіховий – п’ятсот калорій. Пористий – п’ятсот сорок шість калорій. Гаряченький – п’ятсот калорій. Бєлєнький – п’ятсот сорок одна калорія.

Якщо цифри не відповіли на ваші питання з приводу «грубезний» від шоколаду…. Нехай це зробить словесна інформація! Давайте пробіжимося по «мінусів» і «плюсів» шоколаду. Цілком можливо, що ми так і відшукаємо потрібний нам відповідь.

«Плюс»:

Енергію людям дарує. Але цим сам себе не хвалить.

«Мінус»:

Травні процеси ускладнює! Але про це не попереджає.

«Плюс»:

Настрій всім піднімає. І, до речі, на весь день його зберігає.

К ак бачите, і тут немає ніякої інформації про те, товстіють чи від шоколаду. Гаразд, досить мучити вас! Отримуйте довгоочікувану відповідь на просте, але важливе питання….

Природно, від шоколаду товстіють. Шоколад – це один з найнебезпечніших ворогів для фігур жінок. Але не всі жінки зізнаються собі в цьому. Знаходиться не одна тисяча відмовок. І все заради того, щоб не відмовлятися від «плиточки раю».

Є меню, яке для схуднення існує. У меню присутній і шоколад. Хочете – прочитайте.

П ервое меню, в якому «бере участь» шоколад.

Сніданок.

Плиточка гіркого шоколаду.

Вода. Суп. Кілька шматочків шоколаду або один шоколадний батончик.

Що на вечерю:

Будь-яка кількість фруктів або ягід. Два «сирних» бутерброда. Помідоровий салатик.

Відгуки жіночі, про шоколад для схуднення:

Глафіра.

Товстіють від шоколаду і від шоколадних цукерок. Не тільки на собі відчувати це доводилося. Подивіться, яка калорійність у ласощів!

Патріссія.

Не слухайте тих, хто від шоколаду схуд! Це – казочки. Єдиний виняток – з конституцією тілесної везіння. Є люди, «їсти» абсолютно все, скільки завгодно. І вони не поправляються взагалі! Тільки, якщо після пологів, або під час пологів.

Ольга.

Так шоколадку з’їсти захотілося! Знаю, що товстіють від цього дивовижного десерту, але я рідко від шоколадного чогось відмовляюся. Пам’ятаю шоколадні медальки з часів дитинства. Шкода, що зараз їх не продають в магазинах.

Василиса.

А я байдужа до шоколаду. Люблю всякі там салатики, копченості, овочі. Решта – так собі. Якщо є шоколадка – можу з’їсти, якщо ні – не буду «гинути». Так організм мій влаштований з дитячих років.

Світлана.

Тільки на Новий рік шоколадом харчуюся. Так що немає у мене мук з приводу пошуку відповіді на очевидне запитання. Заплуталася небагато, але ви мене зрозуміли, я знаю.

Поліна.

Я торгую в ларьках. Так вже надивилася і напробовалась всяких там солодощів. Не тягне мене, тому, до них. Може, і просто не тягне, не знаю.

Оксана.

Люблю я, дуже, шоколадний крем. Коли мама пече тортики – прошу, щоб мені крему трохи залишала. Вона залишає, але не завжди. Коли я «втрачаю» такого задоволення, то я відчуваю почуття неймовірної досади, відверто кажучи. Що ж я можу зробити з тим, що я ласунка така? Звикли не худнути, і від звички не стану відмовлятися.

Товстіють чи від шоколаду? – Скільки калорій в шоколаді?