Шістнадцять кращих вправ для того, щоб швидко скинути вагу | 0% жирності | ВКонтакте

Шістнадцять кращих вправ для того, щоб швидко скинути вагу | 0% жирності | ВКонтакте

Жінки хочуть мати ідеальну фігуру, але не завжди знають, як цього домогтися. А коли ви бачите прекрасну модний одяг нового сезону, але боїтеся, що не зможете знайти свій розмір… Значить, прийшов час худнути.

Людям з надмірною вагою складно схуднути, особливо якщо вони обмежують свої зусилля тільки дієтою. Однак регулярні вправи можуть творити дива.

Їзда на велосипеді

Якщо вправи здаються вам нудними, спробуйте їзду на велосипеді. Вона не так одноманітна, як, наприклад, заняття в спортзалі. При їзді на велосипеді ви можете спалити до 1000 ккал за годину.

Аеробіка

Активні заняття аеробікою можуть допомогти вам витратити до 800 ккал. Тому якщо ви хочете схуднути, регулярно займайтеся аеробікою.

Плавання

Якщо ви любите воду, чому б не використовувати плавання для схуднення? Таким чином можна спалити до 800 ккал на годину. Крім того, плавання зміцнює м’язи.

Танці

Танці дозволяють вам позбавлятися від зайвої ваги із задоволенням. Так що не відмовляйтеся від цього захоплюючого способу схуднути. Кількість витрачених калорій залежить від виду танців, швидкі рухи ефективніше. Ви можете спалити до 800 ккал, танцюючи.

Бадмінтон

Бадмінтон – прекрасний вид спорту для того, щоб схуднути. За годину гри ви можете витратити до 800 ккал. Це популярний і доступний вид спорту.

Йог0

Йога може допомогти вам схуднути. Заняття йогою розвивають гнучкість і допомагають підтримувати м’язи в тонусі. При заняттях спалюється до 200 ккал.

Кікбоксинг

Заняття кікбоксингом допоможуть вам витратити до 600 ккал, а також зміцнюють м’язи живота, рук і ніг.

Ходьба

Ходьба – найпростіший і доступний спосіб схуднути. При ходьбі задіюються м’язи всього тіла. При регулярній швидкій ходьбі ви можете спалювати до 800 ккал.

Гребля

Ви можете насолоджуватися відпочинком на воді і при цьому худнути. При активній веслування витрачається до 600 ккал на годину. Також можна займатися на спеціальному гребному тренажері в спортзалі.

Батут

Дивно, але навіть стрибки на батуті можуть допомогти вам схуднути. Ви можете спалити до 400 ккал і отримати масу задоволення.

Еліптичний тренажер

Ви можете займатися на еліптичному тренажері. Це простий і безпечний спосіб спалювати до 600 ккал на годину, тренуючи при цьому м’язи всього тіла.